Skoči na vsebino

Avtomagazinov drift pokal 2007 uradno


ToTaLLy_SeXy

Priporočene objave

Pozdravljeni vsi drifterji in avtomobilski navdušenci,

Ker se prva tekma Avtomagazinovega driftchallenge pokala (21.04.07 na Blagomix Racing parku v Logatcu), letos prvič v serijalni izvedbi 4 tekem, nezadržno bliža, je čas, da izveste še nekaj podrobnosti v zvezi s tekmovanjem, torej kako se prijaviti, kakšni so pogoji nastopa, kakšno je točkovanje in kakšen je tehnični pravilnik nastopanja.

!!!!!!!!!!!!! :klicaj:

Vse to in še več na :AVTOMAGAZINOVI SPLETNI STRANI

!!!!!!!!!!!!!!! :klicaj:

Torej: dobro preberite napisano (tehnični pravilnik ni omejujoč, ustrezni so tudi povsem serijski avti, zahteva se čelada), se pravočasno prijavite (stimulativna štartnina 0 EUR), pripeljite s seboj dovolj gum za vašega jeklenega konjička in :

AKCIJA se lahko začne !!!!!!!!!!! :yea1:

Se vidimo 21.04.07 v Logatcu ob kvalitetnem driftanju in raznovrstnim zabavnim programom ob proslavitvi 40. obletnice Avto magazina. Vstop prost :OK:

[attachmentid=95406]

[attachmentid=95407]

[attachmentid=95408]

[attachmentid=95409]

[attachmentid=95411]

[attachmentid=95412]

LP; Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Okvirni spored sobota 21.04. AM Driftchallenge:

8.00 tehnicni pregeldi, prijave

8.45 brifing za tekmovalce

9.00 treninigi

12.00 pavza, demo voznje, nastop akrobatskega letala

13.00 prvi krog, presfinalne voznje, finale

Po koncu (med 16 in 17) 2 uri kartinga za gledalce

Uradni konec prireditve: 19.00

LP, Vesna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brdavs, glej da res! Jaz bom tudi tam .)

Hehehe :lol: :lol: :lol: Če bom že tam, sigurno ne bom zarad tebe :P

Ampak zarad..... :blush: Ja ja... avtov :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehehe :lol: :lol: :lol: Če bom že tam, sigurno ne bom zarad tebe :P

Ampak zarad..... :blush: Ja ja... avtov :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Aja? Aaah :cry:

Jest bom pa tm sam zarad tebe :D

Driftanje je zakon!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tako...velik event je za nami. Bilo je ca. 3000 gledalcev, med njimi kar veliko videnih motoristov. Upam, da vam ni bilo preveč vroče :) .

Report iz moje strani bo kratek, več si lahko preberete v naslednji številk Avtomagazina (nimam pojma kdaj izide).

1. Josip Žagar - ZAX (Nissan 200SX , kolega iz Hrvaške)

2. Peter Cimerman - Cimpo (BMW M3)

3. Peter Žvan (Alfa 75)

Več si lahko pogledate TUKAJ

Veliko slik in filmov je TUKAJ

Jaz jih še nisem uspela niti pogledat, kaj šele naložiti.

Kar se tiče same organizacije, je bilo super in vse pohvale. Prijavljenih je bilo 38 tekmovalcev, ki so se zelo potrudili in pokazali kaj znajo. Vreme je bilo super, vzdušje prav tako. :OK:

Zax in Cimpo, sta kot vedno med najboljšimi in se borita. Na tej dirki je zaslužen pokal 1. mesta odnesel domov naš sosed iz Hrvaške. Oba sta vozila vrhunsko. V superfinalu, kjer sta vozila twin drift ( driftala sta en za drugim) je prišlo do nesporazumov s sodniki, vendar ni omembe vredno. Za nas je moralni zmagovalec Cimpo in še vedno so nam ostale 3 dirke slovenskega pokala, tako da še nič ni izgubljeno.

To je od mene vse. Tisti, ki ste si zadevo ogledali v živo, lahko napišete, če sem kaj izpustila :)

Brdaus ;) zapopaj kakšen filmček gor.

LP, Vesna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisti, ki ste si zadevo ogledali v živo, lahko napišete, če sem kaj izpustila :)

Kaj izpustila???? Ja, nisi omenila vseh lepih deklet ;) , ki so bola tut zraven :yea1:

Brdaus ;) zapopaj kakšen filmček gor.

Emmmm... filmi bodo, samo še ne vem, kdaj :blush: Upam, da danes :grim

Drugače pa: NORO... jest sm prav užival, četudi je blo mal "vroče" :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj izpustila???? Ja, nisi omenila vseh lepih deklet ;) , ki so bola tut zraven :yea1:

Ni jih bilo kaj dosti :? Bilo je par hostes na podelitvi, ampak meni osebno niso bile ne vem kaj. Lansko leto v Slovenj gradcu so bile dobre :OK:

A "vroče" ti je blo :lol1: . Sm ti rekla, da pejt v secno na kamjon, pa si bil trmast :headbang: :P :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A "vroče" ti je blo :lol1: . Sm ti rekla, da pejt v secno na kamjon, pa si bil trmast :headbang: :P :P

:D Ne bi nič pomagalo.... je bla ena fest huda bejba zraven mene (sej veš, tista blond na stolu :naughty: )

Samo če so ble res hude v SG, bo treba it še gor mal pogledat :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bil tam, bilo je fajn. Če bo le mogoče pridem še na ostale tekme. Organizacije je bila na nivoju :OK:

Pa Cimpe bi mogu zmagat, ker je bil definitivno boljši v superfinalu :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tkole: zaradi pomanjkanja "materiala" je filmček malo krajši, ampak pove skoraj vse :yes: ;)

Bo drugoč boljše :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bi mogu bit tip s Kaddetom na višjem placu. Oz. bi mogli gledat tudi na primernost avta za izvajanje drifta. 50KM res ni dosti, je pa driftal lepše kot kaki s 200KM

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene vprašaš bi mogu bit tip s Kaddetom na višjem placu....

Ej... tipson je res car :grim Da se gre kosat z ostalimi in to s cca 15 let starejšim vozilom in z zelo dobro vožnjo... Kapo dol bi reku Katanec :lol: Ampak po mojem za višjo uvrstitev ni možnosti, ker je bila le ena kategorija (beri: ni blo razkosano) Če se motim, Totty, popravi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej... tipson je res car :grim Da se gre kosat z ostalimi in to s cca 15 let starejšim vozilom in z zelo dobro vožnjo... Kapo dol bi reku Katanec :lol: Ampak po mojem za višjo uvrstitev ni možnosti, ker je bila le ena kategorija (beri: ni blo razkosano) Če se motim, Totty, popravi .)

Ne motiš se ;) . Kar se tiče večje uvrstitve Kadeta..ocenjevala se je tudi vstopna hitrost ( nekateri so jo dosegli tudi do 110 km/h), on pa je ni imel. Peljal / driftal je zelo počasi, saj mu njegovi konji to ne dovoljujejo, vendar zelo dobro :OK: in mislim da si je defenitivno fant zaslužil 8.mesto ter nagrado za srčnost. Saj nas kot navijače in publiko vedno znova navduši in nasmeje :OK:

Kar se samega ocenjevanja tiče, ne bom izrazila nobenega komentarja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Da malo osvežim zadevo... v nedeljo 10.6.2007 se bo v Slovenj gradcu odvijal 2. Avtomagazinov drift challenge.

Vabljeni vsi motoristi in navdušenci drifta ;)

LP, Vesna :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za hladen pir je poskrbljeno? :evilgrin: Da ne bom spet na soncu kot v Logatcu :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A za hladen pir je poskrbljeno? :evilgrin: Da ne bom spet na soncu kot v Logatcu :lol1:

Rajši ne bom nič rekla, da ne bo zgledalo kot zastonj oglaševanje na MS :doze: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rajši ne bom nič rekla, da ne bo zgledalo kot zastonj oglaševanje na MS :doze: :slap:

:trance_33_sleep: Presnete pijavke... vse dobro morjo takoj zamorit :glare:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Da malo osvežim zadevo... v nedeljo 10.6.2007 se bo v Slovenj gradcu odvijal 2. Avtomagazinov drift challenge.

Vabljeni vsi motoristi in navdušenci drifta ;)

LP, Vesna :)

Zanimiva zadeva! :grim

Je blo kaj za pogledat! :naughty:

Moram samo "pohvalit" organizatorje,kako dobro znajo pobirat vstopnino,tolk se pa niso potrudli,da bi tisto metrsko travo na parkplatzih pokosili in odstranli. Bi se tut teren prej posušil.

Sam,da so pokasirali! :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!