Skoči na vsebino

Husqvarna supermoto 125, 2007


Maniak

Priporočene objave

mene pa zanima, ce ze ni bilo vprasano, ce so masine od WRE, WR in SM modelno denticne? V mislih imam ce avspuhi ki pašejo na WRE pašejo tudi na supermoto verzijo?

lp pa hvala :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

se komu sanja kako je pri menjavi izpuha z štelanjem električne oljne pumpe

kako se to štela pa tak dalje če mogoče to kdo ve?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kva pa se da kej dobit od avspuhov za huso sm 125, kr js sm gledov po netu za ksne avspuhe pa sm sicr najdu od Dep Pipes pa od FMF sam ni nobenga zastopnika v Sloveniji :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mkor imaš nemško, avstrijski, italijansko trgovino... ebay, enduro schop in tako dalje

v slo edino HGS lahko dobiš preko zupina, kej več pa bol težko

j

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja še te slike sm pozabu

en dyno test med original avspuhom in DEP

translat11nyf.jpg

pa še blokade ki so v asvpuhu(če bo koga zanima kje so in kakšne)

drosselln011nye.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zele sm naredu 1 servis se prav 1000km pa sm uzev blokade vn iz avspuha pa ni noben razlike saj obcut se je ne. :trance_33_sleep: zei me pa zanima kva bi se dal nardit da bi motor mal bol su, poleg tega da bi blo dobr ksn nov avspuh dobit :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zele sm naredu 1 servis se prav 1000km pa sm uzev blokade vn iz avspuha pa ni noben razlike saj obcut se je ne. :trance_33_sleep: zei me pa zanima kva bi se dal nardit da bi motor mal bol su, poleg tega da bi blo dobr ksn nov avspuh dobit :evilgrin:

Če boš dajov blokade vn, boš mogu naštelat frgazr, pa obvezno mal odpret oljno pumpo... :) Verjetno maš še kšno blokado na štromu, al pa pr frgazrju :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)

Mkor se res ti na ekonomsko u radolco hods vrjetn ne? :)

k sm te ze vidu :P

mas pa 07 al 06 letnik?

blokade so teb dal samo 1 alpa 2 ven, noter v krivini je še ena(ta vlka)- kr če hočeš to blokado ven moraš rezat krivino pa nazaj skup dat.. raje novega kupiš ;)

olno pumpo ni tezko stelat samo midva imava elektricni(ce mas 07 letnik) in je mal frka.. langus je reku da nezna :D moram še na servisu vprašat

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maniak hodm v ekonomsko v radolc tko da je cist mozn da si me vidu pa mam 07 letnik.

nvm glede blokade je pa blo treba rezat avspuh ja sam sei tko k pravm ni nobene razlike razn ce je res se ksna notr? :glare:

sei kdo bi pa znov kej oljne pumpe štelat?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Objavljeno (popravljeno)
maniak hodm v ekonomsko v radolc tko da je cist mozn da si me vidu pa mam 07 letnik.

nvm glede blokade je pa blo treba rezat avspuh ja sam sei tko k pravm ni nobene razlike razn ce je res se ksna notr? :glare:

sei kdo bi pa znov kej oljne pumpe štelat?

potem bni se pa mogla čutit razlika. ker si dobo iz 11kw(15KM) na 15kw(20KM). Torj za 5 konjev

mal kento nategn k se je vrjetn raztegnla tak ko moja :)

btw ce so na servisu dajali blokade ven potem so moral tud naštelat fergazer+oljno pumpo. Potem tam znajo.. super :)

Popravljeno . Popravil Maniak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če boš dajov blokade vn, boš mogu naštelat frgazr, pa obvezno mal odpret oljno pumpo... :) Verjetno maš še kšno blokado na štromu, al pa pr frgazrju :)

katalizator v krivini mogoče :hmm: :hmm: ne vem mal se pozanimi kere blokade so še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blokade so teb dal samo 1 alpa 2 ven, noter v krivini je še ena(ta vlka)- kr če hočeš to blokado ven moraš rezat krivino pa nazaj skup dat.. raje novega kupiš ;)

sm vedu ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nvm js sm pelov to k langusu kr pr nemu sm tud motor kupu tko da zei nvm ce mi je nastelov frgazar pa oljno pumpo morm poj it prov prasat.

kdaj si pelov to? tocn datum :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

maniak 22.5. pomoje zakva :)

pomojem zato, ker ga zanima če motor še dela.... ker pomojem bi mogu že zagrabt, če ni te pumpe naštelov... pr rs ki ne vem če 50km nardiš, če tega ne naštelaš :grrr :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pomojem zato, ker ga zanima če motor še dela.... ker pomojem bi mogu že zagrabt, če ni te pumpe naštelov... pr rs ki ne vem če 50km nardiš, če tega ne naštelaš :grrr :winkiss:

nvm js sm zei po servisu naredu ze 300km tko da zgleda da je nastelan al pac ne nvm morm prasat :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Zdaj sm tut jst kupu ta motor pr langusu. Pa me zanima če se pelem neki časa po avtocesti če tu res tako hmal zariba

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

neki časa...? po avtocest...? odvisn koko 1 ura do konca gas pa kr da motor od sebe... bi znal bit skodljiv... ce se pa peles eno urco lepo normaln ene 110 pa ni nč narobe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja pol ene pol ure pa ne pr visokih obratih pa je vredu. K se bom v šolo pelal pa mam avto cesto pa bom probov pa bom vidu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!