Skoči na vsebino

Žurka


Priporočene objave

Pa sej lahko prespita :naughty:, če bosta zganjala kurb....o, pa sporoči prej, da poskrbimo za tervol :ninja: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej lahko prespita :naughty:, če bosta zganjala kurb....o, pa sporoči prej, da poskrbimo za tervol :ninja: .

Kaj boš terwol vlekel okol, na gmajno jih pošlji :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst bi pa prosil, da takoj k pridem, da mi en v roko podturi velki pir, da ga stresem na brzino. Sem malo sramežljive sorte :blush: (ne poznam nobenga....vsaj mislim :hmm: )..pa rabim neki da me zbrihta :devil:

Takoj boš dobil brihto v roke.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj boš terwol vlekel okol, na gmajno jih pošlji :lol1:

a s terwolom :hmm: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z Brihto :evilgrin:

Vremenska je vedno bolj obetavna, dopoldan še možne kaple popoldan pa sonce in dobrih 25 stopinj. OK za zvečer še vseeno priporočam kaj toplega za oblečt.

Popravljeno . Popravil KeC
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

He he, to se boš mogu pa z njim zmenit, mam feeling, da bo mel gužvo ker bo imel opravka z vapotovo niglanglnojes Tuonotko :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče uletiva pogledat z bolšo polovico. Kec vse naj naj za rojstni dan. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za najbolj zagrete:

Koča je rezervirana za cel vikend tako da začnemo že v petek. Naredimo kakšno furico po The Cesti pa zakurimo ogenj odpremo kakšno pivo in malo pripravimo zadeve. :D

:hmm:

v petek bom pa najbrž res prletu...... .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa še podrobna navodila kako priti do mesta zločina.

Prva naloga je priti do Šoštanja. Svetujem, da to storite iz smeri Velenja je najbolj enostavno, če pa se vam približno sanja kje je Šoštanj potem pa kar po svoji želi (pa po asfaltu!). Torej da ste blizu Šoštanja boste vedeli, ko se boste peljali mimo Šoštanjske termoelektrarne (velika mrcina, ki je ne morete zgrešiti). Na prvem križišču za tablo Šoštanj zavijete desno (naravnost pa je bencinska črpalka če bo potrebno napojiti konjiče) v center Šoštanja. Peljete se naravnost skozi Šoštanj in za ostrim desnim ovinkom prečkate železnico. Nadaljujte naravnost mimo odcepa za Topolšico in kar naravnost po glavni cesti (Malo ven iz Šoštanja je križišče, kjer zgleda kot da glavna cesta nadaljuje desno ampak če boste gledali prometni znak boste zapeljali naravnost kar je pravilna izbira). Tukaj je cesta malce ožja in brez sredinske črte tako, da se lepo po pameti peljite mimo letališča Lajše skozi manjši zaselek dokler ne pridete do križišča z glavno cesto. Zavijte levo in na naslednjem križišču desno (proti Zavodnjam in ne Topolšici). Čaka par km malce bolj zjahane ceste in ste že v Zavodnjah. Na desni boste videli Gostišče pri Vidi. Par metrov naprej se začne pa The Cesta. Odvozite par lepih ovinkov in za dolgim levim ovinkom boste videli tablo za lovski dom in to je to.

Če pa že tako ali tako znate priti do The Ceste pa lahko vse našteto ignorirate in peljete kakor vam je ljubo.

V glavnem cilj je malce ven iz kraja Zavodnje. Karte pa so objavljene na začetku teme.

Če se kje na poti izgubite me brez problema pokličite! Če pa nimate moje telefonske številke pa ste kratkomalo čudni :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kritične odcepe nabij smerokaze "Kec&Brihta" :D

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se kje na poti izgubite me brez problema pokličite! Če pa nimate moje telefonske številke pa ste kratkomalo čudni :ninja:

Jaz sem menda čudn :fredy: pa imam vseeno tvojo številko :)

Če se zgubim pokličem, ampak mislim da vem kje je. Se vidmo :beer1: :beer2: :drunk:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na kritične odcepe nabij smerokaze "Kec&Brihta" :D

Zakaj bi pa moral bit KeC na prvem mestu? Naj nabije table "Brihta&KeC".

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pir bo hladn :grim

lahko je tudi leden :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sedaj pa še podrobna navodila kako priti do mesta zločina......

Na prvem križišču za tablo Šoštanj zavijete desno (naravnost pa je bencinska črpalka če bo potrebno napojiti konjiče) v center Šoštanja. Peljete se naravnost skozi Šoštanj in za ostrim desnim ovinkom prečkate železnico. Nadaljujte naravnost mimo odcepa za Topolšico in kar naravnost po glavni cesti (Malo ven iz Šoštanja je križišče, kjer zgleda kot da glavna cesta nadaljuje desno ampak če boste gledali prometni znak boste zapeljali naravnost kar je pravilna izbira). Tukaj je cesta malce ožja in brez sredinske črte tako, da se lepo po pameti peljite mimo letališča Lajše skozi manjši zaselek dokler ne pridete do križišča z glavno cesto. Zavijte levo in na naslednjem križišču desno (proti Zavodnjam in ne Topolšici). Čaka par km malce bolj zjahane ceste in ste že v Zavodnjah. Na desni boste videli Gostišče pri Vidi. Par metrov naprej se začne pa The Cesta. Odvozite par lepih ovinkov in za dolgim levim ovinkom......

jebemtiš... si ti ziher da nisi potem že v Avstriji... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!