Skoči na vsebino

Žurka


Priporočene objave

Brihta očitno uživa v adrenalinskih športih in rad hodi po robu ter se igra z življenjem :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Brihta očitno uživa v adrenalinskih športih in rad hodi po robu ter se igra z življenjem :krneki:

:xx:

:chase:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta tud v soboto prva spala .) :devil:

Eni smo pa nadomeščali urice, ki smo jih zvečer porabili za druženje :drunk:

Jst sm se tud mela fajn, pa super je bla tud pot domov, čez idrijo, most na soči, tolmin, novo gorico, po še zadnje ovinke čez rožno dolino in domoL :) lepih 500 km je bilo za mano :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC v petek (predvečer žurke) strogo zaukazal, da je treba it zgodaj spat, da bo rabil pomočnike naslednji dan ..... smo šli zgodaj :grim .... delal se je dan :lol1: .

:headbang: priznam, kondicije za dva dni je blo čisto premalo :cry: .

:004 :004 :004 Kec, če se prav spomnim :krneki: , nihče ni odšel ne lačen ne žejen.

Da ne omenjam placa, res 1A.

Povrh vsega pa še par novih ter ogromno malo manj novih obrazov, lepo vas je bilo videt .) .

Popravljeno . Popravil She
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

KeC v petek (predvečer žurke) strogo zaukazal, da je treba it zgodaj spat, da bo rabil pomočnike naslednji dan ..... smo šli zgodaj :grim .... delal se je dan :lol1: .

:headbang: priznam, kondicije za dva dni je blo čisto premalo :cry: .

:004 :004 :004 Kec, če se prav spomnim :krneki: , nihče ni odšel ne lačen ne žejen.

Da ne omenjam placa, res 1A.

Povrh vsega pa še par novih ter ogromno malo manj novih obrazov, lepo vas je bilo videt .) .

Zanimivo dojemanje "zgodnjega" :hmm: :lol1: :OK:

Kar se tiče ne lačnih ne žejnih - to je pa sploh res! Vsaj jaz nisem bla ne lačna, ne žejna :krneki: Pa golaž je bil tko fiiin... se priporočam še kdaj :rolleyes:

Vse pohvale.. vsi tisti, ki ste zgodaj odpeketali, pa vam je lahko žal :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj morem :cry: višja sila :devil:

Fajn je bilo :OK: Kec... :yea1:

Pa Brihta tudi :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a v sobotho niste nič :photo:

praznovalcema se še enkrat oprawičujem, k sem jo zjutraj tak kmalu pobrisal :whistle: .......sicer sm pa ob jutranji grenki kavi na list papirja napisal, kako in kaj :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je blo fino... :OK: samo ko sem privjugal v Ljubljano, pa sem tudi kar padel v posteljo... :yawn: je bilo dva večera zapored prehudo... :wacko:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je blo fino... :OK: samo ko sem privjugal v Ljubljano, pa sem tudi kar padel v posteljo... :yawn: je bilo dva večera zapored prehudo... :wacko:

Ja sam na marički pa kljub vsemu nisi ostal hladen :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!