Skoči na vsebino

Kaj v današnjem dnevu bi spremenili,če bi lahko???


Priporočene objave

mišljenje o nekomu, k bi mogl bit dobru, pa ni več... pa nwm če bo še kdaj... :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mišljenje o nekomu, k bi mogl bit dobru, pa ni več... pa nwm če bo še kdaj... :krneki:

In ta nekdo je tukaj na Motosvetu prijavljen in si mu morala to 'diskretno' povedati? :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ta nekdo je tukaj na Motosvetu prijavljen in si mu morala to 'diskretno' povedati? :whistle:

Ne jajcej!! K je zlo mil post napisala glede na situacijo!

Ta NEKDO mu lah pa u glavo poveš d ni prou kar dela, pa bo vseen sveto mislu d dela vse najbl prou! Mu bo že povedala tud osebn k bo cajt za tu..čeprou je totalna izguba časa za take ldi...

Popravljeno . Popravil Andrejaa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In ta nekdo je tukaj na Motosvetu prijavljen in si mu morala to 'diskretno' povedati? :whistle:

res je dečko, ne vtikej se tja, če ne veš za kaj se gre... ja je na motosvetu, in u glavo bom tut povedala kaj mislem... sam d ga/jo vidim...

zj pa dost o tem, k za tu nisi u tapravi temi...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne jajcej!! K je zlo mil post napisala glede na situacijo!

Ta NEKDO mu lah pa u glavo poveš d ni prou kar dela, pa bo vseen sveto mislu d dela vse najbl prou! Mu bo že povedala tud osebn k bo cajt za tu..čeprou je totalna izguba časa za take ldi...

res je dečko, ne vtikej se tja, če ne veš za kaj se gre... ja je na motosvetu, in u glavo bom tut povedala kaj mislem... sam d ga/jo vidim...

Hoho, čarovnice na delu :-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hoho, čarovnice na delu :-)

pejt u drugo temo... zvarke pa itk sam ti zmir mejšaš tle po forumu...

Popravljeno . Popravil Irencko
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons težko kj, bi pa včer marskej....oz. tud sam ena samcata stvar bi bla zadost:trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!