Skoči na vsebino

Količina časa,ki ga preživite ob prebiranju Motosveta


Chebi

Dnevno preživim na Motosvetu  

1 član je glasoval

  1. 1.

    • do pol ure
      13
    • do eno uro
      19
    • do dve uri
      18
    • ve? kot dve uri
      27


Priporočene objave

Hja, odkar sem na "bolovanju", če ne ležim pa na Motosvetu visim. Še malo pa se bom tudi skozi arhiv pretolkla. Uh, branja za nekaj tednov. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no navadno sem dnevno gor eno urco ampak po 20 dneh dopusta bom rabil dnevno 5 ur da se skozi arhiv prebijem :roll:

mater ste produktivni :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Madona, izgleda, da če ne bomo končali na cesti, nas bo pa nabliskal nažarčil - naseval ekran računalnika. Pred kratkim sem moral začet nosit očala. :cry: Folk pazite na svoje očke :!: Zavidam prav vsem kateri ne potrebujete v službi te preklete vendar nepogrešljive kište. A je spljoh kdo takšen? Bom kupil za naslednjo plačo najnovejši model ABAKUS-A. :idea: :lol: No, zastavlja se vprašanje kaj bodo na to rekli šefi :roll: :?:

Pozdrav izpod vinogradov! ROCKY

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zarad novega BEDNEGA in ja lahko dostopnega (jp z zascitenim nicknamom) chata, bom verjetno vec casa namenila "listanju" motosveta kot sem ga do sedaj. :wink:

:evil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Do 2urci na dan :wink: ......očitno zasvojen :wink: ......ampak mi sploh ni žal :D :wink:...dokler ne pride račun :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmmm... nad 2 urci na dan...

Še dobr da je mal hekerja v men in računi niso veliki. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jest sm čist frišn na sceni in opažam, da iz dneva v dan bolj čepim tuki. Po moje že več kot po dve uri. Sploh pa še nisem skozi vse rubrike. To je noro! Kva bo, ko bo treba začet delat????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Duckin' NO Comment, .... jap slabič tut resnici v oči si ne upa pogledat! :P :roll: :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem od prvega dne not padla,in nočem ven :D

Zdaj po Nordkappu pa si sploh aktivna, si na spidu, ha? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če bo šlo tako naprej..... se mi bodo še učke skurle.... sploh pa pr men, k mam še dodatno ojačanje slike (špegle) :twisted: :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj naj recem.... Pridem po 14 dnevih domov, na Mjotosmvejtuju me pa caka 251 zadetkov... Hmmm.... Punca slucajno skoci v Tivoli, jaz pa hop - na Motosvet.... Zdaj sem pa gor ze dve uri, pa se sploh nisem vsaj tistega najpomembnejsega prebral, punca je ze nazaj, jaz se kar visim.... Odvisnost?! Ma ne, je to odvisnost?! :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes ze cel dan. Puli se mi, odfuzlalo se mi bo... prekleta otekla noga, prekleto vse, kar me drzi za racunalnikom! :evilbat:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!