Skoči na vsebino

Priporočene objave

IKEA že dolgo ni več kar je bila. večina robe je "made in poland" ali tađikistan ali kaj takega, včasih so vsaj še v slo kaj naredili za njih potem so tudi naši ratali predragi. ni več res dobrih kreativnih rešitev, ki so jih prej imeli edini. manjkajo šraufi, slabi so navoji itd. in to se zgleda dogaja kar pogosto glede na to koliko ljudi poznam z IKEA problemi.

na koncu pa še ugotoviš da so dobre zadeve dražje kot pri nas :headbang:

za primer: lani sem iskal kuhinjo. poceni rang kuhinj je bil dražji kot v naših obijih, bauhausih, dipotih, lesninah ali rutarjih, vse kar pa je bilo malo boljših kuhinj so imele cene večje kot če si pri nas stopil v mercator, lesnino ali rutar in so ti jo lepo zrisali po željah.

za opremljanje stanovanja sem se 2x vozil v graz ker so v katalogu zadeve zgledale super v živo pa živa poceni žalost. na koncu sem enkrat prišel domov praznih rok, drugič pa z kompletom kozarcev in zložljivim košem za perilo.

skratka če res nimajo nekaj kar pri nas ne najdeš (to pa je sedaj že težko) mene ne vidijo več gor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!