Skoči na vsebino

Problem


AREA

Priporočene objave

Hm, mam en problem. Pral sem avto (Twingota) in imel odprto haubo in mi je poleg prišla voda, zdaj pa ne vžge. Vse sem že posušil kar se je dalo pa še vedno ne dela. Kaj točno bi lahko blo narobe?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se je tut to zgodil na cliotu - sam jest sem kar dal masino takrat oprat, tko, da jo je orenk napral. Pol mi ni hotu uzgat, sam se je sam od sebe zlo hitr posusu, tko ranga 1-2 uri.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ni glih tak izi kot zgleda - odšraufal sem svečko in ga probal zaštartat in ugotovil da - da iskro! To pomeni da razdelilna kapa ni. Je možno da je šla elektronika pri fergazeru al pa črpalka za bencin? Ker svečka je kljub temu da je iskra čisto suha...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm ni glih tak izi kot zgleda - odšraufal sem svečko in ga probal zaštartat in ugotovil da - da iskro! To pomeni da razdelilna kapa ni. Je možno da je šla elektronika pri fergazeru al pa črpalka za bencin? Ker svečka je kljub temu da je iskra čisto suha...

A si probal če dajo iskro vse svečke? Morda jo da le ena?!? :idea:

Če se je nekaj zmočilo, je skor sigurno povezano z elektriko.

Veliko sreče pri odpravi napake, Jaša

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Pa bo šlo enih 60 jurčkov.

Če dobiš kako bolj poceni varianto, kar sporoči, pri nas doma je namreč clio, črpalka za benz crknila par mesecev po izteku garancije, račun je bil 78 čukov. Po vezah in poznanstvih sem dobil en zelo ugoden popust in plačal samo 10% (menda neka sredstva dobre volje)

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo 10%?! Mater, mate eni dobre veze...

Mami od moje punce je crknila pumpa za benz pri Astri na Hrvaškem... To so ble polomije... Na konc je pa po ne vem čigavi logiki plačala - 4 svečke. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa bo šlo enih 60 jurčkov.

Če dobiš kako bolj poceni varianto, kar sporoči, pri nas doma je namreč clio, črpalka za benz crknila par mesecev po izteku garancije, račun je bil 78 čukov. Po vezah in poznanstvih sem dobil en zelo ugoden popust in plačal samo 10% (menda neka sredstva dobre volje)

LP

Bi pričakoval da bi Renault zamenjal to na njihove stroške če je crknila nekaj mesecev po garanciji. Vseeno je to stvar, ki nebi smela iti po dobrem letu ( saj ima Clio eno leto garancije ).

Sem pa mislil da sem jaz dal veliko ko me je stala črpalka 45k za moj avto.

Kolk so pa kej cene teh črpalk v trgovinah z rezervnimi deli ?

LP,

klemen

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa sej je v salomonovem oglasniku 5 strani razibith avtov da nebi ene pumpe dobu pa vsaj za polovico cenejs al pa se vec. Jaz sem za svojga golfa dizla vse dobu preko oglasnika.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
  • 3 let pozneje...

ga že kurim in dela brez problemov- ne kadi, lahko vžiga, normalno vleče

kar se mene tiče se lahko zaklene

WD 40 je zakon za vodo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!