Skoči na vsebino

KYMCO Grandink 50


slavcek

Priporočene objave

:yea1: Imam Kymco Grandink 50 pa me zanima kaj menite o tem skuterju. Ima kdo kakšne slabe izkušnje nasploh s Kymcoti. Aja, pa rad bi gor namontiral stranske torbe pa ne vem kako naj nosilce naredim. Lp, vsem skuteristom! :OK:

post-15273-1177413023_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:yea1: Imam Kymco Grandink 50 pa me zanima kaj menite o tem skuterju. Ima kdo kakšne slabe izkušnje nasploh s Kymcoti. Aja, pa rad bi gor namontiral stranske torbe pa ne vem kako naj nosilce naredim. Lp, vsem skuteristom! :OK:

In zakj bi gor namontiral stranske torbe? Placa je mislm da vec kot dovolj, pa sj mas se kovcek zadi, ne vidim razloga da bi dajal gor se stranske, grdo bo, pa zakj bi sploh dajal stranske torbe gor? :? :?

Popravljeno . Popravil Kosho
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakj bi gor namontiral stranske torbe? Placa je mislm da vec kot dovolj, pa sj mas se kovcek zadi, ne vidim razloga da bi dajal gor se stranske, grdo bo, pa zakj bi sploh dajal stranske torbe gor? :? :?

Mah ne vem, sem mislil, da bo boljš zgledal. Sem jih videl enih par pa je prav hudo. Zgleda kot pravi motor. :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah ne vem, sem mislil, da bo boljš zgledal. Sem jih videl enih par pa je prav hudo. Zgleda kot pravi motor. :headbang:

Pa se vec bos mel gor slabs bo vleklo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti priporočam nakup 250ccm verzije. Govorim iz lastnih izkušenj (imam B&W 250).

Imel sem pa že eno neprijetno težavo in sicer, da mi je zakuhal, ker je konekt termostikala pozimi, ko se nisem nič vozil, zooksidiral. Ampak ni panike, ker vse dele dobiš najhitreje v Grazu (ali pa čakaš na Godota pri Stupitu).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kolko ti pa leti če smem vprašat? ker izgled je vsaj za mene porazen. brez zamere :P

80 KM/H gre. Glede izgleda se mi pa zdi, da je samo še Xciting od Kymcota lepši.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ze tko so bli 50cc skuterji lepsi od maxijev, zdej bojo pa se 50cc delal po izgledu maxije ..

moj fotr ma Suzukija, 500cc .. :BUA: grd je ko moja mama ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

caki malo.. to je KYMCO, AC je, ORGINAL IZPUH MAS, pa 80kmh gre? daj nehaj clovek no

sej ves kko je to, ljudje dajo ven blokade, pa jim motor ze leti 90-110 (odvisno od karakterja voznika, ne od motorja :rolleyes: )

aerox gre prblizno 75 brez blokad, kymco torej vec ko 60 - NO WAY

stevc in hitrost sta dva razlicna pojma

Popravljeno . Popravil replica
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer ne vem, če je ta skuter AC ali LC, ampak Fever in Spy sta letela več od mojega Aeroxa (ko je bil odblokiran) pa sta oba imela zračno hlajene mašine. Moj Aerox je po števcu šel 80km/h, ta dva pa še malenkost več. Res pa je, da sem bil precej težji od lastnikov teh dveh mopedov ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo torbe so gor. Kaj pravite? Drugače je pa motor AC. In glede hitrosti: res da nisem meril z nekim drugin števcem, a se pozna precejšnja razlika od prej, ko so ble blokade še gor.

post-15273-1177917189_thumb.jpg

post-15273-1177917253_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo torbe so gor. Kaj pravite? Drugače je pa motor AC. In glede hitrosti: res da nisem meril z nekim drugin števcem, a se pozna precejšnja razlika od prej, ko so ble blokade še gor.

ja logicno da se pozna .. omg.. sam 80 pa ta jajca spet ne grejo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

80 vsekakor ne gre... Nevem, če gre 70 realnih. Tko, da to števec laže, kot vsakemu skuterju (enim bolj drugim manj). Je pa sam škoda, da ma zračno hlajenje, kr bi blo fajn za kake turce. Če tu gor naložiš sopotnika, pa polne kufre, nevem, če bi daleč prišel.

Popravljeno . Popravil Anzeee
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravjo malo dnarja malo muzke

Ni glih malo dnarja, je bil kar 500.000 sit.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem drugače full zadovoljen z mojim Kymco-tom. Drugače pa tudi tovarna obstaja že od leta 1963. kot podružnica Honde. Cilj podjetja KYMCO je bil že od samega začetka poudarek na kvaliteti njihovih proizvodov.

Tako že več kot 35 let proizvaja skuterje, motorna kolesa in štirikolesnike. Med njihovimi modeli najdemo od 50 do 500 cm 3 motorje. Tovarna KYMCO ima najširšo ponudbo različnih 50-kubičnih skuterjev na tržišču, zato slovi kot eden najmočnejših proizvajalcev 50-kubičnih skuterjev na svetu. V Sloveniji se je prodaja v primerjavi z letom 2004 povečala za več kot 350% . S temi rezultati je KYMCO v svoji kategoriji postal ena od vodilnih znamk v Sloveniji. Baje ima sedal tudi pod svojo streho tudi Ducati.

Kaj pravite na to, a?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

LoL a 500.000sit si dal za njega? :huh:

Zakaj potem raje nisi dodal malo zraven in kupil kakšno runnerco, aeroxa al pa kako aprillio? :glare:

Drugače pa danes sem tole mašinco videl in morm rečt, da sem pričakoval ful večje. Nevem če je po širini večja od nove Runnerce in tut nasplošno. Tko, da niti ni tok velik, se pa vidi da je potovalni skuter. Po velikosti sta z novo Runnerco skoraj ista (mogoče kak cm kje več).

Lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če pogledamo dolžino Gilere in Kymca jE KYMCO 21 cm daljši in 1.8 cm širši od Gilere. Kapaciteta rezervoarja za gorivo pa je pravtako 1 l večja pri Kymcu. Višina sedeža pa je za 4.5 cm manjša kot pri Gileri.

Torej večji je nedvomno, saj se mora teh 21 cm tudi opaziti!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!