Skoči na vsebino

Bivši kadilci


Priporočene objave

kadilcev ali pušačev? :whistle:

hi,hi kadilcev... če bo šlo pa tko naprej, pa če še ene tolk cajta mine, kukr je od zadnje veze... bom pa zih pozabla drugo... pa bi blo bol, da bi blo obratn, hi,hi :blush:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer niso bili cigareti bil je pa nikotin..sm reku dost tega..in je dost..mi še vedno zapaše? normalno..

sam sm tok zajeban da pač ne bom..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer niso bili cigareti bil je pa nikotin..sm reku dost tega..in je dost..mi še vedno zapaše? normalno..

sam sm tok zajeban da pač ne bom..

:whistle: :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sicer niso bili cigareti bil je pa nikotin..sm reku dost tega..in je dost..mi še vedno zapaše? normalno..

sam sm tok zajeban da pač ne bom..

se lahk še jaz podpišem pod tole? .......Bemu, en takle mejhen bel v papirju zvit me pa že ne bo je**l :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz sem nehala kadit pred približno 4 mesci.. V tem času sicer ne pogrešam cigaret ker imam preveč dela z hujšanjem... Najslabše je nehat kadit.. na začetku sem pokadila 1 škatlico na dan.. zadnje pol leta pa je bila 1 škatlica za cel teden in 1 za čez vikend. In mi je po prenehanju šlo dobrih 5 kg teža na gor.. In je treba precej več volje in discipline da sem težo znižala na željeno kot pa da sem nehala kadit...Sem pa skoraj ves čas v družbi kadilcev ker kadi moj in kadijo doma.. ampak me ne moti niti me ne zamika (prevečkrat)..Skrbi pa me kako bo na faxu ker tm pa moraš kaditi že zaradi samega dolgčasa.. :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

26.9 nazadne pržgala dve cigareti :whistle: pa nisem še nehala sam mal me firbec matra če zdržim brez,pa vidim da mi kr gre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključil s to otroško boleznijo leta 1995 po 12 letih kajenja 1-2 škatl na dan...ni mi niti malo žal!!! To je bilo leto odločitev: ločitev, obril brke, nehal kaditi itd.. New man in town!! :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Najprej - kadil sem od 15 leta do 40 leta. Na koncu cca 3 škatle dnevno. Do 10h je šla prva, nato pa odvisno od situacije, obiskov,... Jutranje kadilsko kašljanje je postalo že riganje :headbang: . V avtu sem se izogibal kajenja, razen pri dolgih progah in ponoči, da nisem zaspal med vožnjo!!! Na obisku pri nekadilcih, me nihče ni mogel prepričat, da lahko prižgem, ker nisem hotel usmraditi stanovanja. Med dolgimi vožnjami sem razmišljal, zakaj je tako težko nehat kaditi in prišel do zanimivega vzroka. Izračunal sem, da pri 40 pokajenih cigaretah x 8 minut povprečka kajenja ene cigarete = 320 minut navajenih gibov z roko. S cigaretom v roki, vdihavanjem, puhanjem dima, otresanjem pepela sem imel roke nonstop zaposlene.Pomislil sem, kaj pa če me brez cigarete delajo nervoznega roke, navajeni gibi,... in sem lepega dne sklenil, da naslednji dan zjutraj vzamem kuli, ko ga bom imel v roki nonstop kot igračko. Tudi, če sem moral kaj zapisati, sem uporabljal drugo pisalo in dal moj kadilski kuli v levo roko. Ta kuli sem imel v roki stalno, z njim sem se igral, ga vrtel v rokah in nisem čakal da postanem nervozen, ker bi segel po cigaretu. Kaditi sem nehal v trenutku, od tistega dne dalje nisem imel nobene abstinenčne krize, nobene želje po "vsaj enem čiku". Povdarjam, roke nisem imel nikoli prazne. Kuli je zamenjal vžigalnik ali avtomobilski ključ ali zobotrebec ali ....Res je, da sem nehal piti kavo, ker kava brez 3 cigaretov ni kava. ko sem jo začel ponovno piti, sem jo spil v dveh požirkih, tako da mi je v Bosni kelner kave enkrat celo ni računal, češ pa ti kafe nisi popio - ti si ju uništio!!!! Sedaj kavo spet pijem, zelo rad, ampak grenko. Ko se navadiš (po dveh dneh!!!), jo spet "ližeš" in uživaš v njenem bogatem okusu. Ampak, mora biti grenka! Na cigaret pa nisem pomislil v teh 14-15 letih kar sem nehal, niti enkrat. Zaradi neprijetnega smradu, ki ga pušča v okolju, je normalno, da v mojih bivalnih in poslovnih prostorih kajenja :nono: . Upam, da bo ta moj preverjen recept odvajanja še komu pomagal prenehati z to neprijetno razvado, ki koristi samo proizvajalcem, državi pri davkih in tudi pri krajšem času izplačevanja pokojnin.

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zaključil s to otroško boleznijo leta 1995 po 12 letih kajenja 1-2 škatl na dan...ni mi niti malo žal!!! To je bilo leto odločitev: ločitev, obril brke, nehal kaditi itd.. New man in town!! :rolleyes:

kupil Yamaho...... :OK: :OK: :OK: :010

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Četrti mesec....ni panike :naughty:

Nehal sem pa kr tako.....nekega dne sem šetal z družino ugasnil čik na tistem krožničku nad kanto......Pogledal ženo in dejal : Žena.....ne pipam več ker se mi ne da!!! Več kot pol škatlice in full nobel vžigalnik pa sem isti moment vrgu v smeti....

Krize ni bilo......edino 2X v službi mi je šef tolko dvignu pritisk....da sem pomislil na čik...ma samo pomislu....

ČE HOČEŠ NEHAT GRE....MA MORAŠ TO HOTET! :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

26.9 nazadne pržgala dve cigareti :whistle: pa nisem še nehala sam mal me firbec matra če zdržim brez,pa vidim da mi kr gre

še kr ustrajamo :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

še kr ustrajamo :worship:

Pridna, kr tako naprej. :friend2: Ti vsaj nebojo ven padali med vožnjo z ''mopekom''. :P .)

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebogabog, spet sm med kadilci... preh 3 leta neč, po nesreč 3 mesce ko rajfenk, zdej kšn mesc neč....

mah qrc, ide opet stara štima:slap: :slap: :slap: spet pušimo tist kar neb blo treba.... :angry:

nbene samodiscipline :nono: :nono: :nono:

Popravljeno . Popravil mačka27
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos na shadowkh sm nehou k sm ugotovu d lahko tudi z motorjm pošteno zadimm :naughty: .pa do dns sm še vedno pridn po 13 letih kajenja :010 .ta dekleta .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bo že skor 8 mescev od zadnjega čika,.... za "pršparan" denar sem kupil kamin za v dnevno :naughty:

glavno da se kadi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nehal pred dobrim letom, kar tako, nato namesto čikov kupil motor, do sedaj ga še nisem prižgal (čika) :whistle: . Kar paše. Kadil sem pa 5 let po 1-2 škatli na dan. :naughty:

Popravljeno . Popravil dive
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko k motofrik nehu brez neke odlocitve pac nehu sm pred vec kot letom in upam da nikol nam vec kadiu.Nehu sm pa tko da sm nehu mislt na cike pa je.......

Matr tut jz padu nazaj v klub kadilcev po vec kot letu pa pou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

..bo že skor 8 mescev od zadnjega čika,.... za "pršparan" denar sem kupil kamin za v dnevno :naughty:

Nehal pred dobrim letom, kar tako, nato namesto čikov kupil motor, do sedaj ga še nisem prižgal (čika) :whistle: . Kar paše. Kadil sem pa 5 let po 1-2 škatli na dan. :naughty:

Dobro tole vidva šparata. Jest pa nič ne prišparam, ker sedaj več pira popijem :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!