Skoči na vsebino

Bivši kadilci


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

jst sm kadil nekaj več kot 6 let redno več kot škatlo na dan :slap: v tem času se spomnim, da sm hotel nehat 2 ali 3 vse skup za kak mesec dva in potem opet jovo na novo, pride kak dobr žur si rečeš samo enga zažicam, prižgem pri dobri pijači potem še enega in tako celo noč... drugi dan pa sm že tam, kupim škatlo in je že vse po starem, prvi začetki so bili z boss mehki, so šli kot uliti v nemško vojaško srajco lepi časi punka, vonja usnja, značk in ketn potem še west light tu pa tam če je blo pod palcem marlboro light, proti koncu kadilske karjere in zadnji čik gauloises rdeče, končal sem kar tako v tri dni z istim namenom kot začel in vidim da mi ustreza brez kajenja, zdej mi pa kar smrdi ko zavoham dim čika, sčasoma sem zamenjal šport za kajenje :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js sem kadil tud od prvega letnika faksa potem pa ene sedem let, na koncu tja do 3 pa pol škatle..

Nekajkrat sem nehal kadit do prve shark-vodka žurke :closedeyes: , enkrat je trajalo takšno nekadilsko obdobje cele tri tedne :whistle:

Potem pa sva se kolegom stavla, da eno leto ne bom prižgal čika, stava je pa bla prevoz na morje kamorkoli, kamor se da prit z avtom brez trajektov:)

In sem stavo dobil, (sicer sem vmes na shark-vodka žurih vlekel cigare in cigarilose, ampak, to ni cigareta!!!) no, zdaj pa že dve leti pridno ne kadim..

Do zdaj sem sicer prižgal ene par čikov, da sem ugotovil, da mi res ne dišijo, in sem jih nepokajene ugasnil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:smoke: .....že 15 let :grrr

Najtežje je bilo ne kaditi ob alkoholu in kavi...

s čim si to odpravu??ukrotil??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

s čim si to odpravu??ukrotil??

Odločitev pač. Pa prijatelji so me spodbujali s svojimi "dobronamernimi" izjavami: "Dej prižgi enga, kaj se matraš...". :headbang:

Potem sem bil pa še bolj odločen in trmast. :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!