Skoči na vsebino

Ilirska Bistrica


cresh

Priporočene objave

Ja, je blo prima. Samo čisto na koncu me je pa malo stisnilo. V zadnji vožnji je zadnji voznik (Neuhauser) z bolidom F-1, po zadnjem ovinku, pri kar veliki hitrosti zapeljal na robnik in poleg znanja se mora tudi sreči zahvaliti, da mu ga je uspelo obvladati. Na dirko sem se pripeljal z motorjem, tako da je bilo vse skupaj povezano še z enim lepim izletom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na krmu uvinke si pa bil? Jest sem bil na Petrolu in mislm, da je to najboljši plac za ogled dirke.

Državno prvenstno sem gledal malo tu, malo tam (sem šel iz Šembij čisto do Ilirske Bistrice, med pavzo pa nazaj v Šembije na pir in pleskavico), mednarodno dirko sem pa gledal na zadnjem levem 90° ovinku pred ciljem, na izstopu - v senci (kako se imenuje pa ne vem).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bla špica!!!!!! 8) Stal sem na zadnjem 90° pa na petrolu!!!!Ker sem bil z vlakom sem tudi jaz mel lep izlet 18km peš iz pivke v ilirsko :lol: A MA MOGOČE KDO REZULATE TE NAJ OBJAVI!!!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam, škoda k nobeden ni hotel oplazet ograje(na petrolu), je blo pa parkrat bilz. Neuhauser se je glih na sred ovinka(1. vožnja) obrnu, pol sta pa Pregartner(porsche) in Konček(BMW M3) skor zgrmela dol, pa un golf3 se je zjebu glih k je vn z uvinka prletu. BMW V8 od Plase je pa hud k pr***ca, pa un golf1(t rdeč) pa BMW3(moder str model) sta tulila da te v srcu kr boli. Drugač je pa Jereb dokazu, da mu ni para. Vsakič k je pršu na ovink ga je spelu z ročno, pa je bil 14., če bi ga vkluč v domače prv., bi bil pa drugi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oni ta star bmw m3 DTM je pa bil zakon!!!!!jaz sem ga gledu v drugi na startu kaka mašina skoraj mi je noge skuro ko je fire skozi auspuh tresno!!! :lol: :wink: Samo Komelj je tud z ročno za publiko ko je šel dol!!!Mislim da je spet mel malo alkota v sebi :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sam Jereb je pa tut takrat k je šu gor z ročno spelavu

Vsa čast Jerebu - me prav zanima kakšen cajt bi šele naredu, če ne bi vozu predvsem za publiko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Samo morš vedet če bi Komelj spelu z ročno ko je šel gor bi se tak ona Astra ustavla. :twisted: :wink: Jereb si lahko to privošči ko ma ono Ibizo kit car!!!! :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...
Samo morš vedet če bi Komelj spelu z ročno ko je šel gor bi se tak ona Astra ustavla. :twisted: :wink: Jereb si lahko to privošči ko ma ono Ibizo kit car!!!! :wink:

letos oblublajo več tekmovalcu :D tnx A. Šenkincu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo evropsko prvenstvo, pa že 3 teme so na ghd :doze:

petrol ovink here we come!! :evilgrin:

upam, da bo spet kakšno hudo predvozilo (venturipress :evilgrin: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

letos bo evropsko prvenstvo, pa že 3 teme so na ghd :doze:

petrol ovink here we come!! :evilgrin:

upam, da bo spet kakšno hudo predvozilo (venturipress :evilgrin: )

plakat2006.jpg

Program:

Sobota, 15. julij 2006 (24.00)

Zaključek roka za prijave

Torek, 18. julij 2006

Objava liste prijavljenih voznikov

Tiskovna konferenca, Ljubljana

Petek, 28. julij 2006

11.00 1. seja tekmovalne žirije

12.00 - 19.00 Verifikacija in tehnični pregledi

20.00 2. seja tekmovalne žirije

Sobota, 29. julij 2006

09.30 Razgovor s tekmovalci in vozniki, TIB Transport

10.30 1. uradni trening

13.30 2. uradni trening

16.30 3. uradni trening

19.30 3. seja tekmovalne žirije

Nedelja, 30. julij 2006

09.00 Ogrevanje (Warm Up)

12.00 Svečana otvoritev dirke

12.30 1. tekmovalna vožnja

15.30 2. tekmovalna vožnja

18.00 4. seja tekmovalne žirije

30 minut po cilju zadnjega vozila -> Objava neuradnih rezultatov

20.00 Razglasitev zmagovalcev in podelitev priznanj

Predstavitev proge

Tekmovalna proga GHD Petrol Ferrari 2006

Štart: Ilirska Bistrica

Cilj: Šembije

Dolžina: 5,1 km

Nagib (povpr.): 4.75 %

Širina proge: 5 - 6 m

Število zavojev: 14

proga06.jpg

Popravljeno . Popravil erik98
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, to je lanski razpored...sem bil lani

proga je bila podaljšana na evropsko dolžino, dodali so dve šikani pa evropska komisija se je vozila gor pa dol. letos bo že pravo tekmovanje za evropski pokal, tako, da upam, da lahku pričakujemo bolj zagrete boje in kakšne hujše tekmovalce :OK:

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u, pa res...na plakatu res piše 2007. čeprav na razporedu piše 2006 pa tud slika proge je lanska

http://www.ghd-ferrari.com/

Lista prijavljenih:

http://www.ghd-ferrari.si/rezultati/start1.htm

zgleda, da je to še vedno od 2006 :slap: sm šele zj opazu...

Popravljeno . Popravil C4V4L13R
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo, še letošnji program:

Sobota, 14. julij 2007 (24.00)

Zaključek roka za prijave

Torek, 17. julij 2007

Objava liste prijavljenih voznikov

Tiskovna konferenca, Ljubljana

Petek, 27. julij 2007

11.00 1. seja tekmovalne žirije

12.00 - 19.00 Verifikacija in tehnični pregledi

20.00 2. seja tekmovalne žirije

Sobota, 28. julij 2007

09.30 Razgovor s tekmovalci in vozniki, TIB Transport

11.00 1. uradni trening

15.00 2. uradni trening

18.00 3. seja tekmovalne žirije

Nedelja, 29. julij 2006

10.00 1. tekmovalna vožnja

13.30 Svečana otvoritev dirke

14.00 2. tekmovalna vožnja

15 minut po prihodu zadnjega vozila v cilj Razglasitev zmagovalcev in podelitev priznanj

30 minut po prihodu zadnjega vozila v cilj Objava neuradnih rezultatov

Po podelitvi priznanj 4. seja tekmovalne žirije

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

da, to je lanski razpored...sem bil lani

proga je bila podaljšana na evropsko dolžino,....... da lahku pričakujemo bolj zagrete boje in kakšne hujše tekmovalce :OK:

Dirka za evropsko je dolga vsaj 5 km, kar pa ta ni. Med kom pa pričakuješ močnejše boje?? In koga ti to pričakuješ? Nobene hujše konkurence ne bo, ker v Bistrci so bili že dosedaj vsi, ki kaj veljajo v Evropi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga je bila lani podaljšana na evropsko dolžino, da je sploh pršla lahko na evropsko tekmovanje in sicer je dolga 5,1 km, kar ti tud piše ene dva posta višje. koga pričakujem? js mislm, da na evropskem dirka kaj več kot so naši yugiči pa seicentoti...sej ne rečem, že zdej je blo dost videt, samo na evropskem prvenstvu tekmuje mnogo več avtomobilov višjih divizij. ianellotu al pa gabatu al pa plasi se do zdej ni šlo za točke v evropskem pokalu, pa so se sam zapelal čez stezo, pa so bli zanimivi samo ker majo pač atraktivnejše avte... vse kar je blo, je bil "lov na rekord". po mojem, bo letos drugač, ker bo vsak gledu kašn cajt bo kej postavu, da bo do točk pršou.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

proga je bila lani podaljšana na evropsko dolžino, da je sploh pršla lahko na evropsko tekmovanje in sicer je dolga 5,1 km, kar ti tud piše ene dva posta višje. koga pričakujem? js mislm, da na evropskem dirka kaj več kot so naši yugiči pa seicentoti...sej ne rečem, že zdej je blo dost videt, samo na evropskem prvenstvu tekmuje mnogo več avtomobilov višjih divizij. ianellotu al pa gabatu al pa plasi se do zdej ni šlo za točke v evropskem pokalu, pa so se sam zapelal čez stezo, pa so bli zanimivi samo ker majo pač atraktivnejše avte... vse kar je blo, je bil "lov na rekord". po mojem, bo letos drugač, ker bo vsak gledu kašn cajt bo kej postavu, da bo do točk pršou.

Proga NI bila podaljšana, dva posta više pa lahko piše karkoli, to ne pomeni da je res.

Številčno je na evropskem res več tekmovalcev, ni pa nič hujše konkurence kot je bila že zadnja leta u Bistrci. Ti dirkači pa gredo vedno na polno, ne pa samo do cilja se prikotaliti! Zmaga je zmaga, al za pike al pa brez, tukaj kalkuliranja ni!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede proge...vse kar tukaj vidiš je potegnjeno iz URADNE GHD PETROL-FERRARI SPLETNE STRANI! misliš da lažejo? če oni, potem tud js...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!