Skoči na vsebino

4. srečanje MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

a sta vajina motorja preživela :D

Drugač pa blo je dobr, sam sm mogu pol nekam it... drugič pa šotor sabo :grim

Sta ja na srečo ,k sem zutri vstal sem šel pru pogledat kako zgleda motor v kakšnem stanju je ,če auspuh še zmeri žari hahahah lep dan vsem

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih domov smo prišli.

Zajterk je bil zelo vredu, jajčka, slanina, pa še planinski čaj.

Hvala lepa. :OK: :worship:

Se vidmo nekje.!

No, pa smo že zopet tam. Ne moreš, da ne bi dal svojega komentarja! Mi je pa všeč,da si držal besedo. Na naslednjem snidenju vrnem, verjetno v Žireh...Pa LP Brankom :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a sta vajina motorja preživela :D

Preživela! Za to sezono bo potem pa kaj novejšega :naughty: z večjimi rori! :kva2: Sam pizda a sva pretiravala?

zakonnnnnnn !!! je blo :OK: :OK:

Ja... blo! Bo spet ne skrbet! :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so ble Besnške MAME ,ki so u petek špilale uredu :hmm: :hmm:

Zelo v redu, tolk dobre, da bi komot ble tud na odru. :OK: Čeprav nisem ravno ljubitelj tovrstne glasbe je bila to prava popestritev. To s Dojcem je blo pa tud zakon za tiste, ki se jim ne ljubi sprehodit do odra. Zbor pa kakor vsi pravjo ZAKON! Iz leta v let ste boljši.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mi smo se oglasil v soboto popoldan, za pohvalt ste fantje, cevapcici odlicni, lasko se bolj!

tud tist program ki se je odvijal (igre-kocija, eksanje piva) je bil super popestritev... Vrjamem da ste imel zvecer se boljso festo! :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eksanje piva

....in kdo je zmagal :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....in kdo je zmagal :hmm:

zmagov je Wobl iz Nemčije,ga verjetn ne poznaš,drug je biv Skobc :OK: :OK: :OK: ke si pa ti biv Fritz sem pa vidu :) :) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so ble Besnške MAME ,ki so u petek špilale uredu :hmm: :hmm:

super popestritev :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke si pa ti biv Fritz sem pa vidu :) :) :yea1:

na Jančah, mi je pa Fric powedal, da ste ga tud kar dobrs zažigali :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a so ble Besnške MAME ,ki so u petek špilale uredu :hmm: :hmm:

če mene uprašaš,tanartabol :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mene uprašaš,tanartabol :OK:

a nis bla ti moja sovoznica k smo mame okol vozil :hmm: :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

[attachmentid=97768][attachmentid=97767]Šele zdele sm se tolk ukp spravu,da sem iz telefona slike dol spravu in ena,ki gre lahko v anale zgodovine.Naš prjatu Narobe je mal na odru kinknu ker je blo v njegovem šotoru dren,pa so ga mogl pdpret,da ni dol padu. :OK:

post-11838-1179758982_thumb.jpg

post-11838-1179759056_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sta ja na srečo ,k sem zutri vstal sem šel pru pogledat kako zgleda motor v kakšnem stanju je ,če auspuh še zmeri žari hahahah lep dan vsem

no lepo da sta

Preživela! Za to sezono bo potem pa kaj novejšega :naughty: z večjimi rori! :kva2: Sam pizda a sva pretiravala?

Ja... blo! Bo spet ne skrbet! :naughty:

čist malenkost :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Šele zdele sm se tolk ukp spravu,da sem iz telefona slike dol spravu in ena,ki gre lahko v anale zgodovine.Naš prjatu Narobe je mal na odru kinknu ker je blo v njegovem šotoru dren,pa so ga mogl pdpret,da ni dol padu. :OK:

:lol1: :lol1: :lol1: Legenda,s čelado spau hahahaha :OK: :OK: Sam temperature so ble pa čudne,podnev 25°C ponoč pa 5° :BUA: sam vreme ponoč bi mogu bit mal bolš pa bi blo popolno :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

res dobra slika :lol1: :lol1: :lol1:

a kdo kej ve kje sta boris pa tadej kej ? :lol1: :lol1: :naughty: :naughty: irena? :naughty:

al pa un stric....k nam je ponuju krof z marmelado :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

res dobra slika :lol1: :lol1: :lol1:

a kdo kej ve kje sta boris pa tadej kej ? :lol1: :lol1: :naughty: :naughty: irena? :naughty:

al pa un stric....k nam je ponuju krof z marmelado :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Tistga strica sm pa jst pomoje še zjutri vidu k sm jajčka jedu, je pa zgledov mal zmatran :D !! Sam krofi so bli pa dobri ane :OK: !!? Edin za marmelado se mu neb blo treba tko sekirat :lol1: !!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistga strica sm pa jst pomoje še zjutri vidu k sm jajčka jedu, je pa zgledov mal zmatran :D !! Sam krofi so bli pa dobri ane :OK: !!? Edin za marmelado se mu neb blo treba tko sekirat :lol1: !!

lp miha

:lol1: :lol1: :lol1:

a je on tut jajčka jedu ? :lol1: al je krof rajš? :lol1: :lol1: :lol1:

jz nism poskusla krofa :SS ...jz bi sam marmelado :whistle: :lol1:

boga marmelada mu je še na tla padla ja...pa tko jo je hvalu prej :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tistga strica sm pa jst pomoje še zjutri vidu k sm jajčka jedu, je pa zgledov mal zmatran :D !! Sam krofi so bli pa dobri ane :OK: !!? Edin za marmelado se mu neb blo treba tko sekirat :lol1: !!

lp miha

Un model ga je zmagu ja,res sej skor zjokov k muj marmelada iz krofa padla :lol1: Pa kr Irency prav "dej odpri garažo, da parkiram avto notr" pa ji un krof ponuja :D

sršenar: je blo zjutri kej mačka? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm,da ste kar užival pr nas :OK: :OK: res je blo ponoč mal preveč mrzlo :( ampak mam že idejo za drugo leto .) ,imel smo 1000 krofov :OK: pa ni nobenga ostal :OK: kar dobr ste jih jedl :D tolk jajc mislm ,da nisem speku u celmo življenju ,kot sem jih u soboto in nedelo :D :D ,Raubritterji upamo,da ste skupaj z nami preživeli en lep konec tedna v Besnici :OK: :OK: ,vsem se še enkrat zahvaljujemo,saj brez vas fešte nebi bilo :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: slike bodo na WWW.mk-raubritter.com,tam lahko oddate tudi svoj komentar :OK: :OK: se vidmo :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: Nč mačka ni blo, sm zgleda premal spiv .) !! Edin kar je blo je bla lenoba pa lakota, no to sem potešiv z jajčki pa krofi, pa lih tok sem spav da sm biu pol ves čudn :BUA: zgleda se bom drugič mogu po METAL4EVER-ju zgledvt ker je biu celo noč pokonc pa je še najbolši zgledov od vseh :worship: ! Minca krofi so bli odlični :D !

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, koncno so slike na www.mk-raubritter.com

Joj, sem skoz na vas mislila... in zbirala pogum, da bi prišla... pa žal nisem... ni mi blo glih, da bi sama prišla, potem pa bluziš med neznanci... :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja skoda, da nisi prisla. Sej ne bi bila dolgo med neznanci, motoristi smo kr dost druzabna bitja, bi hitro nasla druzbo.

Sploh, ce bi dala za rundo :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!