Skoči na vsebino

4. srečanje MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Hja me pa prou firbec muči, kako to da te ni zeblo.... :P

hm... ja no ku de neveš.... sm se mrde zagledala tja kukr ti :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pridem dons na kkšno koka kolo

:OK: :OK: :whistle: :whistle:

Pussy... :grim

Smo vidl tvojo kokakolo, ja. :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bila gor, je blo full fajn... :OK: za vse k sem jih vidla po dolgem času pa :004 :004 :004

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost se mi je mudilo in sem prletu na en pir pa borovničke, pa dost hitr šel domov zarad šihta naslednji dan. Morm priznat, da AC/DC cover band dobr žgejo in so sceno kr dobr segrel.Veselilo me je da sem na srečanju spoznal Metal4ever, pa naše punce iz road shadows. Uživajte še naprej. :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nažalost se mi je mudilo in sem prletu na en pir pa borovničke, pa dost hitr šel domov zarad šihta naslednji dan. Morm priznat, da AC/DC cover band dobr žgejo in so sceno kr dobr segrel.Veselilo me je da sem na srečanju spoznal Metal4ever, pa naše punce iz road shadows. Uživajte še naprej. :OK:

a mene tud :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja seveda, tudi Sando 7 sem spoznal. Upam, da se kdaj kam zapeljemo skupi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prišli malo pogledat,super prostor, organizacija, vse.Nekaj smo pojedli,spili, mali posedeli in se odpravili proti domu. :OK: :OK: :OK:

Vmes je nekaj fotk z zbora:TUKAJ :kva2:

Popravljeno . Popravil Vanga
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi mi smo prišli mal pogledat učeri in je blo res zakon :OK:

super muzika :OK: :yea1: ,lokacija :OK: samo mrzlo je blo preveč,pa me noben ni hotu pogret :whistle: :D

spoznala pa sm tut še kar neki novih obrazov :OK: :OK:

vidla pa tut kar neki padcev z motorjem :( ....upam da je gospod z rdečo-belo hondo starejšega letnika ok :OK:

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih domov smo prišli.

Zajterk je bil zelo vredu, jajčka, slanina, pa še planinski čaj.

Hvala lepa. :OK: :worship:

Se vidmo nekje.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast organizatorjem!!! res so speljali tole odlično, lady's first so zažigal ko k zmeri... mičkno pripombo mam na ceno pijač ki je bila "malo" višja kot pa drugih zborih in stiptizeta bi lahko ostala kakšno minuto več, pa lahko bi bila malo bolj živa. drugač pa carsko!

Popravljeno . Popravil PESHY BOY
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil ucerej in je blo 1A, po mojem mnenju eden boljsih, ce ne celo najboljsi zbor v sloveniji, tko da pohvale vsem organizatorjem pa se tako naprej :OK: , drugo leto pridem 100% :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: bilo je super vsega je bilo dovolj, razočaral me je edino TDM ker ni pokal kolikor sem pricakoval hahahaah :headbang: čestitke organizatorjem . Na spodnjem naslovu si pa lahko ogledate nekaj fotk iz zbora

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=369

Kje pa zanič je pokal. Po dveh zaporednih serijah pokanja si ratal gluh pa nisi slišal 3,4,5 serije.

Čestitke organizatorjem, ki bi lahko za naslednje leto priskrbeli talno gretje za po noči brrrrrrrr. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: bilo je super vsega je bilo dovolj, razočaral me je edino TDM ker ni pokal kolikor sem pricakoval hahahaah :headbang: čestitke organizatorjem . Na spodnjem naslovu si pa lahko ogledate nekaj fotk iz zbora

http://www.motosvet.com/album/album.php?cid=369

Kje pa zanič je pokal. Po dveh zaporednih serijah pokanja si ratal gluh pa nisi slišal 3,4,5 serije.

Čestitke organizatorjem, ki bi lahko za naslednje leto priskrbeli talno gretje za po noči brrrrrrrr. :naughty:

a sta vajina motorja preživela :D

Drugač pa blo je dobr, sam sm mogu pol nekam it... drugič pa šotor sabo :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bil ucerej in je blo 1A, po mojem mnenju eden boljsih, ce ne celo najboljsi zbor v sloveniji, tko da pohvale vsem organizatorjem pa se tako naprej :OK: , drugo leto pridem 100% :yea1:

se vid da še nis bil na enmu orenk zboru, da ti je to najboljši zbor :D :P

pa da ne bo pomote,...Raubritterji majo zmer dobre žurke in organizacijo :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Za začetek letošnje sezone motozborov je blo tole odlično :OK: :OK: !!! Raubritter zmagate! :D

P.S.

Jajčka so bla pa odlična zutri!!!

lp miha

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se vid da še nis bil na enmu orenk zboru, da ti je to najboljši zbor :D :P

pa da ne bo pomote,...Raubritterji majo zmer dobre žurke in organizacijo :OK:

pac mi niso usec taki "ornk" zbori kot teb ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vsaka čast organizatorjem!!! res so speljali tole odlično, lady's first so zažigal ko k zmeri... mičkno pripombo mam na ceno pijač ki je bila "malo" višja kot pa drugih zborih in stiptizeta bi lahko ostala kakšno minuto več, pa lahko bi bila malo bolj živa. drugač pa carsko!

A tud striptizeta je bla????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raubritterji se zahvaljujemo vsem za udelezbo na nasem srecanju. Mi smo se imeli fajn, upamo, da tudi vi.

Sicer smo pridno hodili k maši in prosili za vreme ... na pol se nas je tist zgori usmilu in nam dal soncka za cez dan, drugo leto pa bomo se za kako mašo vec dali, da bo še ponoci toplo :lol1:

Slikce bodo v kratkem. Danes smo imeli polne roke dela, da smo vse pospravili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glih domov smo prišli.

Zajterk je bil zelo vredu, jajčka, slanina, pa še planinski čaj.

Hvala lepa. :OK: :worship:

Se vidmo nekje.!

ja če nekaj obljubim ,obljubo tut držim :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!