Skoči na vsebino

4. srečanje MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

Joj, sem skoz na vas mislila... in zbirala pogum, da bi prišla... pa žal nisem... ni mi blo glih, da bi sama prišla, potem pa bluziš med neznanci... :cry:

...zato pa pred zborom izkoristiš motosvetovce. Malce potipaš, se zmeniš za furo, pa vletiš v družbi. Preprosto. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...zato pa pred zborom izkoristiš motosvetovce. Malce potipaš, se zmeniš za furo, pa vletiš v družbi. Preprosto. :grim

:worship: :OK:

madonašesemmehekpress :blink:

Popravljeno . Popravil Frips
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vidm,da ste kar užival pr nas :OK: :OK: res je blo ponoč mal preveč mrzlo :( ampak mam že idejo za drugo leto .) ,imel smo 1000 krofov :OK: pa ni nobenga ostal :OK: kar dobr ste jih jedl :D tolk jajc mislm ,da nisem speku u celmo življenju ,kot sem jih u soboto in nedelo :D :D ,Raubritterji upamo,da ste skupaj z nami preživeli en lep konec tedna v Besnici :OK: :OK: ,vsem se še enkrat zahvaljujemo,saj brez vas fešte nebi bilo :OK: :OK: :OK: :OK: :yea1: :yea1: :yea1: :yea1: slike bodo na WWW.mk-raubritter.com,tam lahko oddate tudi svoj komentar :OK: :OK: se vidmo :yea1: :yea1: :yea1:

Drugo leto radiatorji mogoče? :P Vsi so neki s krofi letal,a to ste jih prodajal al talal :hmm:

Joj, sem skoz na vas mislila... in zbirala pogum, da bi prišla... pa žal nisem... ni mi blo glih, da bi sama prišla, potem pa bluziš med neznanci... :cry:

Ti kr prid, pa prised za mizo pa se bomo že spoznal :OK: Sploh ni treba za rundo dat, če si zgovorna boš hitr mela dost družbe :)

A je kdo od raubritterjev z nami pomagal nekemu gospodu na vhodu k je padel z motorjem potem je pa nazaj po borovničke pršu.Upam, da motorju ni blo nč

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drugo leto radiatorji mogoče? :P Vsi so neki s krofi letal,a to ste jih prodajal al talal :hmm:

Krofe smo talal :OK: Blo jih je 1000.

A je kdo od raubritterjev z nami pomagal nekemu gospodu na vhodu k je padel z motorjem potem je pa nazaj po borovničke pršu.Upam, da motorju ni blo nč

En je imel polomljeno rocko za bremzo pa gas se je mal zatikal ... ne vem, a mislimo istega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Krofe smo talal :OK: Blo jih je 1000.

En je imel polomljeno rocko za bremzo pa gas se je mal zatikal ... ne vem, a mislimo istega.

Pohvalno glede krofov :OK: Am nekdo na Kawasakiju GPZ500 je bil,belo-rdeč :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jajčka super za krofe se ne spomnim glih tabol sam žur je pa uspel do amena.Robi in ekipa brez zamere če smo mal najedal,ampak glavn,da je vse blo OK. :OK: :OK: :OK: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čeprav sem moral :slap: predčasno it domov(mi je blo slabo :eek: ko sviji pred porodom)vas moram :OK: pohvalit ker ste poskrbeli za našega peba,ki je mal preveč :drunk: "naložu" :beer2: in hvala O:-) bogu prišu živ :010 in zdrav domov.Pa še ročko ste :yes: zrihtali,da je lahko mal premzal :grupni: :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

krofe se ni dal kupt,ker smo jih talal .) :D :D

Ja očitno so bli zlo dobrii k nm jih je en model tuk ponuju najbolj mu je bla wšeč marmelada pa še ta mu je pol wsa wn padla :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

motogirl, drugič ko vidiš nekaj oranžnega kar pocukaj za rokav :lol1:

Neki oranžnega mam pa tud jaz vedno na seb...če že ni rdeč pa črn ;) ... zdaj bom pa vsazga v oranžnem pocukala, hehe...

Ne, ne... nimam probleme s čvekanjem, kot sem par komentarjev prej prebrala... mam prej občutek, da bi se počutla kot med piranjami, če bi sama prišla :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:worship: :OK:

madonašesemmehekpress :blink:

:naughty: torej... izkoristim naj motosvetovce... se uturim nekje za kako furo in to je to... :winkiss: to pa ni tko težko bi rekla... sam ne vidim veliko moških, ki bi se z žensko skupaj vozil, pa se mi je zdelo, da se fantje nočete vozit s puncam, razen če se pritisnejo ob vaš hrbet :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:naughty: torej... izkoristim naj motosvetovce... se uturim nekje za kako furo in to je to... :winkiss: to pa ni tko težko bi rekla... sam ne vidim veliko moških, ki bi se z žensko skupaj vozil, pa se mi je zdelo, da se fantje nočete vozit s puncam, razen če se pritisnejo ob vaš hrbet :worship:

Z veseljem,zakaj pa se nebi mogl skup vozt :) Sej ponavad gre po omejitvah :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z veseljem,zakaj pa se nebi mogl skup vozt :) Sej ponavad gre po omejitvah :P

ja ja... po katerih omejitvah že? na števcu bi rekla :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdaj bom pa vsazga v oranžnem pocukala, hehe...

ma pusti ti oražne kombinezone....primi raje za kakega črno,belega -->Miha Z. :evilgrin: :evilgrin:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja... po katerih omejitvah že? na števcu bi rekla :naughty:

Hja tud po unih na števcu ja :D

ma pusti ti oražne kombinezone....primi raje za kakega črno,belega -->Miha Z. :evilgrin: :evilgrin:

A zgorej si belc spodi pa črnc :naughty: hec hec :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tud po unih na števcu ja :D

A zgorej si belc spodi pa črnc :naughty: hec hec :devil:

:devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja tud po unih na števcu ja :D

A zgorej si belc spodi pa črnc :naughty: hec hec :devil:

... al pa obratno, če se kaj zgoraj brez sonč :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mam prej občutek, da bi se počutla kot med piranjami, če bi sama prišla :evilgrin:

to bi frčalo perje po luftu.... :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... al pa obratno, če se kaj zgoraj brez sonč :evilgrin:

Pol je kr v celoti črnc....pomojem :devil: :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva mene mal "zigi-zagi" al kva :hmm:

Popravljeno . Popravil Miha Z.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva mene mal "zigi-zagi" al kva :hmm:

:nono: :nono: Sam mal heca .)

Mal smo zašli iz teme :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a vidva mene mal "zigi-zagi" al kva :hmm:

hm... ne vem... jaz mislim, da dol nisi črn, tako da al pokazat al pa .... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: :nono: Sam mal heca .)

Mal smo zašli iz teme :blush:

ja, maš prav... nas pač zanese... torej, zbori si cool...torej ni samo hardcore?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!