Skoči na vsebino

4. srečanje MK Raubritter


gerholdd

Priporočene objave

ajde motogirl, jutre u ljutomeru gremo na pivo. :whistle: če me ne bo pejd pa z MihaZ-jem.... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde motogirl, jutre u ljutomeru gremo na pivo. :whistle: če me ne bo pejd pa z MihaZ-jem.... :lol1:

jest bom pa za pir dau :beer2: :yea1: :yea1: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest bom pa za pir dau :beer2: :yea1: :yea1: :yea1:

ej fantje... tole vidim, da bo še zabavno :kva2: samo ta vikend ni nič od mene... bolniška skrb za malčico... next weekend :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

joj fanta... saj mi je všeč vajina korajža :winkiss: ... sam da vaju v živo vidim, pa da vidmo kdo bo potem še kaj korajžen :naughty:

ehhh... jest sam lajam...kot zmeraj...sem najbl pridna,nedolžna duša tuki na motosvetu..skratka ta pravi mami sinček :blush: O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje... tole vidim, da bo še zabavno :kva2: samo ta vikend ni nič od mene... bolniška skrb za malčico... next weekend :slap:

na zdej.... :cry:

po drugi strani pa....ga bo za nas več ostal..... :naughty: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh... jest sam lajam...kot zmeraj...sem najbl pridna,nedolžna duša tuki na motosvetu..skratka ta pravi mami sinček :blush: O:-)

hm... kdo ma že rad mamine sinčke :unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:nono: mihc pa ne ti meni se neki nedolžnega delat :nono:

čem rečt...ne si noge odstrelit :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ehhh... jest sam lajam...kot zmeraj...sem najbl pridna,nedolžna duša tuki na motosvetu..skratka ta pravi mami sinček :blush: O:-)

Jaja to pa res....ti pa mamin sinček :lol1: sej si ne znam predstavlat :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaja to pa res....ti pa mamin sinček :lol1: sej si ne znam predstavlat :hmm:

to je po moje sam fora, da naj bi kao palil... sam ti pravim, da sem mami, pa vem, da če bi imela še sinčka, ne bi bil nikol "mamin sine" :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je po moje sam fora, da naj bi kao palil... sam ti pravim, da sem mami, pa vem, da če bi imela še sinčka, ne bi bil nikol "mamin sine" :headbang:

seveda da ne, nben moški ne zna tok pridn bit da bi bil pa kr "mamin sine" ^_^ ma ne, sej miha z je čist fajn dečko :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da ne, nben moški ne zna tok pridn bit da bi bil pa kr "mamin sine" ^_^ ma ne, sej miha z je čist fajn dečko :D

v to ne dvomim... tud ne verjamem, da je kateri koli od fantov tu gor mamin sinko... saj bi bil drgač prešvoh za motor vozt :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v to ne dvomim... tud ne verjamem, da je kateri koli od fantov tu gor mamin sinko... saj bi bil drgač prešvoh za motor vozt :lol1:

eh sej mami zadi naloži pa je akcija :lol: hehe sej bi prou fest zgledal .... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh sej mami zadi naloži pa je akcija :lol: hehe sej bi prou fest zgledal .... :P

hihi... to pa res... sem na Novi Štifti motor zalaufala in je en kolega se delal, da gre k men zadi sedet... nouš verjela kolkim tipom se je kr svet ustavil... so pobulil "kaj zdaj to, a bo deklca kr enga deca vozila" :kva2: :lol1: eden je celo vprašal, če resno mislim enga tipa vozit... pa je bla sam fora..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hihi... to pa res... sem na Novi Štifti motor zalaufala in je en kolega se delal, da gre k men zadi sedet... nouš verjela kolkim tipom se je kr svet ustavil... so pobulil "kaj zdaj to, a bo deklca kr enga deca vozila" :kva2: :lol1: eden je celo vprašal, če resno mislim enga tipa vozit... pa je bla sam fora..

eh zakaj pa ne :lol: nima kej narobe bit drugač, sej se kdaj lahko tud vloge zamenjajo ane? :hmm: drugač pa ja, gutov so zavidal tvojmu kolegu, ker niso oni na njegovem mestu mogli bit :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jej,jej punce čist ste temo zgrešile :hmm:

Jah res je ja, k nben dečko ne nadzoruje, potem pa zaidemo u druge vode :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jah res je ja, k nben dečko ne nadzoruje, potem pa zaidemo u druge vode :lol1:

no vidte, fantje, da nas morte mal pod kontrolo met... ampak mal, ne preveč :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

u jej,jej punce čist ste temo zgrešile :hmm:

Vzemi kot kompliment, da to počnejo na temo Raubritterji - več ljudi bere!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!