Skoči na vsebino

Poceni POTAPLJAŠKA oprema v Lidlu


Priporočene objave

Včeri sm gledu v katalogu to potaplaško opremo in skleno da grem mal pogledat te zadevce. Danes sm si v Lidlu nabavu ta potapljaški kombinezon(kratka majca, kratke hlače, = enodeln), plavutke in te škornje. Zdi se da je kr kvalitetna roba, za vse troje pa sm odštev 50 €. Zdej bo treba še probat v praksi ...

Je tut kdo kupo? :D

Lp, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavutke ne morejo biti kaj posebej. Plavutka mora sesti na cel podplat, ne samo s trakom zadaj biti pritrjena. Pač za prvo silo že je...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Plavutke ne morejo biti kaj posebej. Plavutka mora sesti na cel podplat, ne samo s trakom zadaj biti pritrjena. Pač za prvo silo že je...

Js sm tut tko mislo, zdej pa ko mam gor škornje in plavutke pa zlo dobro sede in so tut plavutke dobre za tako ceno(take ''amaterske'' al kk naj recem so tiste ko si ji gr obujes, in ne zategnes s pasom :P )

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....Plavutka mora sesti na cel podplat, ne samo s trakom zadaj biti pritrjena.....

Razen če imaš obute potapljaške copate (s trdim podplatom), potem bodo takšne s trakcem kar ok. .)

Se pa strinjam, da verjetno niso kaj prida. :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to je zihr dobra oprema.............................

če je v bifeju v kot prislonjena, potapljač pa za šankom B)

P.S. Pa predlagal bi moderatorjem, da odperejo eno temo v Kr neki z naslovom Hofer/Lidl in se tam združi tekšnele zadeve + Za prvo silo.

Sicer se bomo izgubil v teh kurčevih reklamah :angry:

Popravljeno . Popravil Zdrawc
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, zgleda ž dobro, sam v praksi nevem kako se bo obnesla! :) Upam da čimbolje :D

Evo sm še posliko kar sm dans nabavu( masko pa ž mam dalčasa doma :) )

IPB Slika

IPB Slika

LP, Hozi .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hudooo!

Men se se zdi,da je Žak Kusto uporabljav popolnoma enako opremo. :hmm: :P :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejdi si malinovc zmešat, ne pa da se tak razburjaš :devil:

sicer je pa tema v Kr' neki in to je to :yawn:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pejdi si malinovc zmešat, ne pa da se tak razburjaš

Pa, prosim lepo, usput še meni en pir prinesi. :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm gledu v katalogu to potaplaško opremo in skleno da grem mal pogledat te zadevce. Danes sm si v Lidlu nabavu ta potapljaški kombinezon(kratka majca, kratke hlače, = enodeln), plavutke in te škornje. Zdi se da je kr kvalitetna roba, za vse troje pa sm odštev 50 €. Zdej bo treba še probat v praksi ...

Je tut kdo kupo? :D

Lp, Hozi .)

Kupi si še uteži, drugače ni varijante, da se ti rata kam potopit, pa z zadrgo morš bit mal nežn (občasno jo namaži z žajfo). Pa preden tole zadevo na sebe navlečeš, jo zmoči v morju, da te ne zdepilira celga...

P.s. Obleko se da lepo oprat tut v pralnem stroju, v lekarni dobiš pa neko razkužilo, da jo prej mal not namočiš. Ti bo kmal jasn zakaj sm tole napisu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

******************

Poba!!! :angry: Pazi malo,kakšne izraze uporabljaš!!! Men je čist vseeno,kakšno opremo boš ti uporabljav za svoje potope,pa če si magari daš kondom gor,ker me glih en k**c briga!

Mal heca pa tut mora bit!!! :P

Aja,opozorilo boš pa dobo od moda najbrž na PM!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

********************

en moj kolega bi rekel: krotavec krotavi, da se neboš krvavo vsekno..... :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, zgleda ž dobro, sam v praksi nevem kako se bo obnesla! :) Upam da čimbolje :D

Evo sm še posliko kar sm dans nabavu( masko pa ž mam dalčasa doma :) )

LP, Hozi .)

Odfukan laminat, stari!!

Kje, pa po kolk?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odfukan laminat, stari!!

Kje, pa po kolk?

po 9,55EUR/m2

naslednji tedn v Lidlajsu :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Laminati????????Picka vam matrna, posvetite se potapljaski opremi!!!

hec hec, laminati??? NOOOT, just fotomontaža :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je v redu,

za potapljanje na dah,

čisto resno ti pravim ne razburjaj se

vredu oprema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej pravim, zgleda ž dobro, sam v praksi nevem kako se bo obnesla! :) Upam da čimbolje :D

Evo sm še posliko kar sm dans nabavu( masko pa ž mam dalčasa doma :) )

IPB Slika

IPB Slika

LP, Hozi .)

ma ... 15 € ti dam za vseskup, maske ne rabm, če pravš da maš rabljeno ... za laminat se pa z Anubisom zmen

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm gledu v katalogu to potaplaško opremo in skleno da grem mal pogledat te zadevce. Danes sm si v Lidlu nabavu ta potapljaški kombinezon(kratka majca, kratke hlače, = enodeln), plavutke in te škornje. Zdi se da je kr kvalitetna roba, za vse troje pa sm odštev 50 €. Zdej bo treba še probat v praksi ...

Je tut kdo kupo? :D

Lp, Hozi .)

stari, daj drugič še idi v hardija pogledat, če majo kaka znižanja, pa bakica mi je zadnič rekla da so kolegice branjevke poleg paradajza iz turčije doble še neke rablene potapljaške obleke iz druge svetovne vojne... mensezdi da je osnovna cena nekje okol 10€, samo probaj nekak shandlat na 5€, če ti bo ratalo ne...drugač pa se splača poglejat, baje če kupiš dve dobiš še kilo krompira gratis :lol1: :lol1:

-aja jaz sn najprej itak mislo da si aprilio pegaso kupo, pa si to zraun dobo kot darilo...heheh

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mislim da je v redu,

za potapljanje na dah...

OK, mogoče sm res še malo zelen v apneji (lahko me ciciban popravi) , ampak tole še zdaleč ni primerna oprema za potapljanje na dah (čevlji :grrr dolžina plavutk :grrr obleka na zadrgo :grrr ). Zgleda pa dobro za flašarje, ker oni tako opremo furajo.

AB-nenormal: Obleka kot sama zgleda OK.... ko jo stestiraš, boš videl:

- če te bo v njej kaj zeblo

- če se ti bo strgala, ko boš delal "čeko" (se boš kam za skalce zapel)

- kako ti bo "dišala" po 3 mescih uporabe....

Happy hunting ti želim... peace out

PS: če rabiš kvihte, PM .)

stari, daj drugič še idi v hardija pogledat...

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Kolega forumeraš je samo povedal, kaj je kupil... in to delil z nami. Zakaj se ga takoj vesolna slovenja privošči, tega ne zastopim. OK, mal zajebancije že, ampak tolko pa tut ne :glare: Če se še kdo (ZARES) ubada s potapljanjem (flaše ali dah) naj kaj pametnega napiše... ostala drhal pa.... eh, škoda pixlov na monitorju :SS

Popravljeno . Popravil Brdaus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- prvo kot prvo to ni oprema za potapljanje temveč kvečjemu za kakšno surfanje, za resno potapljanje mora bit neopren debel vsaj 6mm, ker če ne si pol eni uri plav, pa ne rabi bit fejst mrzla voda... mi smo poleti par let nazaj lovili ribe s podvodno puško in s tako opremo ne bi zdržal noter več kot pol ure... odvisno kaj si ti predstavljaš pod potapljanje... čofotanje v plitvini in nabiranje školjkic, al kaj globinskega, sploh pa če misliš s kakšno jeklenko kam, je tole res zelo neprimerna oprema...

- no, če si že hotel malo bolj resno mnenje glede tega...

Popravljeno . Popravil _Nejko_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

- prvo kot prvo to ni oprema za potapljanje temveč kvečjemu za kakšno surfanje, za resno potapljanje mora bit neopren debel vsaj 6mm, ker če ne si pol eni uri plav, pa ne rabi bit fejst mrzla voda... mi smo poleti par let nazaj lovili ribe s podvodno puško in s tako opremo ne bi zdržal noter več kot pol ure... odvisno kaj si ti predstavljaš pod potapljanje... čofotanje v plitvini in nabiranje školjkic, al kaj globinskega, sploh pa če misliš s kakšno jeklenko kam, je tole res zelo neprimerna oprema...

Nejc... napisal sem ZARES potaplja... ne seri klanf, če globje od 5m še nisi bil :angry: :angry: :angry: :angry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nejc... napisal sem ZARES potaplja... ne seri klanf, če globje od 5m še nisi bil :angry: :angry: :angry: :angry:

slabo, slabo, si to ugotovil :BUA: ...no pa vprašaj kaj te zanima glede potapljanja, ne bom rekel da sem nek strašen potapljač, ampak sem dostikrat lovil ribe na dah, ter parkrat tudi z jeklenko, tak da nekaj stvari o tem le vem....sicer mi je pač vseeno kaj ti misliš, men se je edino malo hecno zdelo tisto kaj je on nabavil v lidlu, pa sem se malo pošalil... drugač bi tak bil preveč dolgcajt

... pa ne bodi preveč zatežen :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:headbang: :headbang: :headbang: :headbang: Kolega forumeraš je samo povedal, kaj je kupil... in to delil z nami. Zakaj se ga takoj vesolna slovenja privošči, tega ne zastopim. OK, mal zajebancije že, ampak tolko pa tut ne :glare: Če se še kdo (ZARES) ubada s potapljanjem (flaše ali dah) naj kaj pametnega napiše... ostala drhal pa.... eh, škoda pixlov na monitorju :SS

se mi zdi da so se šale na njegov račun pojavile ko je začel jebat mater drugim za brezveze.

+ tega sem dobil občutek da je s to temo samo hotel potrditev da se je pametno odločil.

brezveze zastavljeno že v osnovi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slabo, slabo, si to ugotovil :BUA: ...no pa vprašaj kaj te zanima glede potapljanja, ne bom rekel da sem nek strašen potapljač, ampak sem dostikrat lovil ribe na dah, ter parkrat tudi z jeklenko, tak da nekaj stvari o tem le vem....sicer mi je pač vseeno kaj ti misliš, men se je edino malo hecno zdelo tisto kaj je on nabavil v lidlu, pa sem se malo pošalil... drugač bi tak bil preveč dolgcajt

... pa ne bodi preveč zatežen :D :D

Matr... lačn sm, pa se mi je mal prtisk dvignu... OK, če si s flašo ribe streljal... :hmm: :hmm: :nono: :nono: :nono: Do not do that again.

Sicer me flaše še nikol niso (in me tut nikol ne bodo) preveč zanimale. Zakaj? to je za pussyje :grim

Kar se pa tiče potapljanja je meni vse kristalno jasno (za to se morm zahvalt Davorju). Poleg tega se pa tut men ne da v kakšne težke debate spuščat... za to imamo Rapuševo APNEJO in če se ne motim štajersko VODO

Vsem skupaj varen potop... over and out

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!