Skoči na vsebino

Poceni POTAPLJAŠKA oprema v Lidlu


Priporočene objave

Matr... lačn sm, pa se mi je mal prtisk dvignu... OK, če si s flašo ribe streljal... :hmm: :hmm: :nono: :nono: :nono: Do not do that again.

Sicer me flaše še nikol niso (in me tut nikol ne bodo) preveč zanimale. Zakaj? to je za pussyje :grim

Kar se pa tiče potapljanja je meni vse kristalno jasno (za to se morm zahvalt Davorju). Poleg tega se pa tut men ne da v kakšne težke debate spuščat... za to imamo Rapuševo APNEJO in če se ne motim štajersko VODO

Vsem skupaj varen potop... over and out

ne narobe sem se izrazil, ribe sem lovil le na dah, z jeklenko pa sem šou samo tak na ogled podvodnega sveta... ne bi tvegal še tega da z jeklenko lovim, pa da me dobijo, glede na to da je na kornatih prepovedano lovit, ker je rezervat, pa še dovolilnice nisn mel... če bi mel pa še jeklenko zraun pa bi verjetno kar ostal tam na hladnem nekaj časa...hehehe... no pa tak ko si reko z jeklenko ni noben filing, razn da misliš pol ribe dalje prodajat, ampak za sebe je to res nesmisel--- izgubi ves čar :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in tej robi lahk pravis potaplaska oprema ?

zakaj je potem sploh ona mal drazja ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sm gledu v katalogu to potaplaško opremo in skleno da grem mal pogledat te zadevce. Danes sm si v Lidlu nabavu ta potapljaški kombinezon(kratka majca, kratke hlače, = enodeln), plavutke in te škornje. Zdi se da je kr kvalitetna roba, za vse troje pa sm odštev 50 €. Zdej bo treba še probat v praksi ...

Je tut kdo kupo? :D

Lp, Hozi .)

Hehe... predlagam naslednjo potapljasko destinacijo Rdece morje .)

No, glede na to, da se nekaj malega ukvarjam s potapljanjem .) ti svetujem, da porabi 50 evrov za tisto lidl opremo raje za kak pir...

Popravljeno . Popravil wind
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hehe... predlagam naslednjo potapljasko destinacijo Rdece morje .)

No, glede na to, da se nekaj malega ukvarjam s potapljanjem .) ti svetujem, da porabi 50 evrov za tisto lidl opremo raje za kak pir...

No, ampak resno: obleka mora bit neopren vsaj 5 mm, glede na to, da je enodelna pa vsaj 7 mm. Ker je shorty, je verjetno namen tega "kompleta" apnea. Zal pa so te plavutke, ce jim lahko tako recem, namenjene SCUBA potapljanju, pa se za to mi delujejo nekam kratke (morda se motim, slika, jebiga).. Mogoce za kake tehnicne potope, kaj pa vem... :grrr

Sicer pa, plavutke s copati bi te morale stat (kvelitetne, recimo techni-sub, mares, cresci-sub,...) vsaj 120 evrov... Plavutke za apneo prav toliko... Shorty pa, recimo, okoli 100 evrov...To je potem kvalitetna oprema, varna oprema. Kupovat neko "potapljasko" opremo, brez da ves, za kaj jo bos uporabljal, brez da se posvetujes s strokovnjaki, in brez da naredis vsaj osnovni tecaj potapljanja, pa je nesmisel.. Zato.. Pojdi raje na pir s temi 50 evri, se bos imel blazno boljse, dlje casa... :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

"buaaaaaaa.......... moj ata ma pa vecjega kot tvoj..........."

:lol1: koji vrtec.

spet. :grim

:lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

............moj ata ma pa vecjega kot tvoj...........

Dvomim stari, močno dvomim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eh ja... Tole res ni neka vrhunska roba, sam za kako urco šnorklanja je pa čist OK.

_Nejko_: Nočem te strašit in ti pametovat kakšne so kazni za takšno početje, vendar moraš vedeti, da so sosedje alergični na tuje lovce. Mene so v 10 dneh iz vode potegnili dvakrat bilo je vse OK( tudi bojo so mi spregledali=300kun), nekateri so imeli za pasom 1 samcato ribo preveč (kazen 800 kun zaradi 300g mesa). Lani sta dva zaradi dozvole bila zaprta čez noč, odvzeli so jima opremo, plačala kazen 2000 kun in še začasno sta imela prepoved vstopa na Hrvaško .)

Wind: Debelina obleke je izključno odvisna od tega koliko si občutljiv na mraz. Edina prava zamera telem šortiju je, da nima kapuce, saj ravno čez glavo izgubiš precejšen del toplote (se jo da tut naknadno kupit).

Plavukte so pa res ja bolj take, da bi blo treba še kašen par kupit in jih skupi štukat :)

So pa tele zadeve zelo OK za otroke, ker jih ne zebe tako hitro, pa še utopit se ti ne morjo, ker brez uteži ni šanse, da se sploh potopiš. Tisti čevlji res da niso namenjeni apneji... Za otroke so pa dobra stvar, saj lahka veselo skačejo po skalah in se z njimi tudi kopajo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Wind: Debelina obleke je izključno odvisna od tega koliko si občutljiv na mraz. Edina prava zamera telem šortiju je, da nima kapuce, saj ravno čez glavo izgubiš precejšen del toplote (se jo da tut naknadno kupit).

Drzi. Iz lastnih izkusenj pac povem, da mi je dvodelna 5 mm neopren ok, enodelna 7 mm tudi, pri enodelni 5 mm pa me je pod termoklimo kar posteno zeblo... Da bi bil v shortyju pod njo, si ne upam niti pomislit... :ninja:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drzi. Iz lastnih izkusenj pac povem, da mi je dvodelna 5 mm neopren ok, enodelna 7 mm tudi, pri enodelni 5 mm pa me je pod termoklimo kar posteno zeblo... Da bi bil v shortyju pod njo, si ne upam niti pomislit... :ninja:

tudi odvisno kdaj se greš potapljat... jeseni dvomim da je 5 mm dovolj... :D

Eh ja... Tole res ni neka vrhunska roba, sam za kako urco šnorklanja je pa čist OK.

_Nejko_: Nočem te strašit in ti pametovat kakšne so kazni za takšno početje, vendar moraš vedeti, da so sosedje alergični na tuje lovce. Mene so v 10 dneh iz vode potegnili dvakrat bilo je vse OK( tudi bojo so mi spregledali=300kun), nekateri so imeli za pasom 1 samcato ribo preveč (kazen 800 kun zaradi 300g mesa). Lani sta dva zaradi dozvole bila zaprta čez noč, odvzeli so jima opremo, plačala kazen 2000 kun in še začasno sta imela prepoved vstopa na Hrvaško .)

Wind: Debelina obleke je izključno odvisna od tega koliko si občutljiv na mraz. Edina prava zamera telem šortiju je, da nima kapuce, saj ravno čez glavo izgubiš precejšen del toplote (se jo da tut naknadno kupit).

Plavukte so pa res ja bolj take, da bi blo treba še kašen par kupit in jih skupi štukat :)

So pa tele zadeve zelo OK za otroke, ker jih ne zebe tako hitro, pa še utopit se ti ne morjo, ker brez uteži ni šanse, da se sploh potopiš. Tisti čevlji res da niso namenjeni apneji... Za otroke so pa dobra stvar, saj lahka veselo skačejo po skalah in se z njimi tudi kopajo.

ja ja, sej vem kakšne so kazni, ampak kaj--- mladost je norost, in tisto kar je prepovedano, je najslajše :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi odvisno kdaj se greš potapljat... jeseni dvomim da je 5 mm dovolj... :D

Poznas termin "termoklima"? .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sicer me flaše še nikol niso (in me tut nikol ne bodo) preveč zanimale. Zakaj? to je za pussyje :grim

De naw pokow :angry:

Poznas termin "termoklima"?

:slap: drgač je "termoklina"

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!