Skoči na vsebino

CPI Hussar - Yiying Max


dolinar

Priporočene objave

prašu bi ane k mam skuterja max in mam neki plastiko razbito a mislte d bi pasal deli od skutrja CPI Hussar

rabm pa strehco, ogledav, plastika pri števcu in uno plastiko spodi k maš noge k dol gleda nvem kuko se ji reče :)

am pa še prašu bi če se da kej predelat tega skutrja max k jst nč nimam predelanga pa mi gre kr 60 pa če se da še kej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prašu bi ane k mam skuterja max in mam neki plastiko razbito a mislte d bi pasal deli od skutrja CPI Hussar

rabm pa strehco, ogledav, plastika pri števcu in uno plastiko spodi k maš noge k dol gleda nvem kuko se ji reče :)

am pa še prašu bi če se da kej predelat tega skutrja max k jst nč nimam predelanga pa mi gre kr 60 pa če se da še kej

veš da bi se dalo, naibolje je da daš od aeroxa blok gor pa 70 sporta noter pa vreji nastaviš pa je toto.

ker toti blok je bogi pa celi štrom, če ti pa je pa daš od dukatija navitje pa 70 sporta pa od derbija (nisem 100% če paše točno v tvojega, v fokusa paše ;)) variator noter pa je, seveda ne pozabit na avspu pa fergl pa te drobnarije ;)

Popravljeno . Popravil Ferkic
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prašu bi ane k mam skuterja max in mam neki plastiko razbito a mislte d bi pasal deli od skutrja CPI Hussar

rabm pa strehco, ogledav, plastika pri števcu in uno plastiko spodi k maš noge k dol gleda nvem kuko se ji reče :)

am pa še prašu bi če se da kej predelat tega skutrja max k jst nč nimam predelanga pa mi gre kr 60 pa če se da še kej

drugič pa piši bol po slovensko! sem rabo 2min da sem znal prebrat :slap: LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!