Skoči na vsebino

donacco - kje ?


Priporočene objave

Pozdravljeni,

mi lahko kdo pove ali ta servis še dela in če, kje je? Iskal po internetu pa nisem našel, pa tudi tu že dolgo ni bilo govora o tem.

Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

mi lahko kdo pove ali ta servis še dela in če, kje je? Iskal po internetu pa nisem našel, pa tudi tu že dolgo ni bilo govora o tem.

Hvala

ja se dela... je pa bliz picerije azur ce ves kje je to...od azurja po glavni cesti pels in je na desni strani koj ob cest pa ponavad ma motorje pred garazo :)

loh ti se njegovo cifro poslem na PM ce jo rabs .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem kje približno naj bi bil ampak ko sem iskal nisem našel (baje je bil glih v Italiji). Bi te prosil, če mi res lahko na PM cifro sporočiš :worship: .

Pero

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja vem kje približno naj bi bil ampak ko sem iskal nisem našel (baje je bil glih v Italiji). Bi te prosil, če mi res lahko na PM cifro sporočiš :worship: .

Pero

Lej pelješ se po tržaški do gimnazije vič pred njo na semaforju zaviješ desno zapelješ čež železnico in na semaforju zaviješ levo in pribložno po 50m boš videl garažo in zunaj skuterje to je to :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Donacco je baje eden boljših serviserjev, čeprav me je zadnjič mal začudeno spraševal, kje sem to slišal, ko sm mu omenil, kaj sem prebral o njem na forumih.. me pa zanima, kolko me bo stal servis, ker sem prvič peljal motor tja. A je drag - kake so vaše izkušnje? Zamenjal mi bo regler, pa ostale zadeve preveril in po potrebi dolil, zamenjal in privil (upam da ne ceno)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, tud jest sem tule prebral, da naj bi bil med boljšimi serviserji tu v Ljubljani, a sem sam razočaran. Tip je iz ene preproste menjave valjčkov po menjavi izpuha naredil celo znanost. Zakaj? Baje je prvič videl Laser xPro izpuh :? in da po njegovo to sploh ni pravi izpuh za Minarelli mašino :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah, tud jest sem tule prebral, da naj bi bil med boljšimi serviserji tu v Ljubljani, a sem sam razočaran. Tip je iz ene preproste menjave valjčkov po menjavi izpuha naredil celo znanost. Zakaj? Baje je prvič videl Laser xPro izpuh :? in da po njegovo to sploh ni pravi izpuh za Minarelli mašino :slap:

:lol1: laserx pro je baje najboljši izpuh na minarelli original cilindru

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uff... zdej sem pa tolk jezen :headbang:

naj nadaljujem zgodbo o Donacco servisu na puncinem FireFox-u. Cvetke o izpuhu in njega neustreznosti sem že napisal, zato naj sedaj napišem še nekaj o čudnem ropotanju v ohišju variomata. Danes sem zadevo odprl in kaj mi je padlo ven? Neka, podložka, kovinska, katera je veselo skakala in ropotala. To, da je zašla v ohišje pomotoma, težko verjamem in imam raje teorijo, da je bila tja dana nalašč. Zakaj? Zato, da bo punca skuter prevzela, se malo peljala, slišala ropot in ker je baba in babe pa seveda nimajo pojma o motorjih se bo ustrašila in skuter peljala nazaj. Tam bo vrli mojster ugotovil, de se je nekaj hudo zjebalo in bo treba menjati. Za njo, bo to on zrihtu hitro in pocen :naughty: In tako dalje...

P.S.: zmenjeno je bilo, da bo zamenjal tudi zračni filter. Pa ga je? Ne! Filtra zdej sploh ni notri, ga je vzel ven, da lahko motor s polnimi pljuči zajame vso umazanijo in čim prej ribne.

Mene tja ne bo več in tudi vsem drugim, predvsem predstavnicam nežnejšega spola predlagam, da se tega lažnjivega in nategunskega šovinista ognete v karseda največjem loku.

Popravljeno . Popravil Drejči
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej tko al tko povsod nategujejo, najbol da se sam naučiš

šraufat pa je mir :) lih tko blo na TIMMGu..sm pelu tja da mi nardi servis

jermen..valčki..spredne disk ploščice zadne pakne + sm meu tud jst en kratk stik, ker sm sam

neki okol sprednje luči drku in se je skurl..samo da men je po usej vrjetnosti skurl samo VAROVALKO :glare:

ampak takrt nism vedu, ker mi lih tko ni delu kontakt in je pržigu samo na kurbl..in sm pelu motor tja da pač use zrihtajo..

pridm čez en tedn...use kar so nardil oz. je naredu PERO je blo 2uri dela in menjan zatič zaganjača..

k je lih tko prej delu predn se je skurla varovalka kokr pol ko je blo KA0 "popravln"

mislm WTF :blink: ni menju niti ploščic, niti jermena, niti valčkou ma ništa od ništa si je pa zaračunu prou veselo 50€ :lol1: :lol1:

pa še k sm jih prou hvalu..NIKAD VIŠE TIMMG :BUA: :BUA:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko si me ravno spomnil. Je tu, v Ljubljani kaka dobra duša, ki ima orodje, znanje in čas (saj so počitnice, a ne? :naughty: ), da bi mi pomagala razstavt od babe skuter pa pogledat če so notri sploh pravi valčki in sklopka. Sej bi sam, pa nimam potrebnega orodja. :unsure:

Prosim... :worship: častim pir, al pa sok :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

slaba bo to, ker v Ljubljani ni dost folka, ki bi znal kr tko šraufat skutrje. Raj dajo tistih par €

pa tud, če jih nategnejo..sam da majo kokrtolk porihtan :) tisti pa k znajo, pa niso taki, da bi ti

pršli pomagat..sploh pa ne za pirčk aka sokc. Men je dojadil to nategovanje po servisih, tko da zdej

sam probavam mal šraufat..ni še to to, bo pa hmal haha :naughty: će druzga ne..bom saj par € pršparu

za kakšen pirček oz. burek haha :rolleyes:

Popravljeno . Popravil Jur3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!