Skoči na vsebino

1 teden po Italiji konec maja 2007


keene

Priporočene objave

Živjo,

je kdo zainteresiran za easy rider varianto po Italiji konca meseca maja?NAtančneje do Pascare, cca 850 km od 28.5 do 2.6.07

Sem zmeren voznik (80-110km/h) saj se mi nikamor ne mudi, ker uživam v vožnji in razgledu si ne želim biti čimhitreje na cilju. V procesu je bistvo! Spanje bi bilo v glavnem po B&B, mogoče kakšno kampiranje. NA motorju imam montiran GPS Garmin NUvi 350, tako da ni panike glede iskanja prenočišč in drugih stvari. Motor je Maxi skuter Piaggio x9. Cenovno se tura giblje okrog 450 €.

Zainteresirani se javite na mail.

Popravljeno . Popravil keene
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.......ne :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski motoristi!

Kaj je torej res, da se slovenski motoristi vozijo v glavnem na kratke ture, do Portoroža in nazaj, tam pa šminkirajo? Sem malo razočaran nad odzivom na moj predlog. Vsi ki jih poznam, se v glavnem vozijo do 200km na teden. A je problem v eurih? KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ pa ne veš kje boš pristal. Kaj ni v tem bistvo motorja, da si svobodnejši, da greš in ne veš kako in kaj. Če je tam zunaj, v tej naši mali kuri kdo, ki ki bi se vsedel in peljal in peljal...naj se oglasi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ pa ne veš kje boš pristal. ...

Mogoče v tem, da to počneš sam?

(SOloRidersRulesPress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski motoristi!

Kaj je torej res, da se slovenski motoristi vozijo v glavnem na kratke ture, do Portoroža in nazaj, tam pa šminkirajo? Sem malo razočaran nad odzivom na moj predlog. Vsi ki jih poznam, se v glavnem vozijo do 200km na teden. A je problem v eurih? KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ pa ne veš kje boš pristal. Kaj ni v tem bistvo motorja, da si svobodnejši, da greš in ne veš kako in kaj. Če je tam zunaj, v tej naši mali kuri kdo, ki ki bi se vsedel in peljal in peljal...naj se oglasi.

Preblizu je.... Jaz grem do crnega morja :)

BTW: veter v laseh? Menda ne bos brez celade vozil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski motoristi!

Kaj je torej res, da se slovenski motoristi vozijo v glavnem na kratke ture, do Portoroža in nazaj, tam pa šminkirajo? Sem malo razočaran nad odzivom na moj predlog. Vsi ki jih poznam, se v glavnem vozijo do 200km na teden. A je problem v eurih? KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ pa ne veš kje boš pristal. Kaj ni v tem bistvo motorja, da si svobodnejši, da greš in ne veš kako in kaj. Če je tam zunaj, v tej naši mali kuri kdo, ki ki bi se vsedel in peljal in peljal...naj se oglasi.

.....pišeš o nekem motorističnem duhu, si se pa že v začetku pohvalil z navigacijo in spanjih v B&B, mogoče kakšno kampiranje...... :doze:

drugače je pa tule notri kar dosti tem, ki ti bodo razkrile kam se narod vozi, samo čas si vzemi in jih prelistaj, potem pa sprašuj in negoduj......

Preblizu je.... Jaz grem do crnega morja :)

preko Romunije :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Interesenti smo že, samo pri meni ni ne €, ne časa (matura). Mogoče drugo leto konec maja :BUA: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kakršnokoli turo nebi niti podrazno šel z človekom, ki ga ne poznam ''u nulo''!!

In še od tistih, ki jih poznam ''u nulo'' je samo par takih s katerimi bi se podal na turo daljšo od 2 dni!

Osebno pa mi bolj paše ''Robinzonsko'' potovanje, kar pomeni da greš s spalko in šotorom v neznan kraj(prej mal po netu pobrskam in kupim avtokarto), kjer nimam nič rezervirano...

Za nič na svetu pa si nebi nabavu GPSja, ker to pomeni, da se dobesedno izogneš stiku z avtohtonim prebivalčstvom. To pa se mi zdi škoda, ker včasih pride do res pristnih in enkratnih dogodkov!! Nimam slabih izkušenj. Burke pa take, da jih moreš doživet ker ljudje ne znajo govorit angleško in ko sem zemljevide loviu po križišču sredi Brna-pa so mi jih 3 mamce pol na kup prnesle... Zaradi cvenka in jludi mi bolj pašejo vzhodne države ampak to je že :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski motoristi!

Kaj je torej res, da se slovenski motoristi vozijo v glavnem na kratke ture, do Portoroža in nazaj, tam pa šminkirajo? Sem malo razočaran nad odzivom na moj predlog. Vsi ki jih poznam, se v glavnem vozijo do 200km na teden. A je problem v eurih? KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ ...

Zanimiva tema ni kaj. :grim

keene, pa pojdi ti z mano. Sam' če ti povem kam, te bo kap. :hmm: :P

Kolega, stavim, da še nisi šel nikamor na pot z ljudmi, ki jih ne poznaš "u nulo", kot je rekel Lowrenc. Pa veš zakaj? Ker ti kak novinec (v znanstvu) naredi tak kažin, da ga ne boš zlepa pozabil. Ali pa tudi ne! To je ruleta. Jaz ne grem več "na led".

Je pa zabavno, če se družba "ujame"!!! To je res fajn. Probaj, pa mi potlej sporoči. Jaz bom pa vseeno držal pesti.

No, konec zabave. Mislil sem pa vseeno resno. Dobro premisli.

Aha, pa še to; Jaz nisem imel JPSa in se nisem nikoli izgubil. Kar se tiče spanja, sem bil pa najbolj vesel kakšnega pokošenega travnika za vasjo.

To je dopust! (Za odžagane). To sem pa jaz. Pa še enepar jih poznam.

Kar vprašaj jih in ti bodo povedali, da se ne motim.

keene! Želim ti srečno na cesti in na potovanju!!! :OK: :OK:

Sej nauš zameru a ne. :grrr

P.S.

Pa še tole;

Praviš, veter v laseh. (Jaz bi dodal: Pa revma v kosteh!!!)

...Če boš šel sam, ti bo najbolje. Delal boš, kar boš želel. Noben ti nau pizdil, ko bo začelo deževati. Noben te nau zmerjal, ko bo prevroče itd. Eno pa le vzemi s seboj, da ti ponoč ne bo dolgčas!!!

Hoj!

Popravljeno . Popravil moto rider
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj stil potovanja pa ni tocno zacrtan plan, niti datum. Ko bo lepo vreme, jo bom odjadral. Pa verjami, da kam dalj kot 850 km, kajti ce opazis moje poste, pod 300 km se sploh ne usedem na motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo,

je kdo zainteresiran za easy rider varianto po Italiji konca meseca maja?NAtančneje do Pascare, cca 850 km od 28.5 do 2.6.07

Sem zmeren voznik (80-110km/h) saj se mi nikamor ne mudi, ker uživam v vožnji in razgledu si ne želim biti čimhitreje na cilju. V procesu je bistvo! Spanje bi bilo v glavnem po B&B, mogoče kakšno kampiranje. NA motorju imam montiran GPS Garmin NUvi 350, tako da ni panike glede iskanja prenočišč in drugih stvari. Motor je Maxi skuter Piaggio x9. Cenovno se tura giblje okrog 450 €.

Zainteresirani se javite na mail.

erm... ti misliš naredit 850km u petih dneh, a je to samo v eno smer toliko? Če je to v obe smeri se da z nekej truda prevoziti v enem dnevu, če pa je u eno smer toliko pa v treh.

450€ ? a so to hoteli s petimi zvezdicami noter ušteti? Dvomim, da boš na motosvetu koga našel, mnogim je tvoja hitrost (čeprav se tebi zdi čisto spodobna) premajhna (priznam, tudi meni se zdi nekoliko prenizka), spet druge odvrača že sama misel na to da bi se v skupini vozil skuter (spet priznam, da mene tudi), tretji pa nočejo takega tveganja kot ga je opisal moto rider.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Slovenski motoristi!

Kaj je torej res, da se slovenski motoristi vozijo v glavnem na kratke ture, do Portoroža in nazaj, tam pa šminkirajo? Sem malo razočaran nad odzivom na moj predlog. Vsi ki jih poznam, se v glavnem vozijo do 200km na teden. A je problem v eurih? KJe je motoristični duh, ko se vsedeš in se pelješ pa ne veš kje boš pristal. Kaj ni v tem bistvo motorja, da si svobodnejši, da greš in ne veš kako in kaj. Če je tam zunaj, v tej naši mali kuri kdo, ki ki bi se vsedel in peljal in peljal...naj se oglasi.

Nimam namena letos jet v Italijo, moj motoristični duh me bo odnesel čez Albanijo. Pa seveda tud kdaj za vikend šminkirat v Portorož :lol1: :lol1: :lol1:

Pa vse je tako kot je napisal Moto Rider, pa še kdo. Zdele grem pa celo temo prebrat. Če boš pa kdaj hotel imam pa namen čez nekaj let spet na Nordkapp. Samo se pripravi na 20 dni in vsaj 9500 km. :OK:

Še tole. Jaz vsak dopust preživim na motorju na daljših turah. No ja, ta letos bo zelo kratka. Samo okol 3000 km.

Popravljeno . Popravil MARJA
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 850km lahko narediš v enem dnevu v eno smer... Tako, da dvomim, da se komu da cjazit s tabo teh 80km/h cel teden. To ti je 240 km na dan, kar narediš s tvojo vožnjo v slabih 3 urah. Kaj boš pa počel preostali del dneva? Se morda bolje spoznaval s sopotniki :P ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Teh 850km lahko narediš v enem dnevu v eno smer... Tako, da dvomim, da se komu da cjazit s tabo teh 80km/h cel teden. To ti je 240 km na dan, kar narediš s tvojo vožnjo v slabih 3 urah. Kaj boš pa počel preostali del dneva? Se morda bolje spoznaval s sopotniki :P ?

Brez panike motoristi, da bi se v preostalem času bolje seznanjal s sopotniki NI MOJA ASOCIACIJA.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!