Skoči na vsebino

Lovska - namesto prašiča ustrelil medveda


Priporočene objave

Točn tko.Kolk mora bit star jager in slep,da mu prepovejo uporabo orožja.Mislm,kakšn neumn odgovor,da je ata mislu da je divji prešeč.Halo,poču človeka,ja sm mislu,da je mal večji divji zajc. :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe, mogoče je pa imel gospod ljubezensko razmerje s kakšno prasico :D

Simon,ti ga pa kresneš! :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

malo začni razmišljati z zgornjo glavo in ne samo s spodnjo kot predvidevam......... :evilgrin:

blablabla...

bilo bi točno tako kot sem napisal

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa btw šel je za mamo, ne za atetom. Ata medved prej pokonča kot zaščiti mladiča medvedka. Medvedke se namreč ne parijo, dokler imajo mlade. Vidiš, vsaj malo razgledan bi bil lahko v tej smeri, preden se spraviš v tako temo debatirati.....

Še enkrat citat iz članka "Bojan Urbančič, starešina LD Ruše, je povedal, da se je lovec odpravil na krmišče za divje prašiče in tam presenetil medvedko z mladičem. Samica je zbežala proč, mladič pa je stekel proti njemu" torej še enkrat mladič je stekel proti lovcu(atetu imo)!, kaj za vraga spet blebetaš? Moj komentar se je nanašal samo na ta del in ti iz dveh mojih stavkov, ki se nista popolnoma nič nanašala na vedenske vzorce medvedov si pogruntala da sem nerazgledan v tej smeri ?(Ali pa si me mogoče narobe razumela? Samo ker si pač kura morš tut za prazen nič včasih eksplodirat samo da dokažeš da si res.)

V glavnem čestitam ti za tvoje globoke misli!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še enkrat citat iz članka "Bojan Urbančič, starešina LD Ruše, je povedal, da se je lovec odpravil na krmišče za divje prašiče in tam presenetil medvedko z mladičem. Samica je zbežala proč, mladič pa je stekel proti njemu" torej še enkrat mladič je stekel proti lovcu(atetu imo)!, kaj za vraga spet blebetaš? Moj komentar se je nanašal samo na ta del in ti iz dveh mojih stavkov, ki se nista popolnoma nič nanašala na vedenske vzorce medvedov si pogruntala da sem nerazgledan v tej smeri ?(Ali pa si me mogoče narobe razumela? Samo ker si pač kura morš tut za prazen nič včasih eksplodirat samo da dokažeš da si res.)

V glavnem čestitam ti za tvoje globoke misli!

1.Potem pa prosim piši tako, da te bo človek razumel. Če ti napišeš, da je mladič stekel za atetom, pač ne morem vedeti, da ti misliš lovca in ne dejanskega očeta medveda. In ker te ne poznam, preberem le tisto, kar napišeš in ne razmišljam o tem, kaj si v bistvu hotel napisati. Če bi hotel vsaj pravilno prav napisati, bi moral napisati, da je šel proti atetu, da je napadel ateta, da je tekel proti atetu itd... ne pa da je šel za atetom.... malo slovenščine ti kljub vsemu ne bi škodovalo. Sam si preberi citat, ki si ga navedel..... pa potem zopet razmisli, kje si ga usral.

2. če se ne strinjaš z mojim mnenjem ni potrebno žaliti. S tem samo kažeš svojo primitivnost. Malo več nivoja kot oče (vsaj mislim, da sem zasledila, da si že oče) bi lahko pričakovala. Veliko dobrega učiš svoje potomce, ja..... Predvsem, da je čisto kul pobijati živali na njihovem ozemlju samo zato, ker se je nekdo usral od strahu....

3. nič nisem eksplodirala. Pišem zelo mirno in predvsem vem dobro, kaj pišem in zakaj kaj napišem. Ti pa si se spravil na mojo napačno interpretiranje svojega pisanja (malo po domače) in me zato obtožiš, da sem kura??

Sicer pa, glede na to, da si komentiral samo mojo "napako" lahko samo sklepam, da se z ostalim strinjaš. To je pa tudi najbolj pomembno, ane? .)

Popravljeno . Popravil pupa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Take preziram!!

nima smisla....

ugani kaj...no jest tud...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1.Potem pa prosim piši tako, da te bo človek razumel. Če ti napišeš, da je mladič stekel za atetom, pač ne morem vedeti, da ti misliš lovca in ne dejanskega očeta medveda. In ker te ne poznam, preberem le tisto, kar napišeš in ne razmišljam o tem, kaj si v bistvu hotel napisati. Če bi hotel vsaj pravilno prav napisati, bi moral napisati, da je šel proti atetu, da je napadel ateta, da je tekel proti atetu itd... ne pa da je šel za atetom.... malo slovenščine ti kljub vsemu ne bi škodovalo. Sam si preberi citat, ki si ga navedel..... pa potem zopet razmisli, kje si ga usral.

2. če se ne strinjaš z mojim mnenjem ni potrebno žaliti. S tem samo kažeš svojo primitivnost. Malo več nivoja kot oče (vsaj mislim, da sem zasledila, da si že oče) bi lahko pričakovala. Veliko dobrega učiš svoje potomce, ja..... Predvsem, da je čisto kul pobijati živali na njihovem ozemlju samo zato, ker se je nekdo usral od strahu....

3. nič nisem eksplodirala. Pišem zelo mirno in predvsem vem dobro, kaj pišem in zakaj kaj napišem. Ti pa si se spravil na mojo napačno interpretiranje svojega pisanja (malo po domače) in me zato obtožiš, da sem kura??

Sicer pa, glede na to, da si komentiral samo mojo "napako" lahko samo sklepam, da se z ostalim strinjaš. To je pa tudi najbolj pomembno, ane? .)

Glej samo še tole ti odpišem pol pa zaključim debate s tabo, žalil sm približno tolko kot ti. Pišem pa pač bolj kot ne v slengu, to bi lahk pogruntala že prej (glede na to da ni blo v članku drugega ata kot lovca, bi se ti lahk posvetilo, ampak žal se ti ni).

Oče še nisem(sem samo forumski fotr Minci), ampak lepo od tebe da si že takoj ocenila kako bi vzgajal otroke ter da si prišla do zaključka da se mi zdi kul pobijati živali .... bla bla bla.... V bistvu imam živali zelo rad in nikjer nisem napisal da se mi zdi kul kar je atek storil, mislim pa da je bil v situaciji v kakršni se sranje rado zgodi in v tem primeru se pač je.

Da si kura nisem ocenil samo na podlagi posta ki sem ga citiral, pri meni si si ta naziv zaslužila tudi s preteklim pisanjem po tem forumu in trenutno ga samo potrjuješ.

Tkole kot sem reku, jst se umikam, tebi pa želim da boš imela porod s čimmanj zapleti in bolečinami ter da bo otrok zdrav, pa še naprej prijetno sranje po forumu.

Popravljeno . Popravil sjeng
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oče še nisem(sem samo forumski fotr Minci),

:yes:

moj super oči si ja :grim:010 :010

in učiš me vse najboljše,... :grim

:004

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene je strah po goši hodit,kr se bojim da me lovci zamenjajo za srno!!! :eek: :blink: :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja, če ti pa ne bi bila kura, bi se pa strinjal z mano in mi dajal podporo....

hmmm..... :BUA: ok, res si kompetenten za razpravo, ja..... :grrr

:surrender:

No, sicer pa hvala, da si opredelil tvojo "ljubezen" do mene, te drugič že kar v prvo izpustim iz debate, ker nisi sposoben normalne nepristranske komunikacije :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preberem le tisto, kar napišeš in ne razmišljam o tem, kaj si v bistvu hotel napisati

:eek: :eek: Ma dej no nehi ! :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A bo kak jager povedal svoje mnenje? Prdvse me pa zanima "opokojevnje" jagrov!!! :grim

To je pa podobno kot da imajo 80 letni ateji izpit za avto...in ne boste vrjeli nekateri ga celo vztrajno"koristijo" kljub temu da se jim zlahka fokaže da tega niso sposobni!

Kolikor vem medvede streljajo ker naj bi jih bilo preveč?!?Na da bi ga zagovarjal...samo v premislek ker tole nastaja prava tabu tema .) :P

Zakaj razeram iz te teme da je marsi kdo proti poboju živali/divjačine?Ko pa se pujček vrti...se pa vsi slinimo B) :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sam mam tud tak fajn hobi(zbiram ostanke obeh ww vojn) in se dosti (no zadje cajte malo manj) plazim po grmovju....človek se vpraša al se je sploh varno tko sprehajat pa hosti...meni nič,tebi nič pa dobiš metek....

brez zajebancije, nosi rumen odsevni brezrokavnik ki ga imaš v avtu :grim

tudi med lovci so takšni in drugačni, v mojem sorodstvu je kar nekaj lovcev in so vsi ki so čutili da niso več sposbni nehali lovit in so samo še na piknike hodli .)

tako kot 80 letni človek nima več kaj iskat za volanom avta tako je tu, dovoljenje imaš (isto ti ga za avto na slepo podaljšajo), če si pameten pa boš sam ocenil kdaj je čas da nehaš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zajebancije, nosi rumen odsevni brezrokavnik ki ga imaš v avtu :grim

pol te pa bodo zamenjali za duha,pa jih boš spet faso z puško! :kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Me pa nekaj zanima. A imajo lovci kakšna občasna testiranja ali so še sposobni biti lovci?

Da. Imajo letne preizkuse orožja.

Na podlagi 54. člena drugega odstavka Pravilnika o odnosih in delu v LD organizira obvezni preizkus orožja za vse člane LD

Kdor ni opravi obveznega preizkusa orožja v organiziranih terminih, se mu na podlagi 64. člena Pravilnika o odnosih in delu v LD prepove lov na vso divjad za dobo enega leta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

brez zajebancije, nosi rumen odsevni brezrokavnik ki ga imaš v avtu :grim

ej a veš da sem tud sam na to pomislu.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol pa jas vidim v goši neke duhe ja! :kva1:bom drugič streljal!

Popravljeno . Popravil Stuka1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, da je medvedka zbežala, medo pa stekel k lovcu... mi diši, kot ščitenje lovca. Mama medvedka, da bi pustila mladička in zbežala. Bolj za lase privlečeno. Mislim, da je stari na vsak način hotel imeti kako trofejo, dokler še lahko kaj ustreli. :angry:

To, da bi morali malo kontrolirati kdo vse je lovec, pa drži. Jih poznam enih par, pa so vsi bolj kot ne ''žejni''. Pa večinom po sistemu: zdaj, ko sem v penziji bom pa lovec. HHV, saj vem, da niste vsi enaki.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pol te pa bodo zamenjali za duha,pa jih boš spet faso z puško! :kva1:

Ne s puško, fasal jih boš z žegnano vodo.

Da. Imajo letne preizkuse orožja.

In če je orožje OK, je pol tudi lovec sposoben nosit orožje in streljat z njim?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:hmm: :hmm: :hmm:

Se resno ukvarjam z vprašanjem.......kako bi prišel do mesa od tega mladega medvedka...... :hmm: :hmm: :hmm:

Bi ga koj koristno uporabil......mlado....še mlečno meso......krasen divjačinski golaž bi nastal......pa kruhovi cmoki.......njamiiiiiiiiiii.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Klimbra, samo na hrano misliš! :grrr

Mi v zelje hodiš? ;)

ItaQ.......ma se mi je zaluštalo malo mesa........nekak sem se prenajedel Italjanske "nemesne" prehrane........makaroni, pa pizze mi že ven gledajo.......

In lej ga vraga.....na trgu se naenkrat pojavi obilica mladega medbedjega mesa.........le komu se nebi pocedile sline :hmm: :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!