Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Evo nredu servis na aprili .....olje,filter,disk ploščice,ketna zobniki , nova prednja pa zadnja guma :worship: Zdej pa v akcijo :naughty:

cena?! Zmen se z impulzom pa se kom pa pejte na plazo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po resnic povedan ne vem ker to men stric rihta....dost cnej .... za gume sem dau 140 € Diablo nov model za disk ploštice pa olje pa filter sem dau pa 40 € za ketno pa zobnike pa ne vem .:naughty::naughty: Dost pocen:worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ve kdo, zakaj mi RS 50 crkne ko je hladna? Na način, da jo postavim ven iz garaže, jo pustim 2min da se segreje, ko pa hočem dat iz lera v prvo, mi pa moped skoči naprej in crkne (kot da ne bi kuplonge držal). Se pa to dogaja samo če stoji čez noč!? Tudi če se zjutraj kam odpeljem, jo pustim parkirano veni in grem zvečer domov, se to ne zgodi. Samo ko jo postavim iz garaže. Se komu kaj sanja?

Pa VEM da mam temo o RSki, ampak tam ne bom nikoli dobil odgovora, to temo pa bere 10x več ljudi z 10x več izkušnjami, tako da raje tu poskusim :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

segrevaš jo tudi tako, da jo "navijaš" pod 6000vrtljaji. Vruum , vruuuum , vruuuuum...

Če jo 2min pustiš na tistih bogih 1.5k ni to to.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prokleti cigani.Glih so mi ribe kradli-pujsi!Eden lovil drugi pa z mojo mrežo v roki!Noro sem se obul in zalafal dol in sta spizdila v gozd!

A sosedov pes je ta teden umrl-da ga niso kaj tile kurci...moram psa nabavit

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

segrevaš jo tudi tako, da jo "navijaš" pod 6000vrtljaji. Vruum , vruuuum , vruuuuum...

Če jo 2min pustiš na tistih bogih 1.5k ni to to.

Sej je na 1.6k :whistle: Ne daj, res me zanima..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...moram psa nabavit

Ali pa zračno puško ;)

@Krajcer:

PREglej lamele sklopke. Če ti seveda ni težko plastik dol vzet

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kje dobim one ključe za odšraufat zadni amortizer? kko se temu reče sploh?

Pri ksnemu mehaniku za motocross. Drugace bo bolj tezka, ker je kljuc dokaj redek. Mislis malo dvignit ga? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm, ful je nizko zaj se mi zdi... pa če je bol trdo vzmetenje ga lažje dobim na zadnje, kr zaj z 8kw blokado morm čist do blokade stisnit da se mi spredaj dvigne.... =(

bee =(

sm lih prej klicu da mi od ampa fotr vzame vn blokade pa naredi tko kt se to šika.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm, ful je nizko zaj se mi zdi... pa če je bol trdo vzmetenje ga lažje dobim na zadnje, kr zaj z 8kw blokado morm čist do blokade stisnit da se mi spredaj dvigne.... =(

bee =(

Jz mam kr neki teh ključev sam vprašanje kak mora bit za tvojega!Kaj ga nisi dobil zraven motorja?

Jz sem se z DT125 kr raje s sklopko dvigoval:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jz mam kr neki teh ključev sam vprašanje kak mora bit za tvojega!Kaj ga nisi dobil zraven motorja?

Jz sem se z DT125 kr raje s sklopko dvigoval:)

ja sj pravim.

pune gasa, sklopko spustim pa se učim dobivat filing za zadnjo bremzo... z gasom ni šans da ga dobim na zadne zdj loly

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

p.s. Moram ga še malo pokitat, nato gre pa v barvanje whistle.gif

Eno vprašanje, a ti kaj drsi nihajka s stojala? Ker jaz sem sicer stojalo kupil, ampak ko sem menjal gume sem moral pri zadnjem sojalu obrniti tele nosilčke navzdol...sem za las motor ujel preden je zdrsnil.

Če pa mogoče vprašanja ne razumeš (nisem prav lepo razložil) pa ti lahko na hitrico skiciram kaj mislim.

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ker jaz sem sicer stojalo kupil, ampak ko sem menjal gume sem moral pri zadnjem sojalu obrniti tele nosilčke navzdol...sem za las motor ujel preden je zdrsnil.

Nosilce, bom po končanem barvanju premazal z silikonom, da se nebo ALuminij spraskal :hmm:

Drsi PA NE! Je vse tko preračunan ;) , da se kaj takega nemore zgoditi :lol: :lol:

:naughty:

Lahko sedim na motorju, se gor zviram kakor se hočem, vrtim gumo...brez problema

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi,kje bi dobu kako majico z kratkimi rokavi,z husqvarninim logotom,kakim napisom(npr. husqvarna racing...).lahka tut od KTM recimo..

lp.dejan

Popravljeno . Popravil dejko39
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi,kje bi dobu kako majico z kratkimi rokavi,z husqvarninim logotom,kakim napisom(npr. husqvarna racing..wink.gif.lahka tut od KTM recimo..

lp.dejan

Sam je z dolgimi rokavi. poklič v to trgovino pa majo mogoče tud kratke

http://www.bolha.com/oglas382987777/oblacila-za-motoriste-cross-majica-sinisalo-husqvarna

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pobi,kje bi dobu kako majico z kratkimi rokavi,z husqvarninim logotom,kakim napisom(npr. husqvarna racing...).lahka tut od KTM recimo..

lp.dejan

KTM mam jst ena 2. Ce rabis ZS. Od Husqvarne sm mel dres, pa sem ga prodal tudi. ( se zdaj mi je zal :S )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

rabim pomoč..

ko prižgem laptop mi javi da mam polno nekih koruptnih datotek. napiše se mi naj zaženem chkdsk. naredim to in potem se mi napiše, da se bo to izvedlo ob naslednjem zagonu. dam vnovični zagon in nič se ne zgodi.

kaki predlogi kaj bi mogo naredit?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!