Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Težko da kje, lahko narediš sam. Sem ži videl na APN6 ko je mel vodovodarsko cev pa ventilator, samo brez motorčka.

jah pa tist ni blo nč.. more vsaj pou barčka filat :D ja kje bi pa dubu vsaj te tmale nurmalne turbine? bl brskam po netu pa googla sprašujem mn mi vn vrže haha:rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glejte tega mopedista :yea1:

Mah to je krneki, te novi tomosi mi sploh niso všeč, zakaj ne naredijo raje kakšnega apn-a, 6-ka je bila zame najlepša, ali pa atx, bt itd. ne pa ta novi shit...sem mel a35, a3, flexer-stara verzija :evilgrin: to so motorčki :)

alo fantje kje bi kej tazga staknu lahk? http://www.youtube.com/watch?v=xXwPLwwIARU&feature=related

Hudo...me prav zanima kako bi se to obneslo? Po mojem bi se kar poznalo pri moči...bi tok cuknlo, da bi ti motor zbežal med nogami :whistle:

Popravljeno . Popravil macak333
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja veš da sm res tizga gledou...ker model mi je reku da je uštiman pa mi garantira da bo delou ker je kao brat avto serviser in fotr mehanik al nek tazga...sicer ga še nism šu gledat...

Dej ne ta tip je men tut reku da je motor kot treba da če bom kupil mi res nebo žal da ga on nemore met ker nima izpita pa sta ga z bratom skupaj kupila....pa sm ga že gledal pa smo ga gledal pa ni nč fajn kot je dejal....pa še pol me je klical da ma drugega kupca da men ni treba nič po motorja hodit....pol čez 2 dni me je pa klical da lahko pridem po motor če čem .... :headbang: Kaj je ta z motorjem delal jst nevem .... sam jst ti ne priporočam no ..:unsure:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Rabi kdo kaki ojačevalec za v avto.

2 ojačevalca malo starejša 600W komad 30€

jbl 2 kanalen 60€

ground zero 4 kanalen 100€

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe :D dans je eno sošolko kr skup vrgl sred pouka.. pa so jo z rešilcem odpelal.. pa so jo testiral pa je mela prašičjo gripo :P

ti na lavo hodiš ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri pridm na vožnjo v avto šolo in zagledam motor čist spraskan,.... Inštruktor je zamenu luč kr je bla počena pa kr dost je stvari zdej čudnih. Pržgem motor da ga grem mal na poligon ogret pa mal sebe in vidm da števc ne dela! Se odpelm nazaj do inštruktorja in gre še on sprobat pa neki sprobava popravt p anegre. No vseen sva šla na cesto. Vozu sm po občutku kar mi je tud res uspeval. Omejitev 60.....jst sm šol točno 60. Tm kjer je blo 50 sm jst šol okol 45. Vožnja je bila do sedaj še najboljša. Končno mi je uspelo čisto brez napak. Upam da bo tako tusi v sredo na glavni vožnji

Aja pa še to......Ko sm zapelu na AC se mi od zračnega upora ker je bil ogledalo (levo) padeno se je zrahlalo in se mi je kr zapru tako da nism vidu kdaj se vključt. Z eno roko ga držim da vidm če gre z drugo pa seveda na gasu! Mi uspe se vključt in med tem ko sm bil na AC se mi je zložu vedno ko sem ga popravil takoj zložil nazaj........Več pa povem v sredo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejat nemorm tko da povem še to v tem postu:

Motor je pa razbit zato kr je edn bil na relaciji preveč pametn in je v enm blagm ovinku zapelu na rob ceste in se zvrnu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri pridm na vožnjo v avto šolo in zagledam motor čist spraskan,.... Inštruktor je zamenu luč kr je bla počena pa kr dost je stvari zdej čudnih. Pržgem motor da ga grem mal na poligon ogret pa mal sebe in vidm da števc ne dela! Se odpelm nazaj do inštruktorja in gre še on sprobat pa neki sprobava popravt p anegre. No vseen sva šla na cesto. Vozu sm po občutku kar mi je tud res uspeval. Omejitev 60.....jst sm šol točno 60. Tm kjer je blo 50 sm jst šol okol 45. Vožnja je bila do sedaj še najboljša. Končno mi je uspelo čisto brez napak. Upam da bo tako tusi v sredo na glavni vožnji

Aja pa še to......Ko sm zapelu na AC se mi od zračnega upora ker je bil ogledalo (levo) padeno se je zrahlalo in se mi je kr zapru tako da nism vidu kdaj se vključt. Z eno roko ga držim da vidm če gre z drugo pa seveda na gasu! Mi uspe se vključt in med tem ko sm bil na AC se mi je zložu vedno ko sem ga popravil takoj zložil nazaj........Več pa povem v sredo

Mah, jaz malokdaj uporabljam ogledala (razen v mestu), raje na hitro nazaj pogledam in pol gasa :)...velik sreče, v tretje gre rado.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mah, jaz malokdaj uporabljam ogledala (razen v mestu), raje na hitro nazaj pogledam in pol gasa :)...velik sreče, v tretje gre rado.

Ni to to. Kaksna sreca? Sreca je to, da recimo nebi bilo niti enega pesca na cest al pa kaj podobnega. Rajs se ti skoncentriri na voznjo, verjetno si veliko prevec gledal na stevec, ce si spregledal pešca ze 2× ! Tako da zdaj naslednjic zjebi stevec pa bo. :)

Ogledala so zakon. Resujejo zivljenje. Je pa tudi res, da je boljse pogledat cez ramo, vendar ti lahko ravno v tistem casu nekdo skoci pod motor ( ali pa zapelje ) in ta sekunda ti lahko ravno zmanjka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Urejat nemorm tko da povem še to v tem postu:

Motor je pa razbit zato kr je edn bil na relaciji preveč pametn in je v enm blagm ovinku zapelu na rob ceste in se zvrnu

Kater motor voziš v Ašoli?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok cajta ma servis na razpolago da mi popravi mobilni telefon (pod garancijo)? nekaj mi pravi da je 30 dni pa nisem ziher. ve kdo?

jst mam sony ericsson in piše da majo cajta 90 dni, drgač dobiš novga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst mam sony ericsson in piše da majo cajta 90 dni, drgač dobiš novga.

ni res :D piše da maš garancijo 90 dni po tistem ko ti ga popravijo... :rolleyes:, kolk cajta pa oni loh popravljajo pa ni napisan.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!