Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kok cajta ma servis na razpolago da mi popravi mobilni telefon (pod garancijo)? nekaj mi pravi da je 30 dni pa nisem ziher. ve kdo?

Po spominu se mi zdi,da sem jz za siemens po 46dneh vložil pisno,da zahtevam nov gsm!Sem ga dobil!

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zanimam se za alarm za motor katerga se šač vanga ugradi in bi mi javl na dalinc katerga bi pa mel vedno pr seb. To bo blo tko da ko je v kleti al pa kje kjerkol ter da bi bil jaz v bližini in bi vedel kdaj mi kdo kaj šara po motorju. Slišal sem že za eden tak alarm vendar me zanim ače kdo ve za kakšno štacuno, servis,....ki bi imel kaj takega ter bi mi vgradili.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Točno to sm mislu! Pa mogoče veš kje se nahajajo ker nikjer ne najdem. Eni majo isto take sam so v MB

Ja sej glih teli so iz MB (SIMATIK)

Pa sej to sam zmontiraš!Dobiš načrt zraven.Edino daljinski vžig je bolj komplicirano-včasih!To pa vsaj jz ne bi hotu sploh priklopit!

Pošlji p.m @trojan69 mislim,da je on nekje v Lj kupo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa sej to sam zmontiraš!Dobiš načrt zraven.Edino daljinski vžig je bolj komplicirano-včasih!To pa vsaj jz ne bi hotu sploh priklopit!

Pošlji p.m @trojan69 mislim,da je on nekje v Lj kupo...

aha. Hvala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ce bo keri na avtomotor showu, naj gleda po osebku s KTM majico, pa ene take zeleno rjave hlace trance_44_wink5.gif

sm mislu it sam sm si pol premislu kr sm mogu neki še štimat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo od "vas raćunalničarjev" doma inštaleran Quick time player PRO?

Namreč bi potreboval, da mi en Exporta dva kratka filmčka v navaden avdio file, da jih lahko kasneje zmontiram v Windovs video editorju.

Imel sm nek cheap shit AVS DVDplayer in ko sem si naložil filmčk z telefona mi ga je odprl v tem programu in

posledično je vrsta datoteke 3GP. Katere pa sedaj nemorem uporabiti v montiranju filma:glare:

Mi lahko kdo kako pomaga?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Našelsem eno zanimivo spletno stran z deli za mnogo motociklov, mnogo batov,zobnikov, ležajev, tesnil...Zdi se mi precej smešno poceni: LINK

Kaj bo kdo kaj naročal od tu? Ker bi še jaz nekaj vzel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj bo kdo kaj naročal od tu? Ker bi še jaz nekaj vzel.

Sicer ne bom nič naročal, samo raje prvo preveri če sploh ''znaš'' naročiti. Jaz sem enkrat hotel neki naročiti in ni in ni šlo, sem pač bumbar, ni kej :)...tak no, da ne boš kot jaz se čisto veselil, kokliko boš stvar dobil poceni in pol na koncu nič :(

Aja pa še en link KLIK -umru od smeha, 1:05-moj soimenjak :lol1: pa še najboljša scena pri 2:12...padel s stola, no skoraj :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NAREDU SM DANS IZPIT. KONČNOOOOOOOOOOOOOOworship.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.giftrance_38_surprise.giflaugh.gifyes.giftrance_29_photo.gifwinkiss.giftrance_25_naughty.gif

No končno hahaha. Čestitam pa varno vožnjo. Haha js sm pa dans šu na upravno enoto za hec probat vzdignit izpit za 25 kw pa čeprav nimam A 2 leti sam se pričakovano ni izšlo :D:D:D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NAREDU SM DANS IZPIT. KONČNOOOOOOOOOOOOOOworship.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.giftrance_38_surprise.giflaugh.gifyes.giftrance_29_photo.gifwinkiss.giftrance_25_naughty.gif

Cajt ti je že bil :grrr

Čimprej na cesto, da Yama ne zarjavi pa preden sneg zapade. Pa srečno vožnjo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa nočm novga izpita ker hočm to staro old school piky knjižico met :D :D Če grem zdej po to A kategorijo (že davno je 2 leti mimo.. ) bom pa kurčevo kartico dobil :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa nočm novga izpita ker hočm to staro old school piky knjižico met :D :D Če grem zdej po to A kategorijo (že davno je 2 leti mimo.. ) bom pa kurčevo kartico dobil :D

Le idi da te ne bo prej nov zakon pokopal tko ko nas ko poskušamo na vse načine najlažje do 25 kw pridt :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam je bil smešn ta ocenjevalc. Pač sva mela dva izpit za 125ccm in je pol edn uzad sedel. No jst sm šol drugi pa mi je tist ko je šol prvi reku da je ocenjevalc zaspal na AC . hahahahahahahaha. Pa predn smo sploh štartal si je zvil en cigaret.trance_21_laughing1.gif . Pomoje je bil čist zadet!. Pa ta ni bil tok zakompliciran. Lepo te je pelu po teh normalnih križiščih, no blo je tud vmes tud ene par enosmernih pa tko.

ps.: hvala vsem za čestitke, jaz tudi vam želim varne kilometre

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

TOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO NAREDU SM DANS IZPIT. KONČNOOOOOOOOOOOOOOworship.giftrance_43_wavetowel2.giftrance_21_laughing1.giftrance_38_surprise.giflaugh.gifyes.giftrance_29_photo.gifwinkiss.giftrance_25_naughty.gif

Evo zdej pa na motor pa gasa...sej še ni poletja konec :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Le idi da te ne bo prej nov zakon pokopal tko ko nas ko poskušamo na vse načine najlažje do 25 kw pridt :D

mi nič pomaga ker takle ko se vozim, ma vsaka mašina ziher več kot 25kw.. tako da :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!