Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Zdej sm se vozil 2-3ure po džju. Zanima me če je potrebno ketno namazat?

Nevem če bom lih odgovoril na vprašanje, samo vseeno. Sam ketno mažem na vsakih 500km in to takoj po vožnji ko je ketna še zagreta (topla), da sprej čim več prodre v notranjost (zglobi). Uporabljam pa motulov chain lube-factory line :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se ti pa da vozt po džju smile.gif

izkoristu sm dan ko sm ga mel uzuni. Jst sm kupu DID sprej. Pa nej se bi mazal tud po vsaki vožnji po džju. Tko da bom kr naslednič ko se bom šol vozt namazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jez zdej novo ketno mažem vsakič po dežju, drugače pa tam na 800km...Sej se vidi mal kdaj ni namazana...Drugače pa, sem prvo bol švoh mazal pa je šla po 24000 pa ko daš 160 za original ketno in zobnike se malo zamisliš pa bolj neguješ :) Največ se naučimo iz svojih napak :)

macak333, brezveze...Itak ne izkoristiš ti tega mazila, bi blo čist dost roadplus od motula

yourfriend, kaj pol..prideš na ride v nedelo? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

DOber je, na lestvici sm, zdej grem pa lahko dol :)

Si pogledu, ce je motor v garazi? hehe ;)

jst sm biu prve 3 dni novega foruma na lestvici. Potem pa ni vec blo zanimivo ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bo še kdaj blizu lahko pokličeš če bom doma, pa gremo na kafe.

Cez viknd ce se usaj malo razjasni, bom verjetno malo kolencaku. ASfalt je se zmeraj dovolj topel ;) Gorjanci POWA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boš kmal vidu da so gorjanci zelo nevarni in daleč od tega da bi bli lepa cesta :)

Planiram jst v soboto če bo vreme en kratek izletek, da se mi ne bo akomulator spraznu :D, sam ne vem še kam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma boš kmal vidu da so gorjanci zelo nevarni in daleč od tega da bi bli lepa cesta :)

Planiram jst v soboto če bo vreme en kratek izletek, da se mi ne bo akomulator spraznu :D, sam ne vem še kam

Po moje je bolj,da greš v nedeljo do Marofa na pijačo in si ogledaš dirke...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

macak333, brezveze...Itak ne izkoristiš ti tega mazila, bi blo čist dost roadplus od motula

Veš kako je, bral sem, da večina tega uporablja oz. ga priporoča...tko da sem kar tega vzel, čeprav ga trenutno ne uporabljam :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!