Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

v smeri proti zavarovalnici triglav. A torej zmeri hitrost samo če si šel čez rdečo ali tudi tako normalno?

Sm se mal zmotu. Triglav je vsporedno s to cesto. Uglavnem šel sem od AC, prišel sem pa tako da je bil radar na moji desni in obrjen s hrbtom

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vozte po pravilih pa ne boste švicali fuŁ :) Znoret pa se na kakšnih gorskih praznih cestah in dirkališču :)

To bo to ja :lol1: In zdj naprej bomo usi vozil po predpisih....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No to je ta radar sem ga našel na internetu. Vsaj mislim da je ta nism 100%. No zdej res nimam pojma. Jaz sem prletu za hrbtom radarja ki je na desni strani v smeri vožnje. Ali me je slikal v rit ali slika samo nasproti vozeče

tlele blizu sm jst doma... tale pizdarija slika v rit hitrost in rdečo luč. Vendar te lahko pomirim da je že dolgo nism vidu delovat. Nazačetku pa je celo nekaj slikala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če je zasvetla rdeča lučka te je 100000023428736487263981264912864981263% slikalo :) Če ne te ni. Eni imajo celo odsevnike v škatli (kot na kolesu), in zgleda kot, da bi lučka zasvetla in te je slikalo dejansko pa te ni. Vse bolj pametni so tevi :fredy:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se Japonc začne hvalit kako dobro obvlada borilne veščine.

"Pa pokaži kaj znaš " izjavi Slovenc.

Japonc udari, da se Slovenc kar zloži na tla.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od dju-djitsuja."

Sedita nekaj časa, ko ga Japonc spet udari, da Slovenca odnese na pol gostilne.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od kung fuja."

Spet sedita nekaj časa, ko Japonc spet udari, da je Slovenc eno uro v nezavesti.

Ko se zbudi ga vpraša kaj je blo to.

"Nekaj Japonskega - udarec karateja."

Pa gre Slovenc iz gostilne in se vrne čez nekaj časa, mahne Japonca da

je kar cel teden v komi.

Ko se zbudi, vpraša Slovenca kaj je blo pa to.

"Tudi nekaj Japonskega - ketna od Kawasakija"

:rolleyes:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se Japonc začne hvalit kako dobro obvlada borilne veščine.

"Pa pokaži kaj znaš " izjavi Slovenc.

Japonc udari, da se Slovenc kar zloži na tla.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od dju-djitsuja."

Sedita nekaj časa, ko ga Japonc spet udari, da Slovenca odnese na pol gostilne.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od kung fuja."

Spet sedita nekaj časa, ko Japonc spet udari, da je Slovenc eno uro v nezavesti.

Ko se zbudi ga vpraša kaj je blo to.

"Nekaj Japonskega - udarec karateja."

Pa gre Slovenc iz gostilne in se vrne čez nekaj časa, mahne Japonca da

je kar cel teden v komi.

Ko se zbudi, vpraša Slovenca kaj je blo pa to.

"Tudi nekaj Japonskega - ketna od Kawasakija"

:rolleyes:

HAHAHA!!!

:worship::worship::worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa se Japonc začne hvalit kako dobro obvlada borilne veščine.

"Pa pokaži kaj znaš " izjavi Slovenc.

Japonc udari, da se Slovenc kar zloži na tla.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od dju-djitsuja."

Sedita nekaj časa, ko ga Japonc spet udari, da Slovenca odnese na pol gostilne.

"Kaj je blo to?" ga vpraša.

"Nekaj Japonskega - udarec od kung fuja."

Spet sedita nekaj časa, ko Japonc spet udari, da je Slovenc eno uro v nezavesti.

Ko se zbudi ga vpraša kaj je blo to.

"Nekaj Japonskega - udarec karateja."

Pa gre Slovenc iz gostilne in se vrne čez nekaj časa, mahne Japonca da

je kar cel teden v komi.

Ko se zbudi, vpraša Slovenca kaj je blo pa to.

"Tudi nekaj Japonskega - ketna od Kawasakija"

:rolleyes:

Ves zakaj ke Kajn Abla ubil? Ne. No ti bom pa jaz povedal. Zato ke rmu je stare vice govoro. :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tlele blizu sm jst doma... tale pizdarija slika v rit hitrost in rdečo luč. Vendar te lahko pomirim da je že dolgo nism vidu delovat. Nazačetku pa je celo nekaj slikala

Sm bil dans zjutri tam in sm pogledal notri in je prazna škatla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upam da te je to izučilo in boš od sedaj v naselju vozil 50 in 90-100. Mene je, samo da je nisem tako poceni odnesel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti čisto po pravic povem me no izučilo popolnoma! Probam se držati omejitve ampak mi ne uspe vedno!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ti čisto po pravic povem me no izučilo popolnoma! Probam se držati omejitve ampak mi ne uspe vedno!

Čez naselje greš 50, v cetrti brzini na nizkih obratih, da se motor sliš in tebe vid. In imaš mir, si opažen, car si, ker ne diujaš in ker maš lušn motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo dobro idejo kako dobit idiota ki mi ponoči zabija žeble v gumo. V 3tednih se je zgodil 2krat. Učer je bil ponoč uzuni in sm takoj dubu žebu v gumo tko da sm mogu dt inekcjo. Ena od možnosti je da čakam celo noč in da mam pr seb kij in nato odletim dol in ga prebutam. Včeri zvečer sm ga pospravu v klet. Jutri grem pa vgradit alarm tako da ga bom potem zanalašč pustil zunaj in dal na tihi alarm tako da bo samo pri meni doma tulil daljinec in bom imel dovolj časa da uletim iz prvega štuka in bumm po glavi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ma kdo dobro idejo kako dobit idiota ki mi ponoči zabija žeble v gumo. V 3tednih se je zgodil 2krat. Učer je bil ponoč uzuni in sm takoj dubu žebu v gumo tko da sm mogu dt inekcjo. Ena od možnosti je da čakam celo noč in da mam pr seb kij in nato odletim dol in ga prebutam. Včeri zvečer sm ga pospravu v klet. Jutri grem pa vgradit alarm tako da ga bom potem zanalašč pustil zunaj in dal na tihi alarm tako da bo samo pri meni doma tulil daljinec in bom imel dovolj časa da uletim iz prvega štuka in bumm po glavi

haha XD ti pa mas res same probleme...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da men kdo to nabije v zadnjo gumo za katero daš slabih 200€ mu živ bog več ne pomaga :headbang:

No tud sam sem tako mislil,komentiral.Potem pa v tednu dva žeblja v gumi.En žebelj en šravf.

Pa sem kr lepo ugotovil,da sem sigurno sam zapeljal na njih :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No tud sam sem tako mislil,komentiral.Potem pa v tednu dva žeblja v gumi.En žebelj en šravf.

Pa sem kr lepo ugotovil,da sem sigurno sam zapeljal na njih trance_25_naughty.gif

Jst pa sigurno nism zapelu nanga. pred sm ga zaklenu sm pregledu gumo in nikjer nč. Zjutri pa zabit not. Torej ponoči se pa nism furu. Žol mi je k me mt ni zbudila ko je ponoči slišala da neki buta. Torej je bil nek levak ki je ene 100x udaru v prazno

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm dubu eno idejo ki mi prej niti na pamet ni prišla. Mini spy kamera s sprejemnikom (mislm da sta dve v velikosti kovanca) Eno bi dal na blatnik ki bi snemala direktno v smer kjer bi idiot butal ter eno porinil pod zic in bi posnela ko bi ta idiot prišel do motorja. Slika bi bila odlična ker ko se približaš motorju se prižge luč pri vhodu ter lahko spremljaš na televiziji v živo kaj se dogaja. Mam da polovim te prasce. Sicer pričakujem da jim policija nebo nič naredila, če že kej bo kšna minimalna kazen €. Nato pa pride na vrsto luknanje gum na njihovih vozilih

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

laugh.gifgrrr.gifslap.gif

(prevod: ahahaha nemorš noooo)

Ja u pm! Treba ga je dobit, nemorm kr pustit da mi nonstop nabija v gumo. Nasledno sezono pridejo nove gume gor in kaj nej mu pustim da mi jih takoj prelukna in da morm nove kupvt. Ko ga dobim nebo mel s čem več luknat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zapiraj motor v prostor oz. v klet. Ni šans, da bi pustil motor odzunaj. Sam si si kriv trance_33_sleep.gif

ah pustmo zdej to

A se gre kdo med vikendom furat da se bi kej dobil?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

nč ni sam kriv...

jaz sm bol radovedne narave, jaz bi delu eksperimente na ljudeh...

povabi me v lj pa bom ga jaz tudi zunaj pustu, bova lahko pol primerjala rezultate kere metode bol zaležejo ^^

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no sej sm reku da bom nastavu dve kamerci (imata nočni način snemanja) Pa še alarm grem jutr ugradit tko da čim bo kdo hotu kej narest pr motorju se po alarm sprožu jst bom pa lepo gledu po tvju kaj se dogaja. Izrezu posnetek, dl policiji, račune za inekcije, reku bi še da sm padu in pokazu poškodbe na motorju, tko da bi kr drago plaču

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!