Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma to gre že enmu v nos ko tam parkiraš. Isto jest parkiram pred enmu blokam, pa začne ena mtka nabijat da ne smem pred vhod parkirat (avto je gledov ene 10cm vn od vogala). Pol sm se pa še neki kregov z njo, pa sm ga preparkirav pod njen okn, komej stlaču med 2 avtomobila. Pridem nazaj, ogledala pospravljena, pa antena zataknjena za brisalci. Takim bi kšno vzgojno kazen dav.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma to gre že enmu v nos ko tam parkiraš. Isto jest parkiram pred enmu blokam, pa začne ena mtka nabijat da ne smem pred vhod parkirat (avto je gledov ene 10cm vn od vogala). Pol sm se pa še neki kregov z njo, pa sm ga preparkirav pod njen okn, komej stlaču med 2 avtomobila. Pridem nazaj, ogledala pospravljena, pa antena zataknjena za brisalci. Takim bi kšno vzgojno kazen dav.

Najbrž! Penzjonisti nimajo kej za delat pol pa skos težijo da je neki "mularija" kriva

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se mal furu whistle.gif

Še vedno trga prepihana mašinka worship.gif

RRyDeRR pa še vedno ni objavil slike svojega "mopeda" trance_21_laughing1.gif HAHA__softič en

Pomoje je tud nebo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve mogoc kter kok nastimat zvok na compu kr je postal cuden tko odmevajoc kr samo od sebe..nastavitve so skoz iste :S ve kter mogoc ka bi blo to???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se mal furu whistle.gif

Še vedno trga prepihana mašinka worship.gif

RRyDeRR pa še vedno ni objavil slike svojega "mopeda" trance_21_laughing1.gif HAHA__softič en

Pomoje je tud nebo.

misls sliko mojega stroja :naughty: :D evo slike :D glih ucer slikana :D

dti-LGIM09.jpg

drgac pa vidte da sm v podkapi :ninja::D aja celado pa rokavice sm odlozu na tla :) da nbo kdo mislu d se furam brez kacige pa rokavic :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons sm se mal furu whistle.gif

Še vedno trga prepihana mašinka worship.gif

RRyDeRR pa še vedno ni objavil slike svojega "mopeda" trance_21_laughing1.gif HAHA__softič en

misls sliko mojega stroja :naughty: :D evo slike :D glih ucer slikana :D

dti-LGIM09.jpg

drgac pa vidte da sm v podkapi :ninja::D aja celado pa rokavice sm odlozu na tla :) da nbo kdo mislu d se furam brez kacige pa rokavic :P

včeraj videna pred kolosejom ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zgleda še vedno čisto enako kot je bil pri prejšnjemu lastniku. Je pa res, da se zadka ne vidi. ;) ( pa mogoče je kakšna nalepka več pa nalepke na feltnah )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fantje kako se lahko furate, sam na kolesu zmrznem do šole, na motor se sploh ne upam pomisliti, res ne vem kako bo za izpit. Bom rabil imeti pod sabo celo fabriko volne :whistle:

Aja, včeraj sem dal dušilec dol da zamenjam volno, pa se danes spomnim da bi jo lahko prižgal....matr to prdi, prav čutiš kako ti po bobniču neki trese/ropota. Če bi me nekdo dan prej vprašal od česa je ta zvok bi rekel da od kosilnice. :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

včeraj videna pred kolosejom ???

aha :naughty: :OK: sm sov gledt en film s frendi :whistle::D pa sm uleteu kr z motorjem B) a sm ga uceri lpo parkiru? :P sj pol sm vidu se dva skuterja parkerana ..runnrco pa aprilia :D sj se mi je zdel da ga bo kksn motosvetovc vidu :P:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men zgleda še vedno čisto enako kot je bil pri prejšnjemu lastniku. Je pa res, da se zadka ne vidi. ;) ( pa mogoče je kakšna nalepka več pa nalepke na feltnah )

hehe..sj vglavnm sm zamenju un zadk, zadno luc..zd je prozorna kokr zmigavc :D pol te nalepke..odsevni trak na feltnah..crna sipca..xsenon look zarnice .. pa še kej bi se najdl :D oz. mogoce se bo še kej delal na njem B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

O fantje kako se lahko furate, sam na kolesu zmrznem do šole, na motor se sploh ne upam pomisliti, res ne vem kako bo za izpit. Bom rabil imeti pod sabo celo fabriko volne :whistle:

Aja, včeraj sem dal dušilec dol da zamenjam volno, pa se danes spomnim da bi jo lahko prižgal....matr to prdi, prav čutiš kako ti po bobniču neki trese/ropota. Če bi me nekdo dan prej vprašal od česa je ta zvok bi rekel da od kosilnice. :P

kdaj greva na kksno furo? :P :lol: dokler je še sezona :DB)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kdaj greva na kksno furo? :P :lol: dokler je še sezona :DB)

A to misliš s kolesi :lol1: Hec, hec. Naslednji let, kakšna Planina, Kočevje itd., razen če ne bom najdel za delat pol ne bo nič od tega :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A to misliš s kolesi :lol1: Hec, hec. Naslednji let, kakšna Planina, Kočevje itd., razen če ne bom najdel za delat pol ne bo nič od tega :cry:

hehe..ma jst tud rabmm kksno delo najdt :D te pocitnce nc nism delu..sm lenaru :whistle::D sj drugo sezono bo furanja ;):)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje a kdo kle borda al pa freestyle smuča? ;)

freestyle bord ^^ letos bom kupu elan answer-a.

mogoče vozil kdo že inverse in answera pa lahk mau pokomentira kakšna je razlika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi si letos tudi kupil nov bord. Visok sem 190cm in idealna dolžina borda bi bila 171cm, vendar je take težko najti. Pozna kdo kakšnega? Se za nogo št. 46 splača kupit wide bord?

hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

freestyle bord ^^ letos bom kupu elan answer-a.

mogoče vozil kdo že inverse in answera pa lahk mau pokomentira kakšna je razlika?

Ja jst tut dobim letos enga od elana ne vem še točno al answer al inverse mam pa zj arteca 3.1. razlika med answer pa inverse je pa to da je inverse ful lahek pa je namenjen večinoma samo za park, answer je pa bolj vsestranski freestyle bord. :rolleyes: tko da komi čakam da pade sneg pa to je to :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi si letos tudi kupil nov bord. Visok sem 190cm in idealna dolžina borda bi bila 171cm, vendar je take težko najti. Pozna kdo kakšnega? Se za nogo št. 46 splača kupit wide bord?

hvala!

težko boš dobu večjega od 162+ ja....in ja se definitvno splača vzet wide bord za tako nogo ker drugače se zna zgodit da ti bodo prsti pa peta gledali čez rob...jst mam nogo 43 pa mam recmo pol centimetra peto čez samo ni sile pa mam navaden bord.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow sasquatch^^

od 43 naprej se splača wide vzet.

odvisno kaj furaš sploh...

jaz sm 180, 70kg, 9.0US, pa bom kupu 154 dolgega. za freeride bi pa vzeu 160

sharka... a ti prodajaš tvojga zj na bolhi, črno zelenga?

Popravljeno . Popravil impulz
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

wow sasquatch^^

od 43 naprej se splača wide vzet.

odvisno kaj furaš sploh...

jaz sm 180, 70kg, 9.0US, pa bom kupu 154 dolgega. za freeride bi pa vzeu 160

sharka... a ti prodajaš tvojga zj na bolhi, črno zelenga?

Ne ne prodajam, samo bo pa to sezono lepo počival ker dobim testnega. :whistle: velik sm pa 170 bord je pa 158 pa delam brez problema 360 in podobne pizdarije :D ampak zj dobim manjšega tam okol 151 do 154 :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne prodajam, samo bo pa to sezono lepo počival ker dobim testnega. :whistle: velik sm pa 170 bord je pa 158 pa delam brez problema 360 in podobne pizdarije :D ampak zj dobim manjšega tam okol 151 do 154 :rolleyes:

kaj maš za enih vezi? upam da bo še kj fraj na rogli,če bo vse po sreč grem po novem letu pa za februarske dol z frendi =)

vmes pa še kak vikend schladming, weinebene pa tko =)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj maš za enih vezi? upam da bo še kj fraj na rogli,če bo vse po sreč grem po novem letu pa za februarske dol z frendi =)

vmes pa še kak vikend schladming, weinebene pa tko =)

elan argon mislm da so. jst pa furam večinoma na voglu pa kranjska gora, pa upam da grem čimprej mal na dachstein pogeldat. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!