Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Motorist je prišel v svojo priljubljeno kavarno na kavo. To je delal vsako jutro, ker je bila tam kava dobra in poceni. Edini problem je bil v natakarici, ki ni imela rada motoristov in je bila vedno slabe volje.

To jutro je bila še posebno slabe volje , ker je imela malo strank in prometa. Ker ni imela nič za delat je pometala, ko ji je pristopil motorist in ji rekel: ˝Poglej z dobre strani, ko boš končala se boš lahko vsedla nanjo in odletela domov˝

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že slišanje, vendar še zmir hude. :D

Kako pa kaj vaše igračke, ste že kaj vozili letos?

Jaz sem danes nabral prve letošnje kilometre, oz. skoraj 100 prvih letošnjih... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem že v eni temi napisal, 0.1 km. Pač zdej ko se malo dela na njej, jo je tudi dobro malo prižgat, pa kakšen krog narediti, da se lahko saj nečesa veselim :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Že slišanje, vendar še zmir hude. :D

Kako pa kaj vaše igračke, ste že kaj vozili letos?

Jaz sem danes nabral prve letošnje kilometre, oz. skoraj 100 prvih letošnjih... :)

Ena 2-3 km danes naredil z Aprilijo, ker je bilo lih tako odlićno sončno vreme pa še cesta se je posušila. Je pa problem ker kamenčki od avtov frcajo -.-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena 2-3 km danes naredil z Aprilijo, ker je bilo lih tako odlićno sončno vreme pa še cesta se je posušila. Je pa problem ker kamenčki od avtov frcajo -.-

To pa... Js sm se držal kar precej nazaj od avtov, in je useeno kir prletu... :S

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi najdu na netu kej o skladiščni opremi al pa seminarsko?

Naprimer oprema: čitalci kod (to že mam), paletizatorji, depaletizatorji, regali, tehtnice, transportne posode, platforme.

Že eno uro če ne več iščm pa ni nč pametnga!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A kdo ve kje bi najdu na netu kej o skladiščni opremi al pa seminarsko?

Naprimer oprema: čitalci kod (to že mam), paletizatorji, depaletizatorji, regali, tehtnice, transportne posode, platforme.

Že eno uro če ne več iščm pa ni nč pametnga!

Na kateri program oz. šolo hodš da rabš take stvari?...logistik?

Popravljeno . Popravil janstyle
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Na kateri program oz. šolo hodš da rabš take stvari?...logistik?

Ja logistični tehnik. Srednja poklicna in strokovna šola bežigrad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logistični tehnik. Srednja poklicna in strokovna šola bežigrad

heh isto sm js sam da u gorici, kir letnik si?,aja ce rabis kake seminarske pisi na pm mam nekaj...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh isto sm js sam da u gorici, kir letnik si?,aja ce rabis kake seminarske pisi na pm mam nekaj...

2.

eto dobiš pm

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

poznamo.. subaru je žal že pokojni :D

matr govorite pa tko da niti besede ne zastopm... najprj sm mislu da je to nek na mađarskem, ampak vidm da je sam v vukojebinah :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja logistični tehnik. Srednja poklicna in strokovna šola bežigrad

haha a ti si un k se v vsakem vremenu v šolo prpeleš? :D haha pol pa bicikl tm pr bicikiliš pustiš :P hec

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

haha a ti si un k se v vsakem vremenu v šolo prpeleš? biggrin.gif haha pol pa bicikl tm pr bicikiliš pustiš tongue.gif hec

hmmm. Vsakič ko sm se prpelu je blo suho pa še to nism bil velikrat. Ja tm kjer so bicikli ga pustim. Sej je fajn k še varnostnik gleda na motorje kr sm enkrat sprožu alarm in je takoj začel težit naj grem stran pol sm mu pa moru objasnt da je to moj motor. Pa upam da to govoriš za SPSŠB ne za gimnazijo bežigrad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hmmm. Vsakič ko sm se prpelu je blo suho pa še to nism bil velikrat. Ja tm kjer so bicikli ga pustim. Sej je fajn k še varnostnik gleda na motorje kr sm enkrat sprožu alarm in je takoj začel težit naj grem stran pol sm mu pa moru objasnt da je to moj motor. Pa upam da to govoriš za SPSŠB ne za gimnazijo bežigrad

jap govoriš o steviju :D tut jst avto puščam pred uhodom več al mn :D čelado tut pr njemu puščaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap govoriš o steviju biggrin.gif tut jst avto puščam pred uhodom več al mn biggrin.gif čelado tut pr njemu puščaš?

hahahah. Ja Stevi . Ja puščam pr njemu kr je mal čudn da bi jo okol nosu. Torej hodš na isto šolo al kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hahahah. Ja Stevi . Ja puščam pr njemu kr je mal čudn da bi jo okol nosu. Torej hodš na isto šolo al kako?

jah tko nekak ja da hodm :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah tko nekak ja da hodm biggrin.gif

trance_21_laughing1.gif hodš na brezplačno malco tk kt pravjo eni profesorji nekaterim!trance_21_laughing1.gif

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

trance_21_laughing1.gif hodš na brezplačno malco tk kt pravjo eni profesorji nekaterim!trance_21_laughing1.gif

tut to se dugaja da pridem glih tretjo uro direkt na malco :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut to se dugaja da pridem glih tretjo uro direkt na malco biggrin.gif

boš letos kej pršol z r1 do šole kr se nespomnem da bi vidu prejšn let kšno. Vem da je skos povn skuterjev pa občasno 600rr pa še kšn se najde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

boš letos kej pršol z r1 do šole kr se nespomnem da bi vidu prejšn let kšno. Vem da je skos povn skuterjev pa občasno 600rr pa še kšn se najde

sm šele letos na šoli, seveda da bom prprdeu v šolo vsak dan sošolc mi je ta k ma 600rr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm šele letos na šoli, seveda da bom prprdeu v šolo vsak dan sošolc mi je ta k ma 600rr

Fajn! Se mi bodo cedile sline na r1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!