Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

  • 2 tedne pozneje...

Prodaja se odlično ohranjena Aprilia letnik 08. Več info na ZS ali na tel.št., ki jo najdete v oglasu (glej signature).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodaja se odlično ohranjena Aprilia letnik 08. Več info na ZS ali na tel.št., ki jo najdete v oglasu (glej signature).

Voziš moj nekdanji motor in isti avto, kot jst (načeloma je samo barva drugačna :D ) Legendaa! :grim :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

javlja se lastnik CH Racing 125.slika še pride v teh dneh.

Srečno vožnjo ti želim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je bil danes kdo od tukaj z cbr repsol v Podčetrtku, tisto, ki se je pred kratkim prodajala na netu in je imela 150 gumo?

Priznam, tole bi pa še jst meu, ker je bla za videt hudičevo dobra :kva2:

Popravljeno . Popravil whiteghost
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bol kot gledam in kličem za 600ccm motorje, bol opažam da ljudje nimajo pojma o teh 70kW itd. :fight2:

Seveda nimajo pojma. :)

Je bil pa nekje objavljen uradni dopis iz UE al celo ministrstva, kjer je bila zadeva obrazložena.

Skratka...ne vozit več, kot 70kW in pika. Bolje, da poslušaš mene, kot pa da sam, na lasnti koži, izveš.

Kaj pa kupuješ? Prodajaš RSko? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem, da ne smeš itd. Sem prebral ni da ni kaj vse že..se je pa zanimivo kregat z ljudmi, ki prodajajo take motorje in trdijo, da se vse da vozit :D

Prodajam RSko, ja. Kopujem pa CBR 600 ali pa GSXr 600, odvisno od finančnih zmožnosti v tistem trenutku, ko bo postala situacija resna :D No, pa še to samo če bom uspel vse skup nekak legalizirat, torej ali z uvozom motorja ali pa z nakupom v Sloveniji, prodajo v tujino in ponovnim nakupom nazaj. Druga možnost bi me verjetno glede na cene motorjev v tujini prišla ceneje, vendar se moram še pozanimat ali se z ponovnim uvozom v Slovenijo izda kompletno nova homologacija, ali pa imajo staro kje zavedeno in jo samo skopirajo - če je tazadnje, potem ta možnost odpade.

Če ne, pa nek naked - ER6n, XJ6, Hornet...neki se bo že našlo..mogoče se čez zimo najde celo kakšen Z 750 z 25kW.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To vem, da ne smeš itd. Sem prebral ni da ni kaj vse že..se je pa zanimivo kregat z ljudmi, ki prodajajo take motorje in trdijo, da se vse da vozit :D

Prodajam RSko, ja. Kopujem pa CBR 600 ali pa GSXr 600, odvisno od finančnih zmožnosti v tistem trenutku, ko bo postala situacija resna :D No, pa še to samo če bom uspel vse skup nekak legalizirat, torej ali z uvozom motorja ali pa z nakupom v Sloveniji, prodajo v tujino in ponovnim nakupom nazaj. Druga možnost bi me verjetno glede na cene motorjev v tujini prišla ceneje, vendar se moram še pozanimat ali se z ponovnim uvozom v Slovenijo izda kompletno nova homologacija, ali pa imajo staro kje zavedeno in jo samo skopirajo - če je tazadnje, potem ta možnost odpade.

Če ne, pa nek naked - ER6n, XJ6, Hornet...neki se bo že našlo..mogoče se čez zimo najde celo kakšen Z 750 z 25kW.

Z uvozom boš plačal 7% DMV ( davek na motorna vozila ).

Ni lih pametno.

Uvoz...ja, bi šlo. Po mojem. Vendar se pozanimaj prej tam, kjer boš homologiral, da se ne opečeš. Zmeni se magar.

GSX-R seveda, CeBRe so za pussye. Vidiš, da gre Mačak iz Honde na Suzla :D Dobrodošel med motoriste haha :D

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni ta DMV samo za nova vozila?

Uvoz...ja, bi šlo. Po mojem. Vendar se pozanimaj prej tam, kjer boš homologiral, da se ne opečeš. Zmeni se magar.

To misliš tisto drugo možnost (nakup-izvoz-uvoz) al pač na splošno?

Vidim ja, da se je Mačak naveličal Honde :D Je pa le kar nekaj €€€ ceneje..bomo vidli za kolk mi bo uspelo RSko prodat itd. No, pa hvala :)

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Z uvozom boš plačal 7% DMV ( davek na motorna vozila ).

Ni lih pametno.

Uvoz...ja, bi šlo. Po mojem. Vendar se pozanimaj prej tam, kjer boš homologiral, da se ne opečeš. Zmeni se magar.

GSX-R seveda, CeBRe so za pussye. Vidiš, da gre Mačak iz Honde na Suzla :D Dobrodošel med motoriste haha :D

Je šel :D.

Drgač nimaš kej falit s Hondo, samo Suzuki je Suzuki :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene pa zanima kero olje je najbolje da se uporablja za ta motor-ch racing 125,pa kje bi ga lahko sam kupil (gorenjski konec).

pa kje bi lahka dobil ščitnike ročk za ta motor.

hvala za pomoč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi bilo narobe če bi bila 636? A da bi imela prevelik power-to-weight ratio, al imaš v mislih kaj drugega?

No..saj..ne bo šlo..sem ga vprašal koliko je napisana nazivna moč v homologaciji, pa je rekel da 90kW, s tem da je teh 90 prečrtanih in je zraven napisano 25 kW.... :dry:

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi bilo narobe če bi bila 636? A da bi imela prevelik power-to-weight ratio, al imaš v mislih kaj drugega?

No..saj..ne bo šlo..sem ga vprašal koliko je napisana nazivna moč v homologaciji, pa je rekel da 90kW, s tem da je teh 90 prečrtanih in je zraven napisano 25 kW.... :dry:

Kaj pa bi bilo narobe če bi bila 636? A da bi imela prevelik power-to-weight ratio, al imaš v mislih kaj drugega?

No..saj..ne bo šlo..sem ga vprašal koliko je napisana nazivna moč v homologaciji, pa je rekel da 90kW, s tem da je teh 90 prečrtanih in je zraven napisano 25 kW.... :dry:

636 pol je bil geštel barvan-verjetno ravnan....599 je imela original črnega in manj konjev,kovane bate itd

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa bi bilo narobe če bi bila 636? A da bi imela prevelik power-to-weight ratio, al imaš v mislih kaj drugega?

No..saj..ne bo šlo..sem ga vprašal koliko je napisana nazivna moč v homologaciji, pa je rekel da 90kW, s tem da je teh 90 prečrtanih in je zraven napisano 25 kW.... :dry:

ta kawasaki je meni sumljiv malo,.599ccm..pizda če pa je 636ccm :D,.ne razumen folka no,..sicer pa štel je barvan se vidi da je črni,..pa spuščen je tudi fest O.o....uzem drugega rajši ,..kot sem ti že rekel tam na tehničnem 50e v prometno pa bo vse,..

Popravljeno . Popravil Aprilia rs 125
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V prometni met napisanih 25/35kW je pa res tamanjši problem...problem nastane pri homologaciji, ker nazivna moč ne sme bit več kot 70kw...to ti pa tistih tvojih 50€ v prometni na tehničnem ne bo prav nič pomagalo.

Hvala vama, drugače. Tako ali tako pa zgleda da si folk že kar sam dopisuje v homologacijo....ni da ni..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prodam Hondo NSR, če je kdo zainteresiran naj piše na ZS in dobi vse informacije :)

P.S.: Če kdo pozna koga ki kupuje in zrihta kupca dobi :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!