Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

jah drug tedn 1x  :glare:  se kej ve kasn bo drug tedn?

no če ti ni uspelo :P napovedujejo pondelk pa tork lepo vreme, sončno in 17stopinj C

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če bo u nedelo lepo,sončno(kar varetn ne bo upamo pa na to :) ),toplo se zna zgodit da jo pihnem na mangart :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 je v Planini nek rally, jest pridem skor sigurn!

Začne pa se 15.30...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ju3 je v Planini nek rally, jest pridem skor sigurn!

Začne pa se 15.30...

Popravek...

jutri,8.7.2005 je drugi dan rallyja Postojna in so 3je HPji tud na Planinskih ridah...HPji so ob 13.54,15.37,17.20.

Dostop do taglavnih ovinkov najlažji čez vas Planina pa potem desno prot Strmici(upam da sm zadel ime)po tisti enosmerni stranski cesti in prideš genau na ovinke.

Jst sm gor 100%...tko kt na vsakem rallyju :yea1: :yea1: :yea1: :yea2: :yea2: :yea2:

P.S.:

Več info na http://www.postojnska-jama.si/rally/ :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti maš še poletje al kaj?

Te pokličem!

Zakaj če mam še poletje :?

Ja poklič ko boš v Planini...jst grem dele dol tko da čez urco bom že na ovinkih :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zakaj če mam še poletje :?

Ja poklič ko boš v Planini...jst grem dele dol tko da čez urco bom že na ovinkih :yea2:

Popravek...

jutri,8.7.2005 je drugi dan rallyja Postojna in so 3je HPji tud na Planinskih ridah...HPji so ob 13.54,15.37,17.20.

Dostop do taglavnih ovinkov najlažji čez vas Planina pa potem desno prot Strmici(upam da sm zadel ime)po tisti enosmerni stranski cesti in prideš genau na ovinke.

Jst sm gor 100%...tko kt na vsakem rallyju :yea1:  :yea1:  :yea1:  :yea2:  :yea2:  :yea2:

P.S.:

Več info na http://www.postojnska-jama.si/rally/ :OK:

:OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

si prpelu pol motor domov?

kej veš kaj je?

jap sm ga prpelal. sm dal 21 čukov AMZS-ju pm so dragi. sm skor 100% da mi je ribno kr ko sm ga vžgat probal je ful čudno verglal pa sam tolklo je neke pa glede na to da mi je zadno kolo zablokiralo je ribno vrjetno res. upam sam da je cilinder cel sam popravlat ga tak nea morm dat kr sm brez keša razn če bo foter mybe financiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ti čudni zvoki iz avspuha vn pokajo?

čim manj vergli da boš mel čim manj rajs na cilindru!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aja kok si pa šou k ti je zablokeral?

a na avtocesti?

nič ni pokalo. sam ko sm auspuh pol prjel sm mislo da ga bom čisto lahk skup stisno kr je biu tak mehek da joj pa tak vroč da se je okrog iz njega kadilo... kakih 140 sm se pelal pol pa je za obrate števec kr na 1x prišo na nulo pa je zablokiralo. na avtocesti ja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čist isto pr men tut pr 140, pa po,k vidš k obrati na nulo padejo :cry:

tk vroč avspuh?....mogoče nisi mel mazanja sploh pa se je pregrel?

kaj pa kok je kej temperature kazal a je biu pregret

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km si naredu z njo, oz. kolk km ma?

A nism dve strani prej pisu da je treba dize menjat in da ni priporočljivo tiščat nad 9500rpm?

Jao no, si šu v 5. brzini, ne?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa zgleda še niste ugotovl da 2T 125 ni za na AVTOCESTO! :slap:

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej čist isto pr men tut pr 140, pa po,k vidš k obrati na nulo padejo :cry:

tk vroč avspuh?....mogoče nisi mel mazanja sploh pa se je pregrel?

kaj pa kok je kej temperature kazal a je biu pregret

ma biu je čist malo v belem območju par mm bek od modrega. olja sm mel še pol posode not tak da mazanje je blo edino če je pumpa šla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolk km si naredu z njo, oz. kolk km ma?

A nism dve strani prej pisu da je treba dize menjat in da ni priporočljivo tiščat nad 9500rpm?

Jao no, si šu v 5. brzini, ne?

meu sm pod 9000 obratov kr sm v 6 fural. ja vem da si pisal za večje dize...ma pa 35400 km pa še neke malega zravn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa zgleda še niste ugotovl da 2T 125 ni za na AVTOCESTO! :slap:

to itq da vem da ni za na avtocesto sam sm mislo da tistih 20 km po avtocesti tut neo škodlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo za kak servis v okolici celja al pa mbja ko bi mi hitro zrihtali motor pa ko majo kolk tolk niske cene pa še kake popuste ?? sam zdaj morm doma še tastare napizdit da mi dajo dnar za popravilo kr sm skor brez keša :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ve kdo za kak servis v okolici celja al pa mbja ko bi mi hitro zrihtali motor pa ko majo kolk tolk niske cene pa še kake popuste ?? sam zdaj morm doma še tastare napizdit da mi dajo dnar za popravilo kr sm skor brez keša  :(

te bom jaz za enga povedu, klikn me na MSNju

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to itq da vem da ni za na avtocesto sam sm mislo da tistih 20 km po avtocesti tut neo škodlo :)

Heh...si se pa zaj*** :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In pr teh 35k km je bil bat zamenjan kdaj?

pr 22k km torej je blo še kr fora da bi mogo bat menjat. sam auspuh pa je res biu tak vroč.gianellija ko mam pa sm ga prjel pa stisno malo skup pa je šo čisto skup se je tak vkrivil not od vročine ko se je kr od njega bek kadilo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!