Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

pr 22k km torej je blo še kr fora da bi mogo bat menjat. sam auspuh pa je res biu tak vroč.gianellija ko mam pa sm ga prjel pa stisno malo skup pa je šo čisto skup se je tak vkrivil not od vročine ko se je kr od njega bek kadilo

Čaki mal,ne zastopim prav dobro...

ti si prjeu auspuh pa ga lahk stisnu ker je biu tok vroč???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čaki mal,ne zastopim prav dobro...

ti si prjeu auspuh pa ga lahk stisnu ker je biu tok vroč???

ja heh sj pa tisto ko je na auspuhu je blo čist mehko ko je biu tak vroč tak da se je dalo stisnt sam kr to ni kovina na auspuhu kr kovine ziher nei šo stiskat kr bi se fajn speko

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno si lohk stisnu skup? Mislš na loncu tista ?Aluminjasta? kovina ki je za lepši izgled samo?

To je mal čudno, vzrok bi lahko bil tudi neogreta mašina! Men se tam po enih 3km segreje na belo, do takrat pa vozm 5-6k rpm, pol pa postopoma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sploh pa zgleda še niste ugotovl da 2T 125 ni za na AVTOCESTO! :slap:

ne bo cisto drzalo.... jest grem doskrat na morje po AC....sicer se ne furam 300 :>> m ampak nekje 140, 150, pa pred rdecim poljem.

ok, razn ko prehitevam :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj točno si lohk stisnu skup? Mislš na loncu tista ?Aluminjasta? kovina ki je za lepši izgled samo?

To je mal čudno, vzrok bi lahko bil tudi  neogreta mašina! Men se tam po enih 3km segreje na belo, do takrat pa vozm 5-6k rpm, pol pa postopoma

tole sm lahk skup stisno pa je za kaka 2-3 cm na vsaki strani skup šlo bol nism stiskal. motor je ziher biu dovol segret kr 18 km sm se fural po navadnih cestah že pa itq ga nism takoj do konca tiščal. drgač pa js lahk nareim 200km skup pa mi neo prišlo več ko za kake 4mm v belo območje za temperaturo zaj pa nevem če bi tu naj blo kaj narobe al...

post-7340-1128852641_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne bo cisto drzalo.... jest grem doskrat na morje po AC....sicer se ne furam 300 :>> m ampak nekje 140, 150, pa pred rdecim poljem.

ok, razn ko prehitevam :>

Ti kar...posledice še pridejo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj teb tale Hondica kr naprej povzroča težave, predlagam, da tle napišeš svoj račun za prispevke, da boš denar od prispevkov porabil, za vsa popravila, ki se ti vrstijo... :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čuj teb tale Hondica kr naprej povzroča težave, predlagam, da tle napišeš svoj račun za prispevke, da boš denar od prispevkov porabil, za vsa popravila, ki se ti vrstijo...  :lol1:

:lol1: :lol1: :lol1: ti nisi resn ej :D sicer pa če do kaj prispeva mi sam naj na PM napiše :D se nea branim prispevkov kr js sm itq brez dnara... aja ma do kak bat ? :D jok3

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1:  :lol1:  :lol1: ti nisi resn ej :D sicer pa če do kaj prispeva mi sam naj na PM napiše :D se nea branim prispevkov kr js sm itq brez dnara... aja ma do kak bat ? :D jok3

Sam napisal sem, kar si mi na MSNju izustil ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah, če ti kdo kaj subvencionira, mi daš % potemtakem ;). Razmerje 90:10 v mojo korist ;) . J0k3

95%-5% v mojo korist drgač še lep čas neom popravo motora :D jok3

sj itq nevem če ga bom dal popravlat kr če mi foter neo financiral popravila ga bom mogo prodat :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti posod ti pa šparat! Nč kave, nč čikov če kadiš(fehti) pa tko naprej. Men je posodu fotr letos 100k za popravilo sm delu polet pa sm mu vrnu do adnga jurja.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj ti posod ti pa šparat! Nč kave, nč čikov če kadiš(fehti) pa tko naprej. Men je posodu fotr letos 100k za popravilo sm delu polet pa sm mu vrnu do adnga jurja.

hmmmm ej veš to je mal bedno da si 100 čukov sposodiš kr pol pa ko recimo greš delat pa si kr brez dnara spet ko morš vrnit :) drgač pa sm že na vlko začel šparat ja :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...jst pa iz dneva v dan nosim malco v šolo zato da se lahk z motorjm zapelem vsaj do šole :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...jst pa iz dneva v dan nosim malco v šolo zato da se lahk z motorjm zapelem vsaj do šole :)

sj itq dans sm sam 300 sit zapravo v sql :D kr sm res šparat začel :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo dons sm zvedu... u sredo ob 11ih mam glavno vozno... drzte pesti... :OK: ;)

pc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!