Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

folk za mene je sezone vrjetno res konec... motor bo sicer mybe letos še popravlen sam sm si pa dans koleno zjebal pr telovadbi... pol grem k dohtaru pa upam da ni kaj hujšega :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk za mene je sezone vrjetno res konec... motor bo sicer mybe letos še popravlen sam sm si pa dans koleno zjebal pr telovadbi... pol grem k dohtaru pa upam da ni kaj hujšega :(

pa ti maš iste probleme kt jst....motor zariba ga popravm si pa nogo pr teli u šol zjebem....čist isto...ker naklučje :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a se gremo jutr kej furat? Pravjo da bo lep vreme, tko da če je kdo za, nej pove pa se zmenmo pa letimo km!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk a se gremo jutr kej furat? Pravjo da bo lep vreme, tko da če je kdo za, nej pove pa se zmenmo pa letimo km!

Ja js pa dolencem greva na MR ju3 :yea2:

ZA V NEDELJO skupna tura na MARIJA REKO 4je dolenci smo ze zmenn z nase strani, z LJ pa unga konca baje prideta Miha pa MI (upam) :grim

Pride se kdo, sj ni vazn d glih znas zalagat pac ena turca, pa baje d nou dost bol hladno kakor v soboto!! 125tke javite se :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js pa dolencem greva na MR ju3  :yea2:

ZA V NEDELJO  skupna tura na MARIJA REKO 4je dolenci smo ze zmenn z nase strani, z LJ pa unga konca baje prideta Miha pa MI (upam) :grim

Pride se kdo, sj ni vazn d glih znas zalagat pac ena turca, pa baje d nou dost bol hladno kakor v soboto!!      125tke javite se  :worship:

zakwa pa nedelo? za v nedelo neki napovedujejo pooblačitve! dej gremo jutr, k bo saj 17 stopinj, u nedelo pa naj bi blo le 15!

jst bi šou, tko da če se zmenmo tut jst uletim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakwa pa nedelo? za v nedelo neki napovedujejo pooblačitve! dej gremo jutr, k bo saj 17 stopinj, u nedelo pa naj bi blo le 15!

jst bi šou, tko da če se zmenmo tut jst uletim

ei kokr ti hocs mi smo ze zmenni k vecina ne more v soboto, drgac ni pa nobene pooblacitve za nedeljo, ja vem pac 2 stopinji man bojo bos pac en cajck vec mogu na ta racun spit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa ti maš iste probleme kt jst....motor zariba ga popravm si pa nogo pr teli u šol zjebem....čist isto...ker naklučje :lol1:

heh jap res :) hmmmm no sm prišo iz bolnce zaj. so mi kri iz kolena ven črpali pa longeto sm dobo. kite oz kolenske vezi mam vrjetno fajn zjebane sam to mi povejo čez 1 tedn ko mam kontrolo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zmer je velik za 125ko in težek-> kolk ma ene 160kg? In še zmer je švoh...

CBRka je že bolša varjanta, pa še cenejša

švoh je zaradi cevi k ga zaduši čene gre enih 140 sigurnih! meni leti do 120 ( 10 k obratov )

drugače je lepo imet motor k je v primerjavi z 600cc enak na zunanji izlged ne da se takoj ve da je neka 125tka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA lepo, sam se da z lažjim bolj polagat...

Pa še neki, kaj ti pomaga izgled če ko ga vpališ misliš da ga nisi vpalu, pa brez zamere, sej meni so tudi pravli da če je to 600 al kaj, pol sm pa vpalu so se pa začel smejat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ei kokr ti hocs mi smo ze zmenni k vecina ne more v soboto, drgac ni pa nobene pooblacitve za nedeljo, ja vem pac 2 stopinji man bojo bos pac en cajck vec mogu na ta racun spit  :grim

jst pa na žalost jutr nimam cajta, k grem u Gabrovko! Sm mislu če bi šli dons km, bi šu zravn, za jutr pa res ne morm!

ja nč no upam da bo še kkšn lep vreme, pa da bomo šli pol en krog! dons bom pa tank dol uzeu pa tist zašvasu pa mogoče še kej ustvarju! no uživejte jutr, če pa ne bom šou u Gabrovko vm pa sporočim, pa gremo kup na marijo!

ajde

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Al gremo dans tud ;)

ja dej gremo še dons! PROBIKER je itk reku da če gremo dons, da gre z nami!

če gre še kdo nej pove, pa se dobimo tm dol nekje!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

j jst pa žiga greva, sej piše v prejšnih postih. Kdaj točno pa ne vem se še menmo :)

Okol 2 rečmo da bom pr njemu, pol pa še do marije.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

j jst pa žiga greva, sej piše v prejšnih postih. Kdaj točno pa ne vem se še menmo :)

Okol 2 rečmo da bom pr njemu, pol pa še do marije.

Jest grem na ride, dons, če gre še kdo nej se javi na MSN ali GSM

zdej pa ne vem kam nej grem :slap:

mah proti dolenski grem jutr, tko da bom dons kr na ride letu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Planinske/Kačje ride greva jest pa Grčo, za ostale nevem še, mogoče tudi Jax če bo lohk :OK:

Jest bom mel fotič sabo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JA lepo, sam se da z lažjim bolj polagat...

Pa še neki, kaj ti pomaga izgled če ko ga vpališ misliš da ga nisi vpalu, pa brez zamere, sej meni so tudi pravli da če je to 600 al kaj, pol sm pa vpalu so se pa začel smejat

ahahah kaj ma veze teža pri polaganju :lol1: ?

z vsakim se lahko polagat če seveda znaš..........

Btw meni tudi govorio k je vžgan tako da .... :OK:

P.S

Prejšni tedne sme bil na ridah sam je bil pesek na glavnem??? vse neki umazano aja burek tebe sem srečal k si lih z rid šou ........pred postojno k sme jst šu na ride pa nekega kolega si pelju tudi menda....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja ja smo se srečali...

Nevem, verjetno je lažje polagat s 150kg motorjem kot 250kg, right?

Veliko motoristov ku ma 600/1000, pravjo da se s 125kami da it isto hitro skoz ovinek in lažje, če maš pa švoh mašino pa težek motor pa je slbše kot če je lahek, right?

Da se pa z vsemi se strinjam, tudi s Goldwingi ja!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na Planinske/Kačje ride greva jest pa Grčo, za ostale nevem še, mogoče tudi Jax če bo lohk  :OK:

Jest bom mel fotič sabo :D

ja ti men sporoč kdaj boš šou od doma! jst mam zdle kosilo, pol mam pa ceu dan cajt!

če hoče še kdo jet na ride, me nej kontaktera prek MSN, GSM, PM ... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!