Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ej peshy 1x jim morva it mi2 mal s tapravim motorjem pokazat kako se ovinke zalaga :yea1:

prov mas sam morm prej gume zamenjat :yea2: :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vprasanje za vas... kere gume mi priporocate za dt-jko da se bodo ceste grizle pa da bodo tud za v šoder mal zakopat??? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ucerj na ridah je blo pa super, usja nekj was je blo z motosveta sam skdoa k ns ni blo mal wec, drgac je blo pa ql...druge leto se gre spet :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ucerj na ridah je blo pa super, usja nekj was je blo z motosveta sam skdoa k ns ni blo mal wec, drgac je blo pa ql...druge leto se gre spet  :OK:

ja blo je dobr, razen tega, da mi je pred planino zmanjkal benza :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sva bla zigaspy pa jst na mariji reki :kva2: :kva2:

res hudi ovinki...noro...

garfield pa žal ni prispel do marije reke :BUA:

sm pa dans več kt 300km naredu :OK: :OK:

Popravljeno . Popravil mi
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dans sva bla zigaspy pa jst na mariji reki :kva2:  :kva2:

res hudi ovinki...noro...

garfield pa žal ni prispel do marije reke :BUA:

sm pa dans več kt 300km naredu :OK:  :OK:

ej MI, a sm pol jst tebe vidu? a si meu še koga na motorju, al si biu sam?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje si me vidu? a u gabrovki...ja tm sm mel garfielda gor k sm ga domov pelu da je šou po avto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kje si me vidu? a u gabrovki...ja tm sm mel garfielda gor k sm ga domov pelu da je šou po avto

ja u gabrovki. a ni biu Garfield s svojim motorjom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je biu sam je pršl do neljubih komplikacij pa je mogu pol motor na prkolci dam pelat, sej zato smo pa šli tam mim k smo ga domov pelal.

Pr motorju je šou pa ležaj na osi zadnjega kolesa :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja je biu sam je pršl do neljubih komplikacij pa je mogu pol motor na prkolci dam pelat, sej zato smo pa šli tam mim k smo ga domov pelal.

Pr motorju je šou pa ležaj na osi zadnjega kolesa :BUA:

zajebano! Garfield, moje sožalje, sej zdej je skor že zima, tko da boš meu cajt šravfat!

še 1 objava, pa bom VSEVED :slap:

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hudica jest pa nobenga ne vidm.... :cry: :cry: no sej zdj se nam vec tok sekirou k bo itak mrzlo (sej vam ne privoscim, sam umiram od zelje da bi se kj furou :( :( )

drgac pa fantje previdno zdj k je mraz

lp :OK: :OK: :OK:

garfield, zdj mam vsaj sotrpina, ti pa tut :>>>> misl na to s te strani

:whistle: :whistle:

jest pa she 228 :>

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

(sej vam ne privoscim, sam umiram od zelje da bi se kj furou  :(  :(  )

Sej dones si se......Si mel zlo dobr prevoz...Prav Aleš prejle men aveš da k sva šla iz garaž sva skočila 1 metr u zrak...Sm reku dobr da nista zdej 2 metra pod zemljo glede na voznika :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem mel strašno pizdarjo ko mi je pri 120 km/h začel zaden konc zanašat k mi je šel ležaj :BUA: K sreč sta mi zigaspy pa mi zapelela dam da sm sploh lahk motor pelu direkt na servis... Včeri sm bil tok jezn da sm šele dons ša mal na comp... K sreč je konc sezone tko d bom nekak preživu... :angry:

Aja zigaspy pa mi pjačo mata v dobrem :beer2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem mel strašno pizdarjo ko mi je pri 120 km/h začel zaden konc zanašat k mi je šel ležaj :BUA:  K sreč sta mi zigaspy pa mi zapelela dam da sm sploh lahk motor pelu direkt na servis... Včeri sm bil tok jezn da sm šele dons ša mal na comp... K sreč je konc sezone tko d bom nekak preživu...  :angry:

Aja zigaspy pa mi pjačo mata v dobrem  :beer2:

No no sm že žejn :) , se lohka 1x tut v centru dobimo pa gremo na ene par pijačk ce bo cajt .)

Ei MI, pol sm ti pozabu dat se tiste par kapl MOTULA, ga mam se zmeri v prtlaznku kar ga je ostal!Pa 1x prakujem ga 1L ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej dones si se......Si mel zlo dobr prevoz...Prav Aleš prejle men aveš da k sva šla iz garaž sva skočila 1 metr u zrak...Sm reku dobr da nista zdej 2 metra pod zemljo glede na voznika  :lol:

:OK: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej tistih par kapl lahk pa kr seb natankaš....tnx res da si mi ga prnesu...drgač bi blo bl mal z vožnje učeri....blo je pa lepo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Včeri sem mel strašno pizdarjo ko mi je pri 120 km/h začel zaden konc zanašat k mi je šel ležaj

ja res skoda... :doze:

jao js sm pa prsu gor ob 18.06 bla ze skor tema mrzl ko prasica pa niker nobenga :BUA: matr vedn use zamudim :P

Popravljeno . Popravil GHOST RIDER
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pršl je do rahlih komplikacij zato sva tut midva z zigatom sla samo 2 kroga po MR pol pa dam, pa še tko sm ponoč domov pršu

sicer midva sva mogla it ob ene 17.45 dol z MR

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....blo je pa lepo

Za ene je blo lepo... zame je bla pa prov beda :SS

serviser je reku da je delno kriva voda k je pršla nekak u ležaj mal pa to da nism taprav cajt zamenal ketno :BUA: :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao ka vcer je nsrke luna mal nosila ??? :D

kolegu je tud zadn lezaj sel v k..... sam vcer je pa blo ful motoristov saj mi smo

sli eno turco po krasu pa ful lepo za peljat ceprav me je kar mal stisnilo ko sm dvakrat vidu patruljo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!