Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

cena poprvila?...pa kok doug se bo popravlal?

Dva nova ležaja ne bosta velik pršla - okol 7k s tem da sem mel srečo da disk ni zvit. Pol bom pa še reden servis naredu tko da bo pol prpravlen za nasledno sezono :afro1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej folk a se splača zdej nove gume kupt, ker dobim zdej (konc sezone) 30% popusta + zastonj montaža, pa gume so itk premazane s tistim premazon, tko da bojo spomlad take kot zdej, pol spomlad k bo pa sezona, pa sam 100 km nardim, da premaz dol gre, pol pa sam GASSSSSSSA :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če mislš da boš cenejš skoz pršu k spomlad pol jih nabav, no saj jest bi jih...

ja itk da je cenejš, k zdej je konc sezone pa jih dobim 30% cenej, pol k je pa sezona, je pa reku da bi lahko dubu maximalno 15% popusta!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dejta povedat dimenzije, pa bom šu jutr al pa v sredo do njega, pa bo povedu kok bi pršle! pa povejta kero fermo gum, pa model

pa bo naredu predračun, pol pa kukr bota hotla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Itak se ti splača zdej nabavt gume, montaža je ponavadi povsod zastonj, izrecno mu reči :D da nej ti jih še scentrira! Poglej tudi zavorne ploščice, pa če so slabe ti bo zraven zamenjal-meni je zamenjal zastonj, gume in ploščice, popusta sm pa mel tolk da so na koncu ble ploščice zastonj(9000-10000sit), gume pa po tisti uradnem dunlopovem ceniku

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej če bo fešta še jst uletim :)

Pa tud če je 9k, sej če je velik ludi, ni panike to zbrat.

ja ce bo interes bom probu zrihtat (po moznosti zastonj)

vi sam recte kdo use pride (ce bo) pa da vidmo kako pa kdaj :D

pa raj tle piste... tm je sam od kluba!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce bo interes bom probu zrihtat (po moznosti zastonj)

vi sam recte kdo use pride (ce bo) pa da vidmo kako pa kdaj  :D 

pa raj tle piste... tm je sam od kluba!

mene štej zravn!!! :yea2: sej veš da na nobenm žuru ne manjkam :nono:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dej ti praši, sej ns bo verjetno več kot 9, tko da ni panike, bomo že zbral tistih 9k!

tut če bojo ženske, sam ne takih kt je bla una biatch!

dj tle no... ja unih nebo... drgac so bli tisto kr eni taborniki... zdj bom pa jest moj klas prnesu... boste vi vidl kwa se prau zurka... sam do ene 2h nobenih zelisc k pol folka kr neki cudn zmanka... pa drva mormo zrihtat da bomo zakurl...

p.s.: takrt k je ful zebl smo pol zu3 ugotovl da je biu un kamin ze prpraulen pa da bi mogu sam s fajerjem przgt paper pa bi blo toplo :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj tle no... ja unih nebo... drgac so bli tisto kr eni taborniki... zdj bom pa jest moj klas prnesu... boste vi vidl kwa se prau zurka... sam do ene 2h nobenih zelisc k pol folka kr neki cudn zmanka... pa drva mormo zrihtat da bomo zakurl...

p.s.: takrt k je ful zebl smo pol zu3 ugotovl da je biu un kamin ze prpraulen pa da bi mogu sam s fajerjem przgt paper pa bi blo toplo  :slap:

jst sm mislu, da bi to naredl žurko motoristov (klub & stuff)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja caki... nobene dekline se nimamo notr... jest jih mam pa u klasu pouhn :D pa pol da nebi zgledal tko cudn bi prsu se un mark... sj ves... kamerman :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ja jst bi se tut kkšne žurke udeležu :kva2:

sicer pa čestitke Mte:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dj tle no... ja unih nebo... drgac so bli tisto kr eni taborniki... zdj bom pa jest moj klas prnesu... boste vi vidl kwa se prau zurka... sam do ene 2h nobenih zelisc k pol folka kr neki cudn zmanka... pa drva mormo zrihtat da bomo zakurl...

p.s.: takrt k je ful zebl smo pol zu3 ugotovl da je biu un kamin ze prpraulen pa da bi mogu sam s fajerjem przgt paper pa bi blo toplo  :slap:

ZURKAAA?!?!!?A js kj zamujam, kdaj, kje zakaj? :kva2:

EI ne ti zalt nas Tabornikov (res d sta una 2 ene budale) sam useen :)

Zelenje samo za tiste ki ga prenasamo :grim :grim

Alkohol pa tut pickam d se bomo kermu režal, ane Grcar :lol1:

Ja mraz je pa res biu problem tko d bomo kj zakuril, pa NJ GRE FOLK VN KOZLAT!!!!!!

Drgac se pa vidmo kjerkoli, ce ze bom povabljen :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Zelenje samo za tiste ki ga prenasamo  :grim  :grim

2. Alkohol pa tut pickam d se bomo kermu režal, ane Grcar  :lol1:

NJ GRE FOLK VN KOZLAT!!!!!!

1. Na prvem žuru ni blo vidt, da bi ti lahko zelenje prenašal :grim

2. Ja alkohol tut pičkam, sam KOZLA SE ZUNAJ!!! :fight2: notr bomoo pa zakurl da ne bomo zmrznl!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1. Na prvem žuru ni blo vidt, da bi ti lahko zelenje prenašal  :grim

2. Ja alkohol tut pičkam, sam KOZLA SE ZUNAJ!!!  :fight2:  notr bomoo pa zakurl da ne bomo zmrznl!

Eh to sm se sam delov d sm zaspan :P

Ei MTE kdaj pa misls zrihtat tisto kočo tm gor, bo ze ta viknd kj :kva2: ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tnx usm za cestitke...

1. ratal registrirat motor... MAM ZE TABLCO PA PROMETNO!!! :OK:

2. izpita ni KER unga za H nimam... eni picki sm ga dau... zdj pa ce ga u3 ne dobim, ga morm preklicat pol pa traja se 4 dni da rata uradno, pol mi komi izdajo NOUGA... tko da ta vikend nebo 0 z ridami... itaq je dz napovedan...

3. za ta vikend nau se 0, med drugim tud zato ker mors 3 dni prej najavit bajto... zdele je pa mal prepozn km hodit... jest bi to med pocitncami. what do u think?

4. bajta se ni rezervirana... u3 zvem a je ze zasedena al ne...

djte si ze zapomnt da je MTE - MTETA ne pa MTE-ja WTF?

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

JEST TUD pogrešam kšno žurko da ne polnm. Če bom povabljen me prosim obvestite (če lih nm na netu) :yea2: :yea2: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!