Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

kva sm že vse zamudu :slap:  :angry2:  :cry:

ubistvu ne dost... no ja edin takrt k sm biu sam doma je blo se kr ql... sam k se se nismo tok dobr poznal, pa k je zigata tok ubil :lol1:

aja sej res mte ČESTITKE tud od moje strani :OK:  :worship:  :yea2:  :yea1:  :)  :P  :OK:  :OK:

tnx :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

fešta  :eek:  Jst sm za... Če ne drugač bom pa z avtom mal okol pršu pogledat  :OK:  Sam povejte kje  :D

Ali to pomeni d mam js prevoz iz doma :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja ce bo interes bom probu zrihtat (po moznosti zastonj)

vi sam recte kdo use pride (ce bo) pa da vidmo kako pa kdaj  :D 

pa raj tle piste... tm je sam od kluba!

Ja če bo cajt tut jst pridm...z avtom sevede ker je že mal zima zuni za motor :P

Aja pa če mt res nafehtam da da avto lahk kšnga lblančana sabo vzamem sam bote dal za benz :)

P.S.:

Čestitke za izpit :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če bo cajt tut jst pridm...z avtom sevede ker je že mal zima zuni za motor :P

Aja pa če mt res nafehtam da da avto lahk kšnga lblančana sabo vzamem sam bote dal za benz :)

P.S.:

Čestitke za izpit :OK:

jst sm lublančan :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ke pa sploh bo to, nej mi en mal bl natančn opiše pa kako se pride do tja. aja a je ksn okrog krana doma pa de ma izpit za car da bi se pridružu pa mal za benz zravn nametu... aja a sploh bo?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: :topic:

tole sm dubu po mejlu tko da...

Subject: OBVESTILCE

Zivjo!

Pisem ti, zato date obvestim o dolocenih spremembah, ki se bodo v kratkem zgodile na nasih cestah in znajo povzrociti

veliko prometnih nesrec, jaz pa si ne zelim, da siti eden izmed tistih, kibo nasrkal.

Kot ves, se je pred kratkim spremenil zakon, ki je ukinil utrip zelene luci.Tisti, ki delajo na tem projektu, menijo, da bo to vzrok za veliko nesrec, ki pa se lahko koncajo tudi tragicno.

V Ljubljani bodo ukinili utrip to soboto (22.10.2005), zato te prosim, da si v naslednjih dneh na cesti se malo bolj pozoren kot ponavadi. Obvestilce ni namenjeno samo voznikom

avtomobilov, ampak tudi kolesarjem in pescem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jp...me je nš ati ravn dons opozoru na to!

Sam res me zanima rekacija naših nedeljskih voznikov k se že utripajoče rumene ustrašjo pa ne vejo kaj bi kaj šele da bo kr takoj rumena...po moje bo to soboto sam ABS po lj delu :P

Moje mnenje...mal kruto tole brez utripajoče zelene .) :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislm da bo prej rumena podalšana kot zelena...no obe po mal .)

Aja bistvo tega pa naj bi blo v tem da ko folk vidi utripajočo vsi pospešijo in potegnejo čez zdej boš pa enostavno zagledu rumeno in takoj po bremzi ker se čez rumeno ne sme pa tut ni lih varno .)

Popravljeno . Popravil <=YaMaHa=>
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja mislm da bo prej rumena podalšana kot zelena...no obe po mal .)

Aja bistvo tega pa naj bi blo v tem da ko folk vidi utripajočo vsi pospešijo in potegnejo čez zdej boš pa enostavno zagledu rumeno in takoj po bremzi ker se čez rumeno ne sme pa tut ni lih varno .)

ti boš zabremzu en ti bo pa od uzadi prletu! pa če boš ti na motorju, pa če se ti bo kkšn od zadi zabiu, ti lih ne bo dobr!

moje mišlenje glede tega je, DA JE TO KR NEKI!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud hotu argument dat, da prletiš v križišče pa prec rumena, pol pa po bremzi, al pa čez rumeno pa kazen, al še huj kaka nesreča.

Sam če pa računaš da tam kjer so semaforji je omejitev 50kmh, se to ponavadi ne more zgodit :)

(sam realno ne voziš vedno 50)

Še to, v Novem mestu mamo en semafor k nima utripajoče zelene, pa me zlo mot, nikol ne moreš "samozavestno" čes pelat, ampak zmer moraš gledat kdaj bo rumena, pol pa na žlajf :), pa tud pri 50kmh, k se tik pred črto rumena pržge.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej po moje bodo policaji mal bolj usmiljeni glede kazni za čez rumeno ker nekdo ki je napol avta čez črto pa se mu rumena prižge ne more bit lih kaznovan .)

Drugač pa če bi folk res vozu 50 pa pred križiščem še spustu gas kar je priporočljivo bi praktično križišče prepelju prb. 40km/h kar pa ni tak problem ustavit je pa tut po moje bolj nevarno za une k navjo vedl pa kr naenkrat rumena!

Ko se bomo navadl bo tut ta sistem gut B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta sistem je že bil in je pmoje čist vredu deloval, ker folk sploh ni vedu da lahko utripajoča zelena obstaja. Sj fora je sam da si preh šu čez utripajoče zeleno če si mel lih tolk hitrosti zdj boš pa pač čez rumeno, ki je namenjena temu da če se pač ne morš varno ustavt greš pač čez.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ki je namenjena temu da če se pač ne morš varno ustavt greš pač čez.

ja in če maš srečo da te dobijo škifi zravn in daš 30k. vseeno mislim da bi blo bolše če bi blo enako še naprej da bi zelena utripala

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se morm mal pohvalt-naredu repbliške v prvo za avto! :OK:

P.S: sm že častil, tko da ne bo nč :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja in če maš srečo da te dobijo škifi zravn in daš 30k. vseeno mislim da bi blo bolše če bi blo enako še naprej da bi zelena utripala

Ni res...če pred križiščem ne morš varno ustavit je po zakonu dovoljeno tut čez rumeno zapeljat ker je temu tut namenjena...sevede se pa pojav zdej uprašanje kdaj pred križiščem ne morš varno ustavit kar pa je čist subjektivna ocena tko da če se polcaj odloči zaslužit 30 jurju jih po vsej verjetnosti bo .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdej sm mel vožno z avtom-in me BOLI HRBET, krneki, se usedem na motor in si mislm:"O, kak luksuz je motor!!", prej je neki blo sončeka, sam zdej je spet fakin oblačno :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kam bi dons šli...je kdo za kkšno furo?

Js grem zdle ob 16.30 mal u trebnje pa tm cez, prei pa nism mogu k sm skos delu :BUA:

JU3 grem po vsej vrjetnosti na MR gre kdo zravn?aia pa MI dj mi ti neki kesa kr js mam sam se 500 tolarjev v kovancih d bom dav za benz :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!