Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

mi v MB pa nikol nismo meli utripajoce zelene .) pa rumene tud ne...razn ce semafor ni delal :)

malo ssem pozn s tem odgovorom in se oproscam za :topic:

Popravljeno . Popravil VaraderoDriver
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Corsa 1.2 75KM, ne gre nikamooooooooooor

heh...jst sm z maminim Cliotom 1.4 16V,98HP čist zadovolen,fotrov Passat TDI,130HP je pa že luxuz(učer se ganju z njem...matr kwa ma ta stroj navora :yea2: :yea2: :yea2: ) :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js grem zdle ob 16.30 mal u trebnje pa tm cez, prei pa nism mogu k sm skos delu  :BUA:

JU3 grem po vsej vrjetnosti na MR gre kdo zravn?aia pa MI dj mi ti neki kesa kr js mam sam se 500 tolarjev v kovancih d bom dav za benz :D

a namest olja al kaj?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao teli semaforji so kr neki!!! dons sm šu na bencinsko na Celovško, pa čakam da se bom vključu na cesto, pa vidm enga policaja k se je pelu ene 80 km/h in mal pred semaforjem se mu pržge rumena! model sam po bremzi, je bremzov k budala! :D

tko da bojo mel tut policajčki mal problemov s temi semaforji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

heh...jst sm z maminim Cliotom 1.4 16V,98HP čist zadovolen,fotrov Passat TDI,130HP je pa že luxuz(učer se ganju z njem...matr kwa ma ta stroj navora :yea2:  :yea2:  :yea2: ) :P

Ma korso vozm u avtošoli!!!

Doma pa je:

-Fiat Tipo 1.9 TD 95KM

-Fiat Stilo 1.9 JTD 115KM :devil:

-Alfa 156 Sportwagon 1.9JTD 115KM(ista mašinakot v Stilotu)

Alfa gre ko fuknjena-športno, trdo podvozje, športen volan... lepše se jo vozi, Stilo je mehak ko puding ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se gre dons kdo kam vozit v bližino dolenske ali zasavja?Js grem po vsej verjetnosti na MR, če gre kdo zravn nj me poklice d se zmenmo!

Ćaw :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dobim izpit ;) baje u3 dobim tastarga pa si grem pol nouga zrihtat... aja pa sori k se ti nism javu... sm mogu zuni mt pomagat (jebemu te roze :P )

drug petk gremo kam? :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

k dobim izpit ;) baje u3 dobim tastarga pa si grem pol nouga zrihtat... aja pa sori k se ti nism javu... sm mogu zuni mt pomagat (jebemu te roze :P )

drug petk gremo kam?  :naughty:

no dej zrihti hitr tale izpit, pol pa prid na en kofe do mene, pol gremo pa en krog!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MTE ula ti se bos pa kar po snegu furu :D heehehe :P

dobr sej nism jst nic bols glede na to da se grem zej ta tedn zmenit za voznje :D

lool :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uf vama prou 0 ne zavidam ;)

drgac mam pa u3 ZIHR izpit... pa ce bo sreca z vremenom pridem mau lj pogledat :P

sj te poklicem...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons res prevroč dan za vožnjo z motorji :kva2:

Gorjanci ruuulajo :P

Z dolencem sva stopila cez gorjance do Metlike in na skoraj osamljeni Kolpi obrnila današnjo turco :wub:

(slikca kolpe)

post-5661-1130082172_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dons res prevroč dan za vožnjo z motorji  :kva2:

Gorjanci ruuulajo :P

Z dolencem sva stopila cez gorjance do Metlike in na skoraj osamljeni Kolpi obrnila današnjo turco  :wub:

(slikca kolpe)

dolenc, ki pa imas tablco :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lahko bi šel tud bul, s tablco pa res nimam sreče letos.

Kak drug nosil bi mi zlo pomagu, sam mam tak filing da ne bo do mene pršu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo folk, jest sm prodal mojo hondico tko da bom zdj počival kšne tri leta predem bomo šli lahko spet na kšno vožno, sam tkrt če bo vse po sreči z kšno r6. Tko da uživejte pa se vidmo čez čas!:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!