Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ma čist premal mi je bil ta motor. Pa bom dal raj zdj teh 530jurčkov vezat, mal bomše delov pa si bom pol lahko res fejst motor kupu! Sj itak da ga bom pogrešu sam kaj češ, sj za te kratke furce bo zdj itak avto:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čist premal mi je bil ta motor. Pa bom dal raj zdj teh 530jurčkov vezat, mal bomše delov pa si bom pol lahko res fejst motor kupu! Sj itak da ga bom pogrešu sam kaj češ, sj za te kratke furce bo zdj itak avto:)

ti si čist ob pamet,est bi znoru brez prde :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhhhhh js nei mogo zdržat.... že zaj ko mam taco zjebano pa ko mi motor nea dela že tak pogrešam vožnje z motorom da kr hudo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

uhhhhh js nei mogo zdržat.... že zaj ko mam taco zjebano pa ko mi motor nea dela že tak pogrešam vožnje z motorom da kr hudo

jst isto tist cajt k sm meu motor u kurcu pa pol še nogo sm skor umru zarad tega :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma čist premal mi je bil ta motor. Pa bom dal raj zdj teh 530jurčkov vezat, mal bomše delov pa si bom pol lahko res fejst motor kupu! Sj itak da ga bom pogrešu sam kaj češ, sj za te kratke furce bo zdj itak avto:)

ti si isti shit naredu, kot je moj fotr, sam da moj fotr je neki jačega prodal (Laverda RGS1000), tak, da je ze zdj 20let brez motorja, ker nikol ni dnarja, da bi ga kupo, ker zmeri ko ze misli da bo, pa neki druga vmes pride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobr si dobr....jest sm prodal skurja pa sm bil nekej mescov brez motorja....sm rabu ze skor nagrobni kamen k sm skor umru od dougcasa :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst isto tist cajt k sm meu motor u kurcu pa pol še nogo sm skor umru zarad tega :BUA:

Mene bo tut pobralo od dolgcajta :SS Ta vikend sonček sjal jst pa brez motorja :SS

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest sm pa dons s5 zalaufou moped :OK: :OK: :OK: :OK: (sicer brez zadnga zobnika pa bremze ampak to so detajli :blush: :blush: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa u3 dobim izpit... tralala hopsasa  :lol1:  :kva2:  :naughty:

Ma ti to že 3 mesce govoriš :P :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa kwa je zdj to??? a ste se usi prot men zarotil? :o just for the record sm ga ze zalozu (uuuuuuuuu :P )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo se wam oglasm spet po dolgem cajtu :D bad news....sm si spahnu ramo-posledica prometne nesreče :cry: :cry: tko da preden bom spet ql za motor bo....zarad tega resno razmišljam da bi prodaw motor....nism najbl navdušn sam če ga ne bom mogu vozt pol res nevem kaj nej z njim. :cry: :cry: :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

faq... pol je mogl bit pa kr hudo takrt... kk da so ti komi zdj ugotovl da mas spahnjeno ramo? a ni biu un crash ze polet? :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bad news....sm si spahnu ramo-posledica prometne nesreče :cry:  :cry:  tko da preden bom spet ql za motor bo....zarad tega resno razmišljam da bi prodaw motor....nism najbl navdušn sam če ga ne bom mogu vozt pol res nevem kaj nej z njim. :cry:  :cry:  :cry:

:eek: dej zdej čez zimo se boš že skup sestavu, tko da se spomlad vidmo na cesti!!! ne motorja prodajat, ti bo žou!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ewo se wam oglasm spet po dolgem cajtu :D  bad news....sm si spahnu ramo-posledica prometne nesreče :cry:  :cry:  tko da preden bom spet ql za motor bo....zarad tega resno razmišljam da bi prodaw motor....nism najbl navdušn sam če ga ne bom mogu vozt pol res nevem kaj nej z njim. :cry:  :cry:  :cry:

U bedno...tale chrash si boš pa za večno zapomnu .) :trance_33_sleep:

Upam da se vse zrihta pa da se še kdaj vidmo on the road...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:topic: za rehabilitacijo rame mas en mesc dost (preverjeno...) razn ce rabs operacijo da ti skrajsajo vezi :> sam dvomim...pol bi ti kar naprej rama vun padal....malo pejd na fitness pa povej tam ksnmu trenrju bo zse vedu kaj narest. al pa pejd do fizioterapevta na laser pa ultrazvok:>

SRECNO! :topic:

ps.: PA OBRDZ MOTOR LEJGA.... :fredy:

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

grčar ma prov, ne bit neumen pa obdrž motor, pač ti bo nekej cajta stavu, ampak ti pa pol ne bo žou. mal premisl no :hmm: :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede rehabilitacije bi mogoče sfuru, sam fora je da se ukvarjam s športom-nogomet in morm poškodbo tko sanirat da me ne bo jebala vsak drugi dan :topic:

no glede motorja pa ga itaq nism mislu zdej tkoj prodat...če že pomladi...bom premislu no...pa bom se tiskrt odloču.

k mi že zdej ful manjka sam bomo vidli no kko bom tui s kešm:P k zdej za popravilo sm se kr strošu...no če nebi blo dolenca bi itaq popušu kurac :afro1: :afro1:

pa tui jz upam da si srečamo na cesti :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ce smem she nekej dodat :topic:

"sanacija" mojga kolena po operaciji je trajala 10 dni, pa ga tut vsak dan rabm...treniram sprint

no uglavnem to mas zj (upam) tako paniko, sj ko bo rama dobra bos tut ti drgac mislu :>>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

glede rehabilitacije bi mogoče sfuru, sam fora je da se ukvarjam s športom-nogomet in morm poškodbo tko sanirat da me ne bo jebala vsak drugi dan :topic:

no glede motorja pa ga itaq nism mislu zdej tkoj prodat...če že pomladi...bom premislu no...pa bom se tiskrt odloču.

k mi že zdej ful manjka sam bomo vidli no kko bom tui s kešm:P k zdej za popravilo sm se kr strošu...no če nebi blo dolenca bi itaq popušu kurac :afro1:  :afro1:

pa tui jz upam da si srečamo na cesti :OK:  :OK:  :OK:

glej da se bomo res srečal, drgač ti pa želim da boš čim prej ozdravu...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!