Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

hej momci msn-ja sm si zrihtu moj hotmail si pa preberte v mojmu profilu :OK: :OK: :yea2: :yea1: :yea2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mislm da je brezveze zarad rame ki se bo čez zimo 99% pozdravla prodajat motor, ki vsaj meni predstavlja neki več, delam izpit za avto in ga delam u bistvu največ zarad tega ker mama od punce ji ne pusti se vozt z mano na motorju :BUA: , avto je pa kao druga stvar in rad bi jo kam kdaj peljal(pa čeprav gremo do mene po motor in pol z mofo naprej ) :D . Uglavnm avto sux :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej men tut vožnja z avtom ne vzbuja kšnga posebenga vzhičenja kt motor ampak vseeno mam izpit ker se je ponoč,v džu,pozim pa tko velik bol furat z avtom kt z motorjm,ne :)

Itak pa svojga avtan nam meu še ene 6 let :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej folk kam naj grem jest odjavt motor, pa kaj morm met sabo, da bom motor pol lahko prepisov na kupca?

greš tja, kjer si delu tehnične preglede, pa rečeš da bi odjavu motor, pol ti bojo pa tm use povedal kaj morš narest.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja sej men tut vožnja z avtom ne vzbuja kšnga posebenga vzhičenja kt motor ampak vseeno mam izpit ker se je ponoč,v džu,pozim pa tko velik bol furat z avtom kt z motorjm,ne :)

Itak pa svojga avtan nam meu še ene 6 let :BUA:

Js pa ga kupim spomladi (tastaro corsico 1.4 ful ohranjeno) za 100k

Ma pa 60 KM :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :kva2: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk a se je kdo od vs dons pelu čez vodice pa čist nova RSa je bla k sm enga vidu k se je čez križišče pelu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Alo folk a se je kdo od vs dons pelu čez vodice pa čist nova RSa je bla k sm enga vidu k se je čez križišče pelu?

kera tablca je pa bla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grcar a si biu sam dons? :naughty: pizda pa ki vi najdete take ure! 19.00? men je blo zajeban dons pridit po temi dam, kwa sele da bi sou u lj :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grcar a si biu sam dons?  :naughty:  pizda pa ki vi najdete take ure! 19.00? men je blo zajeban dons pridit po temi dam, kwa sele da bi sou u lj  :slap:

Js sm su cirka 15 do sedmih mim pa je biu tm sam en dvokolesnik zapuscen :photo:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk mene pa neke zanima. kolk se splača odjavit 125ko ?? men motor ne dela in ga bom ziher odjavo pa marca zopet prjavo. pa me zanima kolk bom dobo kaj dnara nazaj če sm dal za zavarovanje + registracija pa vse kaj je potrebno 98k pa neke ( zavarovanje ni blo sam osnovno je blo neke več) motor pa sm registriral avgusta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest ne vrjamem ce se ti splaca... se posebi ce mas ta AO+ k usak let k mas zavarvan dobivas bonifikacije... (-5% za placat...) pa teh 5% je pr 100k 5k... to je pa kr neki benza :P

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej grcar a si biu sam dons?  :naughty:  pizda pa ki vi najdete take ure! 19.00? men je blo zajeban dons pridit po temi dam, kwa sele da bi sou u lj  :slap:

ja sm biu! sm čaku killroya pou ure, pol se je končno prpelu, pol je še burek uletu, pol sta pa še burnout pa jax pršla! mal smo se pogovarjal, pa mal smejal :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jah jest ne vrjamem ce se ti splaca... se posebi ce mas ta AO+ k usak let k mas zavarvan dobivas bonifikacije... (-5% za placat...) pa teh 5% je pr 100k 5k... to je pa kr neki benza :P

ja sam če dobi pa zdej pol nazaj je pa to 50k se prav za cca. štiri leta bonifikacij...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja men se zdi da letos se mi ful splača glede na to da mam sam od avgusta registracijo. ammm pol ko pa ga dam na novo registrirat + zavarovanje a se isto plača al zavarovanje traja 1 leto pa pol sam registriraš nazaj al kak gre to ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Js pa ga kupim spomladi (tastaro corsico 1.4  ful ohranjeno) za 100k

Ma pa 60 KM :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :kva2:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:  :lol1:

Dej ne govor da je avto za 100 jurju ful ohranen oh in sploh sanjski avto :lol1: ...tak avto ti bo če boš meu sreču delu en poletje brez problema pol se bodo pa začele stvari razpadat boš pa colu ko majmun :slap:

Pa sej če mamica vse skup časti pol to sploh ni problem :P

alo folk mene pa neke zanima. kolk se splača odjavit 125ko ?? men motor ne dela in ga bom ziher odjavo pa marca zopet prjavo. pa me zanima kolk bom dobo kaj dnara nazaj če sm dal za zavarovanje + registracija pa vse kaj je potrebno 98k pa neke ( zavarovanje ni blo sam osnovno je blo neke več) motor pa sm registriral avgusta

Če mene prašaš se nikol ne splača odjavlat motorja!

Jst sm to naredu 2 let nazaj ker sm motor registriru konc julija pa sm za prb. 8 mescov dobu ene 20% zavarovanja nazaj-po moje je vse skup en navaden nateg pa še 5% bonifikacije zgubiš kar se zleti še kr pozna!

Če si pamtn ne odjavli motorja za teh 4,5 mescov!

samo res kolko pride registracija 125ccm motorja ?

Kokr jst vem je te čist osnovna registracija pride okol 35 jurju .)

Vem da sm jst tok dau taprvič tadrugič mi pa itak unga tehničnga ni blo treba delat tko da smo za dobrih 20 jurju čez pršli :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osnovn zavarovanje je mal cez 20k... bom u3 napisu tocn kok sm jest dau...

uglavnem jest ne mislem odjaulat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!