Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

osnovn zavarovanje je blo 27.425sit pr zavarovalnici maribor za motor yamaha dt!ja se splača odjavit ker dobiš nazaj tok keša kolker maš nekoriščenih dni!!to se prau da če je plačan za 365dni pa ga maš reg. 100dni dobiš nazaj keša za 265 dni zdej pa računi :) itak da se splača!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dej ne govor da je avto za 100 jurju ful ohranen oh in sploh sanjski avto :lol1: ...tak avto ti bo če boš meu sreču delu en poletje brez problema pol se bodo pa začele stvari razpadat boš pa colu ko majmun :slap:

Kaj če je ta formula od mtke :blink: B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

osnovn zavarovanje je blo 27.425sit pr zavarovalnici maribor za motor yamaha dt!ja se splača odjavit ker dobiš nazaj tok keša kolker maš nekoriščenih dni!!to se prau da če je plačan za 365dni pa ga maš reg. 100dni dobiš nazaj keša za 265 dni zdej pa računi :) itak da se splača!!

ma ja,sm jst isto mislu!

Pa sm se premislu :glare:

Kaj če je ta formula od mtke  :blink:  B)

Ja sej pravm da če je avto vredn u resnic 3 miljone pa bo vse ostalo razn 100k mami častila pol valda da se splača če boš uzeu pa salomonca v roke al pa šu na (Zbrisano! Za pošiljanje tovrstnih povezav uporabite Privatna sporočila.) boš pa zloooooo težko najdu avto za 100 jurju k te bo km prpelu :grrr

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja,sm jst isto mislu!

Pa sm se premislu :glare:

zaka si si premislu?js sm dau primer če meš bol mal časa registriranga,če maš pa skor ceu let reg. se ti pa itak ne splača odjavt to je logičn...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej sm že napisu da sm jst odjavu motor in bi mogu dobit za cca 7,8 mescov povrnjeno pa sm dubu okol 11 jurju...reg.za celo leto me je pršla pa okol 35 jurju...zdej si pa sam zračuni kok se kej splača .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hehe js sm dobu tud 14k pa sm meu pou leta registriranga,pa če si meu ti osnovno zavarovanje 35k pa res ne vem pr keri zavarovalnci si zavarovau motor,...mogoč si se mal zmotu pa si mislu celotno reg.ker povrnjen dobiš sam zavarovanje brez cestnine pa tehničnega pa tistih pizdarij,35k te pride komplet zavarovanje,cestnina,teh.pregled,tablica,prometna....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo jest sm dau za osnovn zavarovanje 26.158,00 sit, pol je pa se AO+ 62.340 sit, pol je pa se 6,5% davek na zavarovalniske posle...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk, drug tedn so počitnce :yea2: , tko da če ste ZA, lahko naredimo eno skupno furo!!!

dejte povedat kam bi šli, pa ker dan, pa se kej zmenmo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jebala vas vse občina, tudi za novo leto se da it odpelat en krog ker pride dost lepih, sončnih dni....

Si predstavljate da se za novo leto odpelješ eno lepo furo po suhem asfaltu? če ni snega itak, ponavbadi so itak te zime bolj take uboge...

Tko da jest ne bom odjavlu ker bom naredu dost km še zravn...

NAVADTE SE UPORABLJAT TEME NA OSTALEM FORUMU, je tam ena tema prav o tem al odjavit al ne...

Grča:Vi pridte do mene, sej smo se že menli s Killroyem pa Jaxom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja hehe js sm dobu tud 14k pa sm meu pou leta registriranga,pa če si meu ti osnovno zavarovanje 35k pa res ne vem pr keri zavarovalnci si  zavarovau motor,...mogoč si se mal zmotu pa si mislu celotno reg.ker povrnjen dobiš sam zavarovanje brez cestnine pa tehničnega pa tistih pizdarij,35k te pride komplet zavarovanje,cestnina,teh.pregled,tablica,prometna....

Ja celotna registracija me je pršla 35 jurju,od tega sm dubu za zavarovanje 11 jurju nazaj za tehničnga,cestnino,itd. sm pa stran vrgu .)

folk, drug tedn so počitnce :yea2: , tko da če ste ZA, lahko naredimo eno skupno furo!!!

dejte povedat kam bi šli, pa ker dan, pa se kej zmenmo!

Mi2 sva se itak že menila da GREMO :yea1:

Če mene prašate bi lahk šli do morja,mogoče če bo kšn lep dan clo na marof :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene prašate bi lahk šli do morja,mogoče če bo kšn lep dan clo na marof :naughty:

Se strinjam gremo do morja.

Popravljeno . Popravil moto_mat
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če mene prašate bi lahk šli do morja,mogoče če bo kšn lep dan clo na marof :naughty:

Se strinjam gremo do morja.

ju3 greva z GrCaR-jem na ride, dobimo se ob 10h na kongrescu pri sidru. Jaz sicer štartam iz Celja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ju3 greva z GrCaR-jem na ride, dobimo se ob 10h na kongrescu pri sidru. Jaz sicer štartam iz Celja

Mogoče,če bo lep vreme,vas pokličm pa pridm za vami :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče,če bo lep vreme,vas pokličm pa pridm za vami :yea1:

jst še nism 100%, če grem! sm zdle neki najdu v zandji gumi, kar tja absolutno ne spada (vijak - šravf)!!! jebeno gradbišče, pa ta avtocesta!!! :glare:

razmišlam, če se mi sploh splača rihtat tole gumo, k čez en tedn dobim komplet nove gume!

jao! pa lih zdej k so počitnce!!! :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kdaj boste torej prišli na ride(kaj v Planino)?

GrCaR ne gre, jaz grem pa sam v LJ, mamo eno punco viška, bi jo mogu en pelat, sam dve pa tud ne morš na enmu mopedu :) . Mogoč kej pol popoldne, v privat maš telefonsko, pa me poklič okol 13h 14h

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde mularija :P a gre kdo do morja z mano??? :naughty: sej bom počas vozu oblubim :grim nočem še 1x na radar uletet :afro1:

no sj drgač se pa na ridah kej vidmo jz bom okol 12h tm pa pol okol 15h-16h spet :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ajde mularija :P  a gre kdo do morja z mano??? :naughty:  sej bom počas vozu oblubim :grim  nočem še 1x na radar uletet :afro1:

no sj drgač se pa na ridah kej vidmo jz bom okol 12h tm pa pol okol 15h-16h spet :D

Če greš do morja grem lahko s tabo, če ne bom šel na ride.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk! zdele grem gumo zaflikat, tko da če je kdo za eno furo, gremo pol okol 14h na ride mal pogledat (mal posedet, pa na kkšn pogovor :) ) jst pa killroy sva ZA, tko da če gre še kdo, nej pove!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčo, dej pejte dol do morja še vi2 bo bolj pestro!

Cagiva gre iz kranja!

PORPAVEK!!!

OB 14.00 na Kozini

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčo, dej pejte dol do morja še vi2 bo bolj pestro!

Cagiva gre iz kranja!

PORPAVEK!!!

OB 14.00 na Kozini

ma dons se mi ne da do morja! je taka čudna megla tle u LJ, pa na primorskem je burja :P !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!