Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

prov jutr MR ob 12ih iz lj....kdo je za?

No se še js JOINam u LITIJI ob ene 13ih pa prpelm še kkga dolečka sabo tko da nas bo kr mal več , v upanu d se mi bo roka saj mal popravla cez noc (kr zj ko jo premikam use neki poka notr :slap: )

<AIA PA TO MISLM ZA MR :yea2:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No se še js JOINam u LITIJI ob ene 13ih pa prpelm še kkga dolečka sabo tko da nas bo kr mal več , v upanu d se mi bo roka saj mal popravla cez noc (kr zj ko jo premikam use neki poka notr  :slap: )

<AIA PA TO MISLM ZA MR  :yea2:

ok! ob 13h na petrolu v litiji!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok! ob 13h na petrolu v litiji!

Ei folk glede na vremenske razmere danes bi js rajs predlagu d bi se u Litiji dobl ob 14ih, ker Mariija je ob jutranjih urah kr dost vlažna (pač ponoči jo noben ne položi) :grrr

Tko d najprei ob 14ih u LITIJI (na petrolu) al pa na OMWju za ns k pridemo iz te strani :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao komi dans vidu :(((( mhm .... dej zej ko so pocitnice bi sli jutr (pondelk) kam al pa neki te pocitnice ??? tle kej v primorski konc ce bi prsli ?? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jao komi dans vidu :(((( mhm .... dej zej ko so pocitnice bi sli jutr (pondelk) kam al pa neki te pocitnice ??? tle kej v primorski konc ce bi prsli ?? :)

Jaz bi šel od srede naprej kaj po primorskem, baha s kje si ti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je blo kej dons? upam da nism prevec zamudu.. :ninja: u3 bi pa tudj jest km sou...

:kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je blo kej dons? upam da nism prevec zamudu..  :ninja:  u3 bi pa tudj jest km sou...

  :kva2:

zajebu si nas :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kwa je blo kej dons? upam da nism prevec zamudu..  :ninja:  u3 bi pa tudj jest km sou...

  :kva2:

dons ni blo nč z marijo reko, ker si ti zajebu!!! dej drugič se z mtko kregi takrt k boš pršu s fure!!!

pol popoudan sm šu mal na ride pogledat, pa gor sta bla še jax in dex, pa burek je gor uletu, pol se je pa še suzuki gor ustavu! sam je blo mrz k kur*a :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

blo dost kapov ?

na ridah mislš?

na ridah nobenga policaja, jih je preveč zebl :D

na poti do rid sm vidu sam 2 leteča policajčka (motorista), ki sta lepo pozdravla :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tko, dons gremo na ride, tam je kao zbor, pol nadaljujemo proti Idrji, pol gremo do Ilirske Bistrce na pico, in pol vi domov, jest pa ostanem dol(tle doma) :D

Jax pa Killroy, če hoče še kdo se lohk prdruži, uro še sporočim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Počas se sezona tut za najbolj vztrajne približuje koncu...

do zdej je bla sezona furanja, od zdej naprej bo pa sezona šravfanja, servisov... (do druge sozone in toplega sončka :blush: )

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti matr je mrzl, zdle sem punco do postaje pelu, oz. mal prej, pa to je dobra dva km, pa so mi skor jajce zmrznale. Pač zima je tu ane, lubica gre v kot (motor) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst sm tut dons naredu ene 120km pa me je zeblo k psa zdele zvečer....pa sm mel dvojne hlače,...

zgleda je na žalost res konec za letos :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej res kwa bo zj z žurko če ni že bla pa sm spet zamudu... mal poročejte no!

Ja sam res dj MTE zrihti ti tist plac gor nad Logatcem 1x zj cz pocitnce si reku d ne kaj pa pol za en viknd?Pomoje bi znal bit kr ubijalso (sploh ce bo gretje delalo) :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!