Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ja sam res dj MTE zrihti ti tist plac gor nad Logatcem 1x zj cz pocitnce si reku d ne kaj pa pol za en viknd?Pomoje bi znal bit kr ubijalso (sploh ce bo gretje delalo) :yes:

sej je povedu, da od takrt te hišice NE posojajo več!!!

tko da če hočmo met žurko, mormo en drug place dobit!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha.... zgleda da takrt nismo zadost dobr pospravl :lol1: ma kdo ksn plejs? pa cimprej da naumo po snegu tja hodil... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašn mraz? Usnje fantje usnje, danes sm lih obrnu 18000km na motorju, od tega 8700km mojih :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kašn mraz? Usnje fantje usnje, danes sm lih obrnu 18000km na motorju, od tega 8700km mojih :yea1:

Saj ni važn, če je usnje, važn je da te ne zebe, jaz nimam usnjene opreme pa me ne zebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk a ve kdo cifro od honda servis slovenkse konjice ? al pa če majo kako stran na netu al pa kaj ? kr js sm iskal pa nism nič najdo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

alo folk a ve kdo cifro od honda servis slovenkse konjice ? al pa če majo kako stran na netu al pa kaj ? kr js sm iskal pa nism nič najdo

Misliš MOTO Mirči (sam ta je z Polčan ane, kok se zdle spovnem)?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje hiso lahko najamete v Podolnici je narejene prov za zurke...

LP tejcy

mogoče veš za ceno, vsaj približn?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Saj ni važn, če je usnje, važn je da te ne zebe, jaz nimam usnjene opreme pa me ne zebe.

Ti tiho!

Si iz primorske bolj kot mi vsi drugi B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vMasina nevem js kdo je. fotru je edn včere neke omeno pa sm prašal. pa baje še nima dolgo odprto.daj če maš cifro al pa kaj mi jo napiši plz. aja kje ma delavnco? kr v polčanah nea za nobenga vem da bi honde servisiral

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti tiho!

Si iz primorske bolj kot mi vsi drugi B)

A jebi ga, preselte se dol, pa se boste lahko furali celo zimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a gre dons kdo na ride? jst pa dimmni burek sva gor zmenjena ob 3h, tko da če kdo hoče, lahko pride gor pogledat!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCar: sva se srečala ane,tm na Vrhniškem klancu :) jebi ga jz sem šu glih iz postojne nazaj,itak so ble ride mokre je vse v prazno vrtel :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GrCar: sva se srečala ane,tm na Vrhniškem klancu :) jebi ga jz sem šu glih iz postojne nazaj,itak so ble ride mokre je vse v prazno vrtel :D :D

ja sva se vidla :) sej k sm jst na ride pršu sm mislu kr obrnt pa nazaj u lublano na sončka jet :OK:

no sej zame je itk vseen, ker ne polagam ovinkov :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A jebi ga, preselte se dol, pa se boste lahko furali celo zimo.

Ah kurac stari, js sm komi čaku počitnce za motor :whistle:

Sm dav za motor (brez kakršnega koli vzdrževanja) sam za žejo mopda benz pa ole + žejo mene 150k <_<

Se prec pozna zdle k se nism 2 mesca preveč aktivno vozu sm že našparu mal čez 120k :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no evo mene... koncno uteku... zdj jih je ze 800 :D pa polcaji so me tud ustavl tm na trojanah... sam je biu model car... ga prpizdim 120+ (nism gledu) dol po klancu pa sam skoc z liziko pa mi rece nej bl pocas :OK: :OK: :OK:

i love cops :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kurac stari, js sm komi čaku počitnce za motor :whistle:

Sm dav za motor (brez kakršnega koli vzdrževanja) sam za žejo mopda benz pa ole + žejo mene 150k <_<

Se prec pozna zdle k se nism 2 mesca preveč aktivno vozu sm že našparu mal čez 120k :OK:

Ne nabiji

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ah kurac stari, js sm komi čaku počitnce za motor :whistle:

Sm dav za motor (brez kakršnega koli vzdrževanja) sam za žejo mopda benz pa ole + žejo mene 150k <_<

Se prec pozna zdle k se nism 2 mesca preveč aktivno vozu sm že našparu mal čez 120k :OK:

ha ha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: a ti 40 litrov kur na 50 km

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ha ha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: a ti 40 litrov kur na 50 km

Računj čez 10k km pa še tok za ole motula, pol pa dostkat k gres na motor se je treba kje ustavt pa gre na furo prec 1k vec...

Huh ma ne, še dost več pride, sj bom 1x use skp potegnu, k mam use račune od benza spravlene bo še dost več pršlo!(HOPE NOT)

Ne nabiji

Glede česa the fuck nj ne nabijam??? :blink: :huh:

ha ha :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: a ti 40 litrov kur na 50 km

Drgač mislm d ma pa 40,1 na 50 km !!A nis vedu d sm to računov za mojo RAKETO :P

:lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakaj naj je nabija ?? če pa je ta tema ravno zato :) sam dajte folk se mal k sebi spravit no jaooo mate eni čudne. tisto je bol za na msn kot pa sem gor za forum(žalitve, grožnje)... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prbližna poraba, čist na hitro zračunana:

5litrov na 100km

9000km sm naredu to je 90× 100km

90×5 litrov je 450 litrov :eek:

450litrov × 230sit=103500sit :eek: :eek: :ninja:

Olje je pa 1liter na 800km

9000km/800km=11,25litrov olja

11×3600sit=39600sit

Summa summarum: 143100sit :eek: :cry:

A kriza ej, a sm jest to prou zračunu?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja prbližna poraba, čist na hitro zračunana:

5litrov na 100km

9000km sm naredu to je 90× 100km

90×5 litrov je 450 litrov :eek:

450litrov × 230sit=103500sit :eek: :eek: :ninja:

Olje je pa 1liter na 800km

9000km/800km=11,25litrov olja

11×3600sit=39600sit

Summa summarum: 143100sit :eek: :cry:

A kriza ej, a sm jest to prou zračunu?

5 litrow ja... :lol1: kolegu 6-8 kur k ma zaprto še

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:lol1: ...kere mate!

Ej žiga v kolk cajta si ti porabu 150k za motor???A to samo med počitncami :lol1: :lol1: :lol1:

drgač pa jst naraj sploh ne računam mojga becina ker polet to zgleda tko da grem vsake 2 dni za 2 jurja natankat in po moje sam med počitncami(taglavnimi)zagonm preko 100k za motor :BUA: ...uglavnm preveč dnarja je šlo in gre zato je pa motor zdej šu na en dooooooolg dopust in sam upam dabo drug let za kak izlet,2 čez 2 leti bomo pa varetn že mal bol pr dnarju :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!