Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

:lol1: ...kere mate!

Ej žiga v kolk cajta si ti porabu 150k za motor???A to samo med počitncami :lol1: :lol1: :lol1:

drgač pa jst naraj sploh ne računam mojga becina ker polet to zgleda tko da grem vsake 2 dni za 2 jurja natankat in po moje sam med počitncami(taglavnimi)zagonm preko 100k za motor :BUA: ...uglavnm preveč dnarja je šlo in gre zato je pa motor zdej šu na en dooooooolg dopust in sam upam dabo drug let za kak izlet,2 čez 2 leti bomo pa varetn že mal bol pr dnarju :OK:

Jp pa ksn tedn se po pocitncah k je biu se lep vreme, sam bom 1x use skp potegnu racune od benza, pa ola tko d bom tocn zracunu kok sm to poletje osnesneževal zrak :naughty:

Aia pa drgac ni duge teorije kje bi ist zgubu 200k kesa :? kr do zj sm biu bol na kovancih :OK: (se dobr d je pršla štipendija, pa d smo te počitnce skos delal) :yea1:

Moja prbližna poraba, čist na hitro zračunana:

5litrov na 100km

9000km sm naredu to je 90× 100km

90×5 litrov je 450 litrov :eek:

450litrov × 230sit=103500sit :eek: :eek: :ninja:

Olje je pa 1liter na 800km

9000km/800km=11,25litrov olja

11×3600sit=39600sit

Summa summarum: 143100sit :eek: :cry:

A kriza ej, a sm jest to prou zračunu?

Hmmm no djmo pogledat še mojo porabo keša po tvoji formuli :D:

7L na 100km

10k km --> bencina :slap: 700L

700*235 = 164500 SIT (ponavadi tocim 100 al pa 95 odvisn na keri pumpi sm)

OLJE = 12 MOTULov, 3 TTSi, 1 AĐIP = 16* (povprečno) 3700 = 59200

(to sm gledu od računov od kantic ola)

SKUPAJ = 223.700 SIT :eek: :eek: :eek: :eek:

Zj nj pa un k je prei neki govoru d nabijam, še 1x reče d nabijam... :wacko: :xx: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst za tale motorčk sploh ne mislm spravlat računov,in ničesar k bi se zjoku kok sm že zapravu :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma jst za tale motorčk sploh ne mislm spravlat računov,in ničesar k bi se zjoku kok sm že zapravu :P

Ma js sm tut začev razmišlat če se sploh splača met motor (kr stroški za benz so samo 2/3 useh stroškov na sezono) Sam brez motorja pa tut ne vem če bi sploh preživu :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja dt-jka pa mal pokur tm ene 4-5,5 l na 100 km olja pa skor ne :D mal čudn se mi zdi a je možn da sm ne ene 6 al pa clo 7 tankov sam litr olja naliv :? :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

folk hard .... :D no jst pa do zdej v mojga nism natanku niti 2 polna motula :D

neki vreme cudno :D pa se izpita ni za daljse fure :) do nasledne sezone pa bo hehe :P

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

moja dt-jka pa mal pokur tm ene 4-5,5 l na 100 km olja pa skor ne :D mal čudn se mi zdi a je možn da sm ne ene 6 al pa clo 7 tankov sam litr olja naliv :? :OK: :naughty:

kok maš pa tank velik?...jst na ene 50l benza gre 1l olja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kok maš pa tank velik?...jst na ene 50l benza gre 1l olja

velk je ene 10 litrov točm pa zmer 8 pa je lih poln, k kuj k dam na rezerwo grem tankat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm prevozo sam 2000km pa me je oz me bo ta sezona stala vrjetno dosti več kot vas tukaj

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

js sm prevozo sam 2000km pa me je oz me bo ta sezona stala vrjetno dosti več kot vas tukaj

z dz-jko sm v treh do štirh tednih naredu 2100 km oz od takrat k sm jo dobu :OK: :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

meni je ribnla... :BUA: :BUA: :BUA: pol guma se mi je predrla...vrglo me je... tak da letos je bla moja prva sezona pa še ta polomna. žal sm kupo celo zjebano nsrko pač kr je prejšn lastnik očitni ni ravno ahtal da mi je ribnla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa letim po Beli Krajini z Yamaho DT125 RE, letnik 2004 :evilgrin: :ninja:

o dobrodošel na forumu še edn k ma dt-jko, zakon prda a? kolk časa jo pa že maš :OK:

jst pa letim po Beli Krajini z Yamaho DT125 RE, letnik 2004 :evilgrin: :ninja:

aja pa u profil dej sliko svojga motorja ne konja bo bolš izpadlo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jst pa letim po Beli Krajini z Yamaho DT125 RE, letnik 2004 :evilgrin: :ninja:

Evo ga še enga k ve kaj je taprav MOTOR :yea2: :P ...WELLCOME!

Drgač je pa tut mene tale sezona koštala nekej cvenka več ker so me dobil na radar :cry: :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drgač je pa tut mene tale sezona koštala nekej cvenka več ker so me dobil na radar :cry: :)

In zakaj si plačov???Kako so ti sploh dokazali d si ti vozu??

Mene je ena blonđa dobla na radar 120 v Črnučah, pa sm reku d grem glih na morje, pa še mal sm jokov d ful delam d sploh nimam keša, pa še mal nakladov, tko d ji ni preostalo drugega kot da mi zaželi srečno vožnjo naprej :P

Aia a ti sploh lahko dokažejo d bi plaču tist radar tko piše 121km/h na 320m, kr tist pomoje sploh ni blo od mene ampak od unga prei k je pred mano prpelu (kao) a se lohka na to zgovarjaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In zakaj si plačov???Kako so ti sploh dokazali d si ti vozu??

Mene je ena blonđa dobla na radar 120 v Črnučah, pa sm reku d grem glih na morje, pa še mal sm jokov d ful delam d sploh nimam keša, pa še mal nakladov, tko d ji ni preostalo drugega kot da mi zaželi srečno vožnjo naprej :P

Aia a ti sploh lahko dokažejo d bi plaču tist radar tko piše 121km/h na 320m, kr tist pomoje sploh ni blo od mene ampak od unga prei k je pred mano prpelu (kao) a se lohka na to zgovarjaš?

sanja svinja kukuruz! to so ble fore, ki so delovale pred 5 leti! zdej ti noben debil ne bo več na to nasedel!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sam res :lol1:

Pa kwa ti mislš da smo še v stari jugi???

OK tisto kar je teb ratalo če je res si se hudo zmazu in ti je slučajno ratalo ampak od nedavnega(ne vem kok časa to že)naprej to sploh ne gre več ker se polcajom v radarju belež vsako merjenje in se morjo pol cifre ujemat s kaznimi pa tko naprej...u glavnem vse je zabeleženo in nema spasa .)

Sm se lih pogovraju sk kolegom k je včas na radarju in mi je reku da tut svoji mamici ne more spregledat če je prehit vozila pa da jo je zmeru ker gre avtomatsko na disciplinsko če zataji kak prekršek oz. more napisat poročilo zakaj ni napisu kazni :BUA:

Pa zdej tut ne dobiš več sodnika ampak avtomatsko položnco domov in lahk sam lepo prosiš da ti dajo kazen na obroke,včas se je pa dalo pr sodnikih kr dobr barantat...vem!

Pritožbe se mi pa tut ni dal pisat k sm se nekak sprjaznu da bom plaču in to je to...pač ne bomo šli nikamr smučat pa za nov let bomo lepo doma varetn sam kaj češ :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jp jp to je res .... edino upanje je da se potrudis dat nogo cez tablco :DDDDD v nocnih razmirah pa sklopis vse luci in upas da ni kdo pred tabo :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!