Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Sam res :lol1:

Pa kwa ti mislš da smo še v stari jugi???

OK tisto kar je teb ratalo če je res si se hudo zmazu in ti je slučajno ratalo ampak od nedavnega(ne vem kok časa to že)naprej to sploh ne gre več ker se polcajom v radarju belež vsako merjenje in se morjo pol cifre ujemat s kaznimi pa tko naprej...u glavnem vse je zabeleženo in nema spasa .)

Sm se lih pogovraju sk kolegom k je včas na radarju in mi je reku da tut svoji mamici ne more spregledat če je prehit vozila pa da jo je zmeru ker gre avtomatsko na disciplinsko če zataji kak prekršek oz. more napisat poročilo zakaj ni napisu kazni :BUA:

Pa zdej tut ne dobiš več sodnika ampak avtomatsko položnco domov in lahk sam lepo prosiš da ti dajo kazen na obroke,včas se je pa dalo pr sodnikih kr dobr barantat...vem!

Pritožbe se mi pa tut ni dal pisat k sm se nekak sprjaznu da bom plaču in to je to...pač ne bomo šli nikamr smučat pa za nov let bomo lepo doma varetn sam kaj češ :blush:

Eh to sploh ni zanimiv, mene so 5x ustavl v tei sezoni 1x pa nism mev namena ustav + tut mogu nism :lol1:

Pa se nikol nism tut cekincka ne dav!Zmer so ble kake nepravilnosti na motorju oz. s tablco :whistle:

Ma itk to se morš prtožit, sj mnde nis neumn d bi jim kr dav xxx.xxx SITov kr so pač se oni nasral na napačno mesto v napačnem trenutku :angry: SMRT POLICISTOM SVOBODA MOTORISTOM :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žiga mal manj prbiji pa to govor komu drugmu...varetn tlele ni noben tok neumn da bo takim izjavam vrjeu :slap: :nono:

Uglavnm,pelu sm 82 v naselju to bo menda 40 jurju kazni...kar bomo pač mogl prežvet .)

Itak pa tut če bi pisu pritožbo bi mel bore mal ugovorov ker so mel zgleda neko preverjanje teli polcaji ki so ustavlal ker jih je blo več,zravn tut po moje en komandir,ki je vse lepo iz sovoznikovga zica nadzorval in je stvar res potekala popolnoma po regelcih...še vikal so me :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men se zdi to mal butasto, smrt policajem, svoboda motoristom, če jih nebi blo bi blo še slabš kokr je po cestah... In tisto vaše 100+km/h po naselju z omejitvijo 50km/h je butasto, in če dobiš kazen jo dobiš upravičeno....

Drugo so te ceste ravne pregledne, široke brez avtov pa ti da kazen ker si šu 10-20km/h preveč...

Ampak pol pa k en povozi mulčka ki je steku po psa k sosedu pol pa da kje so policaji :doze:

Mal premislte ko greste skoz kako zabačeno vasico (pre)hitr, enkrat sm skor u svoji vasi mačko povozu u enem ovinku, da sm šel bol hitr bi se zazihr nekam prlimu :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ti žiga mal manj prbiji pa to govor komu drugmu...varetn tlele ni noben tok neumn da bo takim izjavam vrjeu :slap: :nono:

Uglavnm,pelu sm 82 v naselju to bo menda 40 jurju kazni...kar bomo pač mogl prežvet .)

Itak pa tut če bi pisu pritožbo bi mel bore mal ugovorov ker so mel zgleda neko preverjanje teli polcaji ki so ustavlal ker jih je blo več,zravn tut po moje en komandir,ki je vse lepo iz sovoznikovga zica nadzorval in je stvar res potekala popolnoma po regelcih...še vikal so me :P

fak? sam 40k? a ni to mal pocen? to je vec kt 50% prekoracitev oz. vec kt 30km/h in to je po zakonu 120k

d ) če prekorači hitrost za več kot 30 km/h, z globo najmanj 120.000 tolarjev in najmanj 7 kazenskimi točkami. Z enako kaznijo se kaznuje voznik, ki za več kot 20 km/h prekorači dovoljeno hitrost v območju za pešce ali v območju umirjenega prometa.

si ti to zihr?

P.S.: da nauste rekl da nabijam... tanov zakon --> kazni....doc

Men se zdi to mal butasto, smrt policajem, svoboda motoristom, če jih nebi blo bi blo še slabš kokr je po cestah... In tisto vaše 100+km/h po naselju z omejitvijo 50km/h je butasto, in če dobiš kazen jo dobiš upravičeno....

Drugo so te ceste ravne pregledne, široke brez avtov pa ti da kazen ker si šu 10-20km/h preveč...

Ampak pol pa k en povozi mulčka ki je steku po psa k sosedu pol pa da kje so policaji :doze:

Mal premislte ko greste skoz kako zabačeno vasico (pre)hitr, enkrat sm skor u svoji vasi mačko povozu u enem ovinku, da sm šel bol hitr bi se zazihr nekam prlimu :blink:

se strinjam... morm rect da so vecinoma kr face... zadnc me je dobu pa sm sou ful prehitr pa mi je reku sam da nej bl pocas naslednic, pa se prve pomoci mi ni blo treba pokazat... uglavnem super...

ziga niso usi polcaji barabe :nono:

Popravljeno . Popravil Mte :)
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma ja to je prow odvisn kakega kapsa dobis .... ce je kir zatezen pol itk da ti bo kar nabil kazen .... ce ne se pa da zmenit .... sam to ce je pa radas postavljen pol pa nimas kej ... kr se vse logira ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...men so za 1. pomoč rekl že ene 3X pa nikol nism nč plaču recimo,zdej mi pa sploh niso nč rekl :D

Drgač mam pa doma ta tanov zakon in piše not da od 30 do 40 km/h v naselju stane 40 jurju pa 3 kaznske če se ne motm!Najmn 120 jurju+18 pik(avtomatska izguba izpita) je pr več kt 50km/h v naselju .)

Ja no...sej kej več kt 40 jurju tut ne morm plačat tko da čim bo kej več bom še tist kar mam na banki pobrav dol z računa,motor prepisu na fotra pa se mi naj vsedejo na račun za 5 let,ker mam itak še najman 5,najvarjetneje pa 6 let šole pred sabo in se u 5ih letih ne mislm zaposlit-če se bom pa že naj mi pa na mtkin račun nakazujejo-po 5ih letih pa zadeva itak zastara .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pac? sicer nevem ce je blo zarad prehitre vozne... sam od sestre kolegica je mogla 600k!!! (ja 600 tisoc sitou) placat k je mela eno hudo kazn pa je pustla stat... pol se pa naberejo obresti... :blink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa more bit že vrjetno mal hujši prekršek kot prehitra vožnja. si ziher da ni koga povozla al pa kaj takega :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma je čist možno...obrestna mera pr prekrških je blazn visoka tko da če se spuščaš v to morš bit 1000% da bo zadeva res 5 let stala k drgač si u pi**i :BUA:

Ma bomo vidl k položnco dobim kako bo...pustmo se presenett :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ali pac? sicer nevem ce je blo zarad prehitre vozne... sam od sestre kolegica je mogla 600k!!! (ja 600 tisoc sitou) placat k je mela eno hudo kazn pa je pustla stat... pol se pa naberejo obresti... :blink:

moj frend tut...isto vsoto.... namest 30 je su 84 + pobeg ....nwem zakaj mu niso vzel ispita... :>

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja če je pobegnu plača mislm da 120 jurju pa 5 al 7 kaznskih dobi .)

Če pobegneš itak ne dobiš kazni za radar recimo...tko da če grete kej več k 100 v naselju je pobeg velik boljša ideja kt ustavit pa da ti vzamejo izpit :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ziga... JAAAAA... tm okrog 12ih sm biu tm... i think :D

drgac sm pa naredu dons konc sezone... motor ze na stojalu, akumolatorja ni vec notr... tko da spomlad bo spet zurka... se javim spomlad :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ziga... JAAAAA... tm okrog 12ih sm biu tm... i think :D

drgac sm pa naredu dons konc sezone... motor ze na stojalu, akumolatorja ni vec notr... tko da spomlad bo spet zurka... se javim spomlad :lol1:

be there!!! :kva2: :kva2: :kva2:

:lol1: :lol1: :lol1:

mal mi še dogaja :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej norc16 kaj si ti mel tot tedn ( v četrtek se mi zdi) RSko parkirano pr spodnjem seršu?? če je tvoja daj si felgne mal spucaj :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ja...men so za 1. pomoč rekl že ene 3X pa nikol nism nč plaču recimo,zdej mi pa sploh niso nč rekl :D

Drgač mam pa doma ta tanov zakon in piše not da od 30 do 40 km/h v naselju stane 40 jurju pa 3 kaznske če se ne motm!Najmn 120 jurju+18 pik(avtomatska izguba izpita) je pr več kt 50km/h v naselju .)

Ja no...sej kej več kt 40 jurju tut ne morm plačat tko da čim bo kej več bom še tist kar mam na banki pobrav dol z računa,motor prepisu na fotra pa se mi naj vsedejo na račun za 5 let,ker mam itak še najman 5,najvarjetneje pa 6 let šole pred sabo in se u 5ih letih ne mislm zaposlit-če se bom pa že naj mi pa na mtkin račun nakazujejo-po 5ih letih pa zadeva itak zastara

Je že Mte napisal kako se glasi nov zakon! S tem, da je treba kazni 120k za prekoračiveh hitrosti v naselju nad 30km/h (pa do 50km/h) prišteti še najmanj 5 kazenskih točk in prepoved vožnje motornega vozila.. Lahko preverite v ZVCP-1, 32.člen, 7d

Ne se hecat fantje.. .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja toj sam kazen. pol pa pristej she 10k sit da ti un k00rac (prekrskovni organ) napise en presnet pildek pa ti ga posle na dom...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ziga... JAAAAA... tm okrog 12ih sm biu tm... i think :D

drgac sm pa naredu dons konc sezone... motor ze na stojalu, akumolatorja ni vec notr... tko da spomlad bo spet zurka... se javim spomlad :lol1:

Jao js sm biu tm gor na unm gradbišču in ti direkt gor gledaš js ti maham kar nism dol iz unga balkona fuknu :D, ti pa nč ne pogruntaš :unsure: Mogoce neb blo slabo ce bi ti meu ksn kos opreme na seb, pomoje te je zebl k cucka :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej zadne cajte vidš talente kaskaderske k se zju3 ob 7ih,pol 8ih vozjo v šolo s skuterji pa mogoče je še kšna RSka vmes :slap:

Jst pa v tahuj zimski Colmerki sedim na busu pa zmrzujm k pr norcih!

Drgač mam pa sošolca k se še zmer vsak dan,da le ne pada dž voz v šolo s skutrjem...20min vožnje :wacko: :wacko: :wacko: Pa zju3 so 3,4°C :wacko: :wacko: :wacko: :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoce neb blo slabo ce bi ti meu ksn kos opreme na seb, pomoje te je zebl k cucka :)

Mte-ta je neki druzga grel! (še od prejšnega večera) :grim

:OK:

pozabu dodat smeška: :beer1: :beer2: :beer1: :grupni: :drunk: :drunk:

:evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma sej zadne cajte vidš talente kaskaderske k se zju3 ob 7ih,pol 8ih vozjo v šolo s skuterji pa mogoče je še kšna RSka vmes :slap:

Jst pa v tahuj zimski Colmerki sedim na busu pa zmrzujm k pr norcih!

Drgač mam pa sošolca k se še zmer vsak dan,da le ne pada dž voz v šolo s skutrjem...20min vožnje :wacko: :wacko: :wacko: Pa zju3 so 3,4°C :wacko: :wacko: :wacko: :slap:

moj sošolc se je lan vozu v šolo s skutrjem cev let. še zadn dan pred novim leton... pa enkrt pr -5 pa snežil je... dž ga ni kej dost motu razn čej res fejst padal :eek: pa je mev tud ene 15-20min do šole

Popravljeno . Popravil Jerry_junior
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jao js sm biu tm gor na unm gradbišču in ti direkt gor gledaš js ti maham kar nism dol iz unga balkona fuknu :D, ti pa nč ne pogruntaš :unsure: Mogoce neb blo slabo ce bi ti meu ksn kos opreme na seb, pomoje te je zebl k cucka :)

ok zdj si me pa zmedu... :blink: pomoje me je res zebl... :D drgac sm pa takrt meu gor nove rokavice, skorne, pokapo, tko da neki opreme je ze ;) spomlad pa se celada pa neki u stilu kombinezona-jakne-hlac, bomo vidl kk bo s financami :D

Mte-ta je neki druzga grel! (še od prejšnega večera) :grim

:OK:

pozabu dodat smeška: :beer1: :beer2: :beer1: :grupni: :drunk: :drunk:

:evilgrin:

štfu! da nebi o tem kdo nezna parfuma spricat okol :slap: :naughty:

moj sošolc se je lan vozu v šolo s skutrjem cev let. še zadn dan pred novim leton... pa enkrt pr -5 pa snežil je... dž ga ni kej dost motu razn čej res fejst padal :eek: pa je mev tud ene 15-20min do šole

evo tle se lohk pa se jest javim! ceu 8klas osnovne sole sm se vozu s sterko... pa mam sicer sam 5min... sam sm v ceumu letu sou pes sam 2-3x (1x je zaribala umes :lol1: ). ni kej obstajajo extremi :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje lih mal listam po temi o 24 SMOT,za une k še ne vete kaj je to...v 24 urah obiskat vse meje s sosednjimi državami v SLO :slap: ...ja vem,mal sm off the hook ampak kaj čmo-a je kdo za,da se nasledn let zmenmo in gremo,vabljene samo 125ke(!!!)in tut kubika več ne sme bit!

Uglavnem z normalnim potovalcem se se da pot prevozit v manj kot 20 urah če si res vztrajen narediš pa nekej čez 1200km...v 24 urah :D

A je kdo za :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!