Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Fantje lih mal listam po temi o 24 SMOT,za une k še ne vete kaj je to...v 24 urah obiskat vse meje s sosednjimi državami v SLO :slap: ...ja vem,mal sm off the hook ampak kaj čmo-a je kdo za,da se nasledn let zmenmo in gremo,vabljene samo 125ke(!!!)in tut kubika več ne sme bit!

Uglavnem z normalnim potovalcem se se da pot prevozit v manj kot 20 urah če si res vztrajen narediš pa nekej čez 1200km...v 24 urah :D

A je kdo za :naughty:

Mi financiras bencin pa olje :? :D Pije 8l pa na 3-4 tanke 1l olja!Ce mi to uspes financirat grem!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Fantje lih mal listam po temi o 24 SMOT,za une k še ne vete kaj je to...v 24 urah obiskat vse meje s sosednjimi državami v SLO :slap: ...ja vem,mal sm off the hook ampak kaj čmo-a je kdo za,da se nasledn let zmenmo in gremo,vabljene samo 125ke(!!!)in tut kubika več ne sme bit!

Uglavnem z normalnim potovalcem se se da pot prevozit v manj kot 20 urah če si res vztrajen narediš pa nekej čez 1200km...v 24 urah :D

A je kdo za :naughty:

zame itk veš, da sm vedno ZA kkšne odbite ideje!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mhm ...... ja lahko bi sli ja :P samo kdaj ??? upm da ne mislis zej it ko zebe ko satan ! :D

sej je napisu, da bi se šlo drug let, k bo bl toplo!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok super, se ena ideja vec...

pol mamo za drug let kaj?

-mobi krog-zacetek sezone

-marof-1x polet

-novi grad-polet

-24 SMOT- predvidevam polet...

jah super ane... jest bom sou na use... sam se mal bojim da takrt nebo tok interesa k ga je zdj... al pa se hujs, da boste usi spizdili na vecje kubikaze :wacko:

sam glede na use se nm drug let obeta ena lepa sezona skupnih turc in izletou :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ola ola :D pol pa itk da gremo !! :) hihi :P kr sva se lih s frendom menla da bova sla pa itk bi objavu to pa bi s sabo vzeli se vec folka ... sam midva s frendom sva misnla uzet se eno spalko tko da bi prespal .... upam da ne misliste vi 20ur furat ?! :DDD

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sem tud že reku da bom šel to nasledno leto odfurat, sam sem nekako manj kilometrov preračunov.

Grem zdele še enkrat zračunat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar najbolj izmed tega mi pa novi grad diši :D tm je pa blo lansko leto pestro sej letos greva pa še jst z motorjem da ne bo sam miha šou. Sam bomo vidl kako se bo moja aprilia držala do takrat :D

Prej bo treba k veglu pelat če use še uredu dela pol pa grem. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Ice(verjetno ga vsi poznate :P )je to že mislm da 3X prefuru!

Nazadne naredu neki čez 1200km,vozu pa mal manj kt 20 ur kokr vem...no za njegovga bandita je to mal lažji podvig kt za naše prduljce :D

Ma drgač pa kdor misl da je preveč keša al se pa boji da mu motor ne bo zdržov naj ostane doma,ne silmo nobenga!Samo en tak zanimiv predlog z moje strani...pa že od nekdaj si želim jt za cel dan na eno ornk fur ker sm največ dozdej v 1 dnevu prevozu 350km pa bi jih še lahko...

Hmmmm...sicer pa ko pomislm bi me zadeva koštala od oka 15 jurju samo bencin,olje,pa računat še 2 kofeta pa 2 orng obroka da dol z motorja ne padš pa pridš kr bliz 20 jurju :wacko:

(prazenžakeljnestojipokoncipress)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Grčar najbolj izmed tega mi pa novi grad diši :D tm je pa blo lansko leto pestro sej letos greva pa še jst z motorjem da ne bo sam miha šou. Sam bomo vidl kako se bo moja aprilia držala do takrat :D

Prej bo treba k veglu pelat če use še uredu dela pol pa grem. :D

:OK: to pa itak!!! sam drug let bom prej mal jedu, da ne bom lih na prazn želodc tankov :grim

k lani je blo tist :SS: kr mal prehudo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:OK: to pa itak!!! sam drug let bom prej mal jedu, da ne bom lih na prazn želodc tankov :grim

k lani je blo tist :SS: kr mal prehudo :D

Ja js sm prei jedu pa košček 100jseve pice, zato nism kozlov :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja js sm prei jedu pa košček 100jseve pice, zato nism kozlov :P

jst sm jedu ob 9h zjutri, pol pa ceu dan nč! ob petih smo itak šli, pa 3 ure po soncu, pa sfukan od vožne, pol pa direkt v bife!

:D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vi ne nesete... bom sou drug let se jest zravn pa vm bom pokazu :P

emm za tistih 1200km u 24h... kasn je kej tveganje za navite 125ke da nebi zdrzale?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok super, se ena ideja vec...

pol mamo za drug let kaj?

-mobi krog-zacetek sezone

-marof-1x polet

-novi grad-polet

-24 SMOT- predvidevam polet...

jah super ane... jest bom sou na use... sam se mal bojim da takrt nebo tok interesa k ga je zdj... al pa se hujs, da boste usi spizdili na vecje kubikaze :wacko:

sam glede na use se nm drug let obeta ena lepa sezona skupnih turc in izletou :yea1:

Ta prvo tak bom pomagal organizirat tak da tam bom pa ta drugo bi tud so ta tretjo pa se ne vem kje je pa kaj vse je tam,za ta cetrto pa ni financ da bi v enem dnevu zatankal 20k za bencin +ostale stvari!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh vi ne nesete... bom sou drug let se jest zravn pa vm bom pokazu :P

Upaš upaš staviti (pijeva in kdor več zdrži plača spito) :naughty: :naughty: :naughty:

Se že veselim :kva2: (pa še oba mava prbližn iste pogoje (teža, velikost), ti maš najbrž mjhno prednost)

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Upaš upaš staviti (pijeva in kdor več zdrži plača spito) :naughty: :naughty: :naughty:

Se že veselim :kva2: (pa še oba mava prbližn iste pogoje (teža, velikost), ti maš najbrž mjhno prednost)

jst bom pa sodnik :lol1:

ej mte, sam to bo tekmovanje BREZ zelišč!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ziga... it's a deal! za nagrado pa dobi zmagovalc od usazga nasledn dan en aspirin... :lol1:

grcar pa sj ves da se brez tega neda... :doze:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pijače smo pa vodičani kr norci :D mte a upaš kdo hitrej zeksa pou litra piva? sm šou z unmu juretom a se spomneš grčar še pou ga ni spiu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pijače smo pa vodičani kr norci :D mte a upaš kdo hitrej zeksa pou litra piva? sm šou z unmu juretom a se spomneš grčar še pou ga ni spiu :D

ja se spomnm!

ej bom zdej trenerov, pa bova pol midva tekmovala, kdo hitrej zeksa pou litra pera!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok lol... se dobr da se tle lohk nabija... drgac bi ble pizdarije... drgac je pa to cez vec k pou leta tko da mau umirte strasti, da nau pol tm bedno... k zurka je bols ce jo cim mejn planeras pa prcakujes... :D povejte mi 3dni predn se gre :P

a je kdo ze pogruntu ce lohk sfukas cagivo ce jo 20h furas? :huh:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bi nrdil veliko skupino pa dost reklame bi se mogoč še sponzorje dal dobit :D pa bi še nalepke fural gor :OK: drgač pa jest sm sigurn za... že od korzike lan nism nč potvov dalše ture :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo ze pogruntu ce lohk sfukas cagivo ce jo 20h furas? :huh:

okol 500km po AC do daske pa je cist fajn :>

sam ni blo 20 ur

Popravljeno . Popravil mitofreak
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede pijače smo pa vodičani kr norci :D mte a upaš kdo hitrej zeksa pou litra piva? sm šou z unmu juretom a se spomneš grčar še pou ga ni spiu :D

Dobr pivo se lahko pije (kdor zna) brez požiranja, če kj berete FHM je un tip spiu 0,5L piva v 3sek :yea1:

Gorenci pa res ne vem za pijaco,sam DOLENCI nimamo tekmecov :yes: :OK:

ziga... it's a deal! za nagrado pa dobi zmagovalc od usazga nasledn dan en aspirin... :lol1:

grcar pa sj ves da se brez tega neda... :doze:

JAO dj se gremo 1x prei zment, mene je že zdle kr prjel, d bi piu!!Se ti da kk CETRTK v centr, k je tkt dost folka zuni pa gremo u kak lokal pa se pomermo :D (aia pa polaganje rok mora bit obvezno umes) :kva2:

Mal douga bi bla čaka do poletja, js sm žejn :whistle:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!