Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

zakwa da bi tekmovala??? jst pa hajoktejn sva se že srečala in takrt smo mel prov lep umerjen pogovor, tko da ne vem kje je smisel, da bi med sabo tekmovala kdo je večji car!

tut z drugimi forumaši ne tekmujem o tem kdo je car oziroma kar koli... z vsemi ki sem jih do sedaj spoznal, se čist lepo da pogovarjat, sam ne vem zakaj jst pa ti ne najdeva skupnih misli! in upam da jst nism kriu, ker drugače bi se že zdavnaj štekala (bila frenda)!

Ohladi se :yes: :yes: :yes: (al pa pjt na tecaj za zadrževanje jeze, ker s svojim početjem VERBALNO ogrožaš življenje forumašev)

Pa ne vzet tega osebno (mogu sm ti dat eno repliko na tvojega RUGELJA)

e vidš to bo najbol :OK:

kupta si 1l jegra pa se pejta zment :lol1: pomoje bi bla potem največja kolega :D

Mislm d bi blo bol težko k prodajajo (saj kokr se js spoznam) sam po 0,7L Ce kdo casti z veseljem na tak nacin zgladimo medsebojne probleme :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam namena z nikomer se kregat, najmanj pa tekmovat, tko kot je reko GrCar ( najmanj pa z njim ), mal poste nabijam pa berem nekatere izjave in počasi se mi zdi, da so posamezniki malčk preostri mogoče, ampak to je zgolj moje mnenje in nikomur ne mislim solit pameti.

Ja ideja bi bla GrCar, sam pravi bi se moral skupi najdit, moje znanje računalništva je sicer bogo, ampak bi že neki skombinirali, če je volja, je tudi način.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na gorjancih ja (če mislš na dirki)

sej sm vsako leto :D

drugo leto prlette dol pa bomo eno turco še do kolpe upalil :OK:

Sva bla z dolencm zj 1x dol (o teb ne duha ne sluha) s kje točn si?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hja veš kaj to je pa tko

jas sm šele pred 3 mesci kupu motor pa ni reg. še pa niti izpita še nimam tko d bom šel delat spomlad pa bomo se drugo leto fural okol :OK:

drgač sem pa iz centra mesta

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če se ne bova razumela, se bova skupi zapila in naslednji dan nadaljevala razpravo. :lol:

ti maš res hude ideje :OK:

Ohladi se :yes: :yes: :yes: (al pa pjt na tecaj za zadrževanje jeze, ker s svojim početjem VERBALNO ogrožaš življenje forumašev)

Pa ne vzet tega osebno (mogu sm ti dat eno repliko na tvojega RUGELJA)

nism vzel posta resno, sam ne vem kje si ti v tistem postu najdu kkšno jezo??? tole pišem čist umerjeno, ker mrzu perček resnično pomaga :kva2:

Nimam namena z nikomer se kregat, najmanj pa tekmovat, tko kot je reko GrCar ( najmanj pa z njim ), mal poste nabijam pa berem nekatere izjave in počasi se mi zdi, da so posamezniki malčk preostri mogoče, ampak to je zgolj moje mnenje in nikomur ne mislim solit pameti.

Ja ideja bi bla GrCar, sam pravi bi se moral skupi najdit, moje znanje računalništva je sicer bogo, ampak bi že neki skombinirali, če je volja, je tudi način.

to itak, da kjer je volja je tudi način, tko da ni blema! :D no sam zaenkrt bova še tle ostala B)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej ej ej pubeci ne se kregat, kam pa pridemo tko

to pa mraz dela ko mora motor stat v garaži pol pa vsi objestni :D

saj bote spomlad naredil eno furo skup pa bote spet kolegi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam ga ja :) Edin ne vem od kje teb da je blo to pred šolo :? blo je namreč pred ruskim carjem to je tm k od ježice gor prideš...

Drgač pa k že tok veš o men, mi pa še lahka cifro od gat poveš k sm jo jst pozabu :lol1: :lol1: joke :P

ups? zajebu... zgleda da mearic premal govori :P

ja to kronicno pomankanje voznje pripelje do agresije :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v 5ih urah 3 strani kreganja in nabijanja v prazno...SVAŠTA :wacko:

Jst bi vama obema dau eno OPOZORILO...brez zejbancije...10% sta si zaslužila... :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje neki me zanima .... spomladi bom organiziral eno turo mal tko po italiji recimo bolj ob obali .... bi sel kdo ???? :) drgac pa neki tko ko sm prasu jih je neki blo kar zainteresiranih .. :) se javi se kdo da vidm tko mal pa bi prpravu zemljevide pa tocn kje bi se ustavl pa tko pa bi raztalu k bi se dobil .... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja hudo...jst bi biu za če bodo finance!Sam a bi se to šlo tko za 1 dan al 2 al kako???Kako pa to da lih po obali?K po moje bi blo bl zanimiv če nardimo enkat en 125 izlet po dolomitih...pa mal čez prelaze divjamo :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hej fantje se vidmo nasledn let na močnejših motorjih..Zdj pa najbrz quit zame tuki :D

ah tejcy ne tko govort jz že 3 leta nimam 125-ke pa še zmer tuki berem pa se včas zmenim s kakšnim :D :D :D....mislim zmenim v smislu da se km pelemo,...da si ne bo kdo kej mislu :D :D

Popravljeno . Popravil cagiva
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej fantje neki me zanima .... spomladi bom organiziral eno turo mal tko po italiji recimo bolj ob obali .... bi sel kdo ???? :) drgac pa neki tko ko sm prasu jih je neki blo kar zainteresiranih .. :) se javi se kdo da vidm tko mal pa bi prpravu zemljevide pa tocn kje bi se ustavl pa tko pa bi raztalu k bi se dobil .... :)

Jaz bi šel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zakon fantje :)

ej yamaha .... ma ne vem a ni lpo furat ob obali :) ? mhm .. drgac pa bi se lahko zmenl tud za prelaze :)

uglavnm jst bom za zacetk sezone organiziral eno turo .... drgac sm pa mislu tko da bi sli za en par dni ... mislim pa r dni nej bi blo to 2-3dni .... tko nekak kej praviste ?? al pa ne vem .... dejte kej predlogov da se skupi odlocmo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hja kaj pa vem...načeloma sm valda ZA ampak začetk sezone zna bit tm okol mature tko da pred julijem težko za kej več kt kšn dan,mogoče 2 .) Pa še finance morjo bit...

Ma načeloma me lahk računate vsaj za kakšen košček poti zravn :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!