Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Jst mam NSR-ko pa mi je 50 km od doma razbilu ležaj na zadnem kolesu :( Pa že tle sem mel dost pizdarij d sm motor spravu do servisa kva šele če bom 500 km od doma :blink: :cry: Pa še to: motor se je žačel čudno obnašat zadna dva kilometra pol je pa šel ležaj u ku....!! Če nardiš generalni pregled nisi s tem nč naredu ker ti lohk še zmer kak ležaj čez 100 km gre u pi.... mater

Tko d to je precej tvegano it tko deleč!! Je pa res d je zlo lepo tko d bi se splačal pogledat :kva2: :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst se zdele s svojmu komot upam it v kosu 2000km narest kolkr je še do servisa...pa ma motor že skor 22k km pa mislm da mi je sam 1X šel akumulator takoj na začetku pa 1X mi je svečka šla ostalo pa 100% brez problema pa z motorjm,morm priznat,kr dokaj mačehovsko delam :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pizda ka pol sploh kupavaste motorje ce se goniste samo okol hise ..... jao ! ma mrsh .....

Mam pa mal več km narjenih k ti tko d lahk mal pazš kva napišeš... :angry2: Mars kaj se lohk nardi na tko dolgi vožnji k se teb še sanja ne... Pa ne se pametenga delat k se TI tm okol bajte furaš k itak še nimaš izpita, kva d bi še km dle šu z motorjem!!! :angry2:

Pa itak z aprilio tut ne boš km deleč od bajte pršu :lol1: :lol1: :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lejte, naredu sm letos 9k km, pa je isti klinac al jih vsak dan po 200km al enkrat po 3k km!

Tveganje je pa zmer, tudi avto se ti lohk pokvari sredi Pariza

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa itak z aprilio tut ne boš km deleč od bajte pršu :lol1: :lol1: :lol1:

:D seveda, za NSRo pa pač velja: Počasi se daleč pride :P :P :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D seveda, za NSRo pa pač velja: Počasi se daleč pride :P :P :)

Ne bi zdele o tem :angry2: Se bova enkrat dobila pa boš vidu komu kam gre :closedeyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D seveda, za NSRo pa pač velja: Počasi se daleč pride :P :P :)

NO ta cajt ko se bomo mi počasi vozili jo pa ti lepo šravfaj :angry2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma kdo se kej pametnega dela !!?? jao ku si kar neki .... in dej ne mori mi dej s tem .. glede na to kok cajta jo mam se prow kul furam in kej ce nimam izpita vseen se grem furat pa verjemi mi da ne sam okol moje bajte ce sm bil pa en dan s kolegi v kozini, pa gorica, postojna pac kej lih ne vem kam res ne grem sam tok da mi bo en papak blodu da furam sam okol bajte se pa ne grem ! :angry2:

tvegas pac z usakim vozilom ..... sej se z biciklom ..... pac furas u dolino pac gre pa ti poci spredna guma pades drsas se zabijes pa si lahko tud s kolesom mrtu jao !! jebes ... pac se zgodi .... :D

AJA IN NOBEN MI NI KUPU MOTORJA !!!!! SM MOGU DELAT IN NE DELAT GARAT SM MOGU ZA MOTOR OK !!!!! In ni fora v tem da sm se ga navelicu men je se zmer kul sam pac tanov mi je se bl kul a .... nism pa reku da ga bom kupu ! sm reku da ce bo sreca !!!!!!

Popravljeno . Popravil BaHa
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Raj počas 20k+ km kot hitr 1k km :lol1:

potem pa prodat motor pa nabavt bicik al pa skirco :lol1: :lol1: al pa ga tok zablokirat da se bo 5k rpm vrtu - samo da ne bo sramote pol ko te bo en s skuterjem s 70cc mhr repliko prehitel ( :blush: oops enim se to že dogaja :lol1: :lol1: )

raj mam da mi pač več kur, mal več stroškov kot pa da se vozim ko stara mama v Polotu z 1.0 mašino pa avtomatskmu menjalnikam :lol1: :lol1: :lol1: <_< :huh: jebiga enim je bol hitra vožnja, drugim pa bolj potovalna .)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) no folk se je mal umiril hvala bogu :)

hm ... ma ja sej to res da enim je leps neki hard voznja enim pa bl taka turisticna.... sam vseen a ni

leps lpo turisticno furat pa zravn se mal pogleds lepo porkajno kokr pa neki noret ko ena budala ???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš na izlet lepo lagano turistično če pa pač greš po poznani poti pa sam gassaaaa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če greš na izlet lepo lagano turistično če pa pač greš po poznani poti pa sam gassaaaa

Tuki se pa moja taktika mčkn razlikuje: če gremo na izlet z grčarjem zeeeeeloooo lagano turistično, drugače pa itk skos gas do konca kr že tko nikamor ne grejo ta jajca :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tuki se pa moja taktika mčkn razlikuje: če gremo na izlet z grčarjem zeeeeeloooo lagano turistično, drugače pa itk skos gas do konca kr že tko nikamor ne grejo ta jajca :lol:

še takrt k gremo lagano turistički se razfukaš na vsakm ovinku :closedeyes:

sej drug let bom pa jst tebe čakov, da boš ti brneu za mano!

prvi stavek je zajebancija da ne boš kej mislu...

Popravljeno . Popravil GrCaR
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!