Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Tuki se pa moja taktika mčkn razlikuje: če gremo na izlet z grčarjem zeeeeeloooo lagano turistično, drugače pa itk skos gas do konca kr že tko nikamor ne grejo ta jajca :lol:

jah sm ti jst kriv ce nit blokad ne vzames ven jao :D kaj pol si jih dal ven al ne ?

eh ja .... ma ce gres na izlet je res mal pgoledt okol a drgac ce pa gres po tisti cesti ko gres glih vsak dan v svojem lajfu .... ne vem kok bos okol gledu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sej drug let bom pa jst tebe čakov, da boš ti brneu za mano!

Tudi na ovinkih slavne, prelepe in spoštovanja vredne MARIJA REKE ? :naughty: :naughty:

PS: a nis grcar dav ti nekatere nezaželjene osebe na IGNORE?? :wacko: :slap:

Popravljeno . Popravil zigaspy
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi na ovinkih slavne, prelepe in spoštovanja vredne MARIJA REKE ? :naughty: :naughty:

bomo vidl, sam so mi lepš kačje ride gerovo pa Jezersko :OK: pa verjetno drugo leto še dolomiti :blush:

seveda vse to s kawasaki Z750!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bomo vidl, sam so mi lepš kačje ride gerovo pa Jezersko :OK: pa verjetno drugo leto še dolomiti :blush:

seveda vse to s kawasaki Z750!

Ta ti je bla dobra stari, sploh na MR še nis biu :slap:

A to misls drgac tisto cesto k je POUNA avtomobilov pa zdelan asvalt?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ta ti je bla dobra stari, sploh na MR še nis biu :slap:

A to misls drgac tisto cesto k je POUNA avtomobilov pa zdelan asvalt?

btw na MR sm že biu :closedeyes: pa mi cesta ne sede! mogoče se bo mnenje spremenil k bom meu bl športn motor.

takrt je bla cesta pouna zarad uhne prireditve gor, drugač ni tok folka! asvalt je biu pa prov zakon, ker guma ni zdrsavala!

no any way... se ne mislm spet kregat začet! vsak ma svoje mnenje...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

btw na MR sm že biu :closedeyes: pa mi cesta ne sede! mogoče se bo mnenje spremenil k bom meu bl športn motor.

takrt je bla cesta pouna zarad uhne prireditve gor, drugač ni tok folka! asvalt je biu pa prov zakon, ker guma ni zdrsavala!

no any way... se ne mislm spet kregat začet! vsak ma svoje mnenje...

Heh ja ma itk se ne splača kregat zrt tega, sam nism vedu d si biu že na MR.

Fuck sam kaj bi dal za en sončn dan tko temaratura ozračja 30°C d bi se šu jebat z Marijo :wub: :yes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogče za šankom :beer2: :grim

UUU jebote kje si mi ti :D

Smo se vidl u četrtk u KMŠju ane? :yea1:

Spomnm se sak d mi je pol Tršinar reku d si biu tut ti notr, nasledn četrtk ti js častim pijačo :OK: , če nam bo le uspel pobegnt iz doma tko k zmeri B) :yea1: B) :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

UUU jebote kje si mi ti :D

Smo se vidl u četrtk u KMŠju ane? :yea1:

Spomnm se sak d mi je pol Tršinar reku d si biu tut ti notr, nasledn četrtk ti js častim pijačo :OK: , če nam bo le uspel pobegnt iz doma tko k zmeri B) :yea1: B) :yea1:

Jst sm ob 6-ih pršu dam tko d sm predavanja za petek kr izpustu k me je mal glavobol dajal :whistle:

Zdj ta tedn bol teško sm se bomo že kj zmenil :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm ob 6-ih pršu dam tko d sm predavanja za petek kr izpustu k me je mal glavobol dajal :whistle:

Zdj ta tedn bol teško sm se bomo že kj zmenil :grim

Mi smo pa ob 5ih prsli in se lepo nazaj vtihotapl :OK: baje d nas ni nobena kamera vidla :P Sm su pa pol ob 10ih v solo k nism hotu met prevec neopravicenih :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lep pozdrav vsem k ste tle gor!

:D

U še ena bejba :OK:

A vozš 125ko?

Dj dj sendy ustavi konje pred se zadnja picka spizdi :lol1:

vozš aprilijo 125?

poglejte pod profil... pise da gilero... zdj al uno staro sportivo al pa enduro... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh celi jebachi... zihr ne mara takih! jest sm en fajn kmecki pobc :lol1: ok no salo na stran... k se bos oglasla se bos... lohk pa da mamo tud ksnga "toplga" med nami :blink: :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

eh celi jebachi... zihr ne mara takih! jest sm en fajn kmecki pobc :lol1: ok no salo na stran... k se bos oglasla se bos... lohk pa da mamo tud ksnga "toplga" med nami :blink: :devil:

iz te ženske bote vi še doktorat naredl :lol1: :lol1: :lol1:

no any way => welcome petra

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lohk pa da mamo tud ksnga "toplga" med nami :blink: :devil:

a se pripravljas da se bos razkriu? :photo: :photo:

zdj pa vem kwa jemislu edn od moderatorjev k je reku da ste geyi :slap: :slap: :slap: :slap:

shala shala :> :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!