Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

Ko bo dejansko pršlo do tega,grem tut jst,če bo plac :P

DsBlackDock:Se bova zmenla bova skup šla do ostale ekipe,ko sva bolj na istem koncu doma!

Pa kšno sončno soboto al pa nedelobi blo fajn,ker mene med tednom ni doma ,razen če bojo počitnce pol pa ni panike!

No ja sej je še velik časa do takrat,se bomo že zmenl za kašn action

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko bo dejansko pršlo do tega,grem tut jst,če bo plac :P

DsBlackDock:Se bova zmenla bova skup šla do ostale ekipe,ko sva bolj na istem koncu doma!

Pa kšno sončno soboto al pa nedelobi blo fajn,ker mene med tednom ni doma ,razen če bojo počitnce pol pa ni panike!

No ja sej je še velik časa do takrat,se bomo že zmenl za kašn action

no pol prideste dol v nas konc in se priklucimo se mi :D

BTW ZMEK: bos ze vidu mas se biro za castit ! :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no pol prideste dol v nas konc in se priklucimo se mi :D

BTW ZMEK: bos ze vidu mas se biro za castit ! :D

Tisto bomo na kšni turci poračunal.Ne se bat :D

Sezona se je komi končala (vsaj zame),kje je šele nova.Upam de nam bo :worship: vsemogočni :worship: prizanesu in nam podariv veliko lepih,toplih sončnih motoristničnih dni....pol pa sam gas :naughty:

Popravljeno . Popravil zmek
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tisto bomo na kšni turci poračunal.Ne se bat :D

Sezona se je komi končala (vsaj zame),kje je šele nova.Upam de nam bo :worship: vsemogočni :worship: prizanesu in nam podariv veliko lepih,toplih sončnih motoristničnih dni....pol pa sam gas :naughty:

hihihii doro pole. :) zmenjeno :) ma ja ja nc se ni koncala dej dej :D mislim zame se je se prej .... ma ko ustimam se bo spet zacela :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zmek zmenjeno :OK: komi čakam...predvsem izpit :naughty: pol pa gremo :grim

a ti tud s enimas izpita ?? :D pol sva ze dva :D ma mislim moj bo hmal narjen :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst mam vse zdravniski, prvo pomoc, cppe, republiske, samo se vozit morm sam kej ko ta nasa burja tle mora glih vsak dan se drmat !!!! :angry2: :angry2: :BUA: :BUA:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:D ja pol ga boš pa še kr neki cajta delu k burja tut spomlad piha kokr jst vem :? (sori če sm se zmotu - geografijo sm meu komi 2 :D )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lol. sm dau sam predlog za prvo turco... bi blo fajn ce bi mal pocakal... recimo do APRILA :doze:

drgac pa lepo da je odziv... upam da bo tud takrt :grim

aja pa naredte izpite! jest sm letos komi oktobra zaceu sezono zarad tega izpita... :trance_33_sleep:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!