Skoči na vsebino

125-ke, javite se!


Tetsuya

Priporočene objave

ewo to w motoristu piše:

7.MOTO BOOM

-NAJWEČJI DOSLEJ

-MOTOKROS POLIGON

-CELJSKI SEJM 6.-13. APRIL 2006

-MOTO BOOM

-AWTOMOBILSKI SEJEM SLOWENIJE

-AWTO IN WZDRŽEWANJE

-RAZTAWA GOSPODARSKIH WOZIL

-LOGOTRANS

aja pa w dweh štukh bo moto boom :OK: :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ti "V" ne dela? :rolleyes:

dela sam tk sm se nawadu pisat z tem w-jem

na mobiču ti ni treba za en w prtisnt 2x ce je pa ta w tapru :D tko nekak :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja jst definitivno grem na tale moto boom čeprov mi bo mal bedno k bo takt že počas matura pa to...

Drgač pa v soboto se vidmo v Rollu...jst pa moja prideva na eno drinko tam okol 10ih,11ih varetn!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja jst pridm, sam pridm okol 9h, no odvisn kdaj pridm iz Gerlitzna.

se vidmo. dej peshy prid še ti, bova enga skup spila :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej a gre kdo aprila na sedmi moto boom w celje???

jest grem z motorjam... sam newem čist točn če je aprila al pa marca

w motoristu w decembrski štewilki je reklama da bo

ZAKONNNNNNNNN!!!!!!!!!!! :OK: :OK: :yea1: :yea1:

Še zmeraj sem bil :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ma bad !!!! fak no comment jao !! sm vidu ja lih kar so spremenil so meli prej se da bo jutri pa se mi je zdel mal cudn !!! jao !!! mhm ... gre kdo s primorskega konca tja ??? (ce se da komu se enga furat) :(

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aloha djeci. kk je blo kej na žurki k je bla w roll baru??? aja tisti k ste bli seweda ;)

:beer1: :beer2: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer1: :beer2: :beer2: :beer2: => ODHOD DOMOV (4h zjutri) => pršu domov, se ulegu na pojstlo, pol sm se pa okol 6:30 zbudu pred WC školko, k sm :SS k vidra :blink: :wacko:

drugač je blo pa zakon :OK: :OK: :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool :D no comment :D ja moderatori tud nisi bli pomoje kej bols saj je na motosvetovi strani se zmeri objavljeno da bo danes novoletni zur :D loool :D :kva2: :kva2: :kva2:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

loool :D no comment :D ja moderatori tud nisi bli pomoje kej bols saj je na motosvetovi strani se zmeri objavljeno da bo danes novoletni zur :D loool :D :kva2: :kva2: :kva2:

pol je treba jet pa dons spet pogledat če res kej dogaja :lol1:

joke

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf žurka 1A :OK:

Pršu za 15 min direkt uno tačrno striptizeto ujeu(Grčar ti že veš kero ;) :P )mal pogledu pozdravu kogar sm sreču pol pa šu počas prot domu :) Sej bi ostov še na kaki pjači pa sm mel družbo sabo tko da kdaj drugič nazdravmo!

Ej a je kdo za tole...http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2375---kšn Grčar mogoče :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf žurka 1A :OK:

Pršu za 15 min direkt uno tačrno striptizeto ujeu(Grčar ti že veš kero ;) :P )mal pogledu pozdravu kogar sm sreču pol pa šu počas prot domu :) Sej bi ostov še na kaki pjači pa sm mel družbo sabo tko da kdaj drugič nazdravmo!

Ej a je kdo za tole...http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2375---kšn Grčar mogoče :naughty:

če ns gre weč kt 4-je iz moto sweta iz 125-tk grem tud js zrawn

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uf žurka 1A :OK:

Pršu za 15 min direkt uno tačrno striptizeto ujeu(Grčar ti že veš kero ;) :P )mal pogledu pozdravu kogar sm sreču pol pa šu počas prot domu :) Sej bi ostov še na kaki pjači pa sm mel družbo sabo tko da kdaj drugič nazdravmo!

Ej a je kdo za tole...http://www.motosvet.com/izpis.php?cid=2375---kšn Grčar mogoče :naughty:

jst mam že itak namen tja it, k grem po celotno opremo pa k so baje ful popusti, tko da grem skor 100%

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo...jst,Grčar,Peshy Girl,pa še en pa smo 4je...jst bi šu drgač sam mal ferbc zganjat :)

P.S.:Brez zamere peshy...hec hec,sm lih idejo dobu :P ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ki tu, kaj tu, kdaj tu? Mogoče grem še jest, s svojim avtom(od fotra ja...) :P

ja pol ce gres bi lahko se mene pobral ? itk sm na poti ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!